Paviešinta niekur nematyta princesės Dianos nuotrauka iš karto po autoavarijos

Rugpjūčio 31 dieną buvo minimos 18-osios princesės Dianos mirties metinės. Vėl prisimintas klausimas: ar tragiška jos žūtis buvo atsitiktinė? Princesė ir jos mylimasis Dodi Fayedas žuvo per tragišką avariją Paryžiuje, kurią, kaip spėjama, sukėlė juos persekiojęs paparacis. Dianos mirtis apipinta gandais – nuo įtarimų, kad ji buvo nužudyta, iki teiginių, jog ji esą laukėsi, teigia celebdirtylaundry.com.

14

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Minimos princesės Dianos 18-osios mirties metinės

„GLOBE Magazine“ viršelio istorijos autoriai teigia turintys naujų įrodymų dėl princesės mirties. Žurnalo antraštė skelbia: „Niekur neskelbta paskutinė nuotrauka atskleidžia, kas nutylėta po skrodimo“. Publikuojamoje nuotraukoje matoma Diana sumaitotame automobilyje iš karto po avarijos – ji atrodo gana gyvybinga.

Populiariausia teorija, kad princesės nužudymą užsakė ir jį nuslėpė buvęs jos sutuoktinis princas Charlesas ir karališkoji šeima. Spėjama, kad nelaimės metu Diana laukėsi savo mylimojo D. Fayedo kūdikio, o tai labai nepatiko britų karališkajai šeimai. „GLOBE Magazine“ pritaria šiai teorijai ir tvirtina: „Princas Charlesas sunaikino įrodymus“, o Diana iš tikrųjų buvo nėščia.

Princesės Dianos nuotrauką iš karto po auto įvykio galite išvysti čia

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų