Pikul šeimoje – mylimo augintinio netektis: „Tai buvo pati gražiausia kelionė per gyvenimą drauge“

Dainininkei bei vizažistei Oksanai Pikul-Jasaitienei – sunkus metas. Šeima išgyvena mylimo augintinio netektį, po devyniolikos metų nugaišo jos Siamo veislės katė.

Pasak atlikėjos, augintinis jau kurį laiką sunkiai sirgo ir buvo gydomas namuose.

„Tokį išdidų gražuolį džentelmeną Bondą atsiminsiu visą savo gyvenimą. Po 19 metų kartu, jis paliko mus. Siamukai – ilgaamžiai katinai! Pats geriausias Pasaulyje katinas! Visada kartu! Ir gimus Dominyką prižiūrėjo, ir namus saugojo, ir ramybę, meilę bei šilumą dovanojo mums! Man taip tavęs trūks! Plyšta širdis! Tu buvai mūsų šeimos dalis. Rūpinomės iki paskutinių akimirkų. Išėjai palydėtas meilės, šilumos, glostymų ir buvimo kartu visada šalia

Inkstų nepakankamumas smogė netikėtai. Kas trečiam katinui tai – diagnozuojama liga. Atidžiai stebėkite savo augintinį. Darykite kraujo tyrimus, nes jauname amžiuje dar galima padėti augintiniui. Nepasiduokit! Lašelinės ir tinkamas gydymas tikrai padės. Mes net namie išmokom jas atlikti! Ir tikrai pratęsėm mūsų ilgaamžio šauniausio katino buvimą kartu! Nenoriu atsiminti taip skausmingai, nes tai buvo pati gražiausia ir ilgiausia kelionė per gyvenimą drauge! Ačiū Tau kad pasirinkai mane! Tu visad būsi mano širdy! Mano mylimiausias, šilčiausias ir ištikimiausias draugas! Su meile visada širdy“, – feisbuke rašė žinoma moteris.

 


Rašyti komentarą...
A
Ausra
2021-01-25 11:47:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano katyte sirgo,nugaiso,tai ka dabar ir man reikejo paskelbt visai Lietuvai
Atsakyti
-40

k
katyte
2021-01-25 11:42:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur katino nuotrauka? Pikul kaip visada save pareklamuot sugalvojo
Atsakyti
-27

V
Valodzia
2021-01-25 11:33:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ot tu raz,tai antakalni laiduos tikriausiai
Atsakyti
-27

SKAITYTI KOMENTARUS (167)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų