Patvirtintas realiausias 2021-ųjų „Eurovizijos“ scenarijus: daugybė testų, izoliacija ir itin griežti reikalavimai

Praėjusiais metais „Eurovizijos“ dainų konkursas dėl pandemijos buvo atšauktas, tačiau šiais metais – tikrai įvyks. Tiesa, ne be papildomų ribojimų.

Jau kiek anksčiau buvo paskelbti net keli galima šių metų „Eurovizijos“ scenarijai, o šiandien galiausiai paaiškėjo, kuris iš jų tapo realiausiu.

Šiandien paaiškėjo, kad tvirtinamas B variantas. Tai reiškia, kad konkursas įvyks su griežtomis sveikatos ir saugos taisyklės, saugaus atstumo laikymusi. Taip pat bus sumažintos kiekvienos šalies delegacijos, renginyje galės dalyvauti 500 žurnalistų, t.y. kur kas mažiau, nei ankstesniais metais.

Visa informacija apie žiūrovus ir galimybę apsilankyti konkurse pasirodys vėliau.

EBU kartu su Nyderlandų konkurso transliuotojais ir rengėjais šiandien paviešino COVID-19 sveikatos ir saugos protokolą, skirtą „Eurovizijos“ dainų konkursui.

„Eurovizijos“ dvasia ir tradicija – visos Europos susijungimas vienoje scenoje, tad mes vis dar labai norime tai pasiekti gegužę Roterdame. Ir toliau judame pirmyn su saugios „Eurovizijos“ planais, kad visi artistai galėtų pasirodyti Roterdame. Šis protokolas demonstruoja mūsų pasiryžimą, o komandos, žiniasklaidos ir kitų dalyvausiančių renginyje saugumas – mūsų siekiamybė“, – sakė vienas iš konkurso vykdomųjų prižiūrėtojų, Martinas Österdahlas.

Protokole rašoma, kad visi tie, kurie į Roterdamą konkursui atvyks iš užsienio, 5 dienas prieš kelionę turėtų izoliuotis, o prieš skrydį turėti neigiamą ir ne vėliau, nei prieš 72 valandas padarytą COVID-19 testą. 

Atvykus į Nyderlandus, delegacija turėtų likti savo viešbučiuose, išskyrus tuos kartus, kai keliauja repetuoti ar koncertuoti į areną. 

Dirbantys „Ahoy Arena“ arenoje taip pat turės būti reguliariai testuojami specialiai tam paskirtoje vietoje.

„Mūsų tikslas aiškus – sustabdyti viruso perdavimą per renginį. Jei kažkieno testas bus teigiamas, iškart bus imamasi izoliacijos. Jei atlikėjas negalės pasirodyti tiesiogiai, bus panaudotas įrašas“, – sakė „Eurovizijos“ vykdantysis prodiuseris Sietse Bakker.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų