Paviešino dar niekur nematytus Harry ir Meghan vestuvių kadrus: mini svarbią progą

Lygiai prieš metus Didžiojoje Britanijoje įvyko karališkosios princo Harry ir jo išrinktosios Meghan Markle vestuvės – dabar pora jau kartu augina ir sūnelį.

15

Pirmųjų savo metinių proga, Harry ir Meghan paviešino dar niekur nepublikuotas savo vestuvių nuotraukas.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paviešino dar niekur nematytus Harry ir Meghan vestuvių kadrus: mini svarbią progą

Asmeninėje „Instagram“ paskyroje pora pasidalijo iš gražiausių nuotraukų sudarytu vaizdo įrašu. Čia buvo girdimas ir gospelo choras – panaši muzika skambėjo ir per jųdviejų tuoktuves.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad vestuvių proga M. Markle gavo karališką titulą: Elizabeth II vestuvių rytą padovanojo savo anūkui ir jo nuotakai Sasekso grafystę, o pagal ją – ir titulą. M. Markle tapo Sasekso hercogiene, o princas Harry – hercogu.

Vestuvėse dalyvavo princo Harry artimiausi šeimos nariai ir tikdalis Meghan šeimos narių, artimiausi jų draugai. Pora taip pat pakvietė ir pustrečio tūkstančio Didžiosios Britanijos visuomenės atstovų, kurie galėjo stebėti jų atvykimą į šv. Jurgio koplyčią.

Svarbu tai, jog per karališkąsias vestuves visi privalėjo sėdėti jiems numatytose vietose. Princo Harry šeima sėdėjo dešiniojoje, o M. Markle – kairiojoje pusėje. Visi draugai privalėjo sėstis į jiems nurodytas vietas.

Visų svečių buvo pageidauta su savimi neturėti kamerų ir mobiliųjų telefonų. Ceremonijos metu buvo draudžiama naudotis socialiniais tinklais. Be to, moterų buvo paprašyta atvykti be talpių rankinių: visi svečiai buvo patikrinami maždaug 5 kilometrai nuo vestuvių vietos. Į ją jie buvo gabenami specialiais autobusais.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų