Rasta negyva populiarios rusų grupės narė

Populiarios Rusijos grupės „Little Big“ narė Anna Kastelianos rasta negyva. 38-erių metų moters kūnas rastas jos namuose Sankt Peterburge.

Kaip skelbia spletnik.ru, mirties priežastis nėra žinoma. Kiek anksčiau Anna skundėsi širdies problemomis, dėl sveikatos problemų retai išeidavo iš namų.

Anna sirgo achondroplazija, kuri pasireiškia mažu žmogaus ūgiu bei trumpomis galūnėmis, tačiau tai jos nesustabdė koncertuoti su grupe, dalyvauti televizijos laidose ir kituose projektuose.

Tiesa, moteris paliko garsiąją grupę  „Little Big“, nes nebesugebėjo laviruoti tarp dviejų darbų, mat be muzikinės karjeros atlikėja tuomet dirbo ir mokytoja. Taip pat Anna sulaukdavo nemažai mokinių tėvų kritikos, esą jų vaikus moko moteris iš ekstravagantiškų vaizdo klipų. Grupėje ji išbuvo trejus metus.

Užuojautą išreiškė ir buvę grupės nariai, jie pasidalijo jautriu įršu: „Little Big“ savo istorija pradėjo prieš beveik 8 metus su Anna, Ilichu ir Olympia. Anna, tu visada buvai ir iki šiol esi svarbus elementas mūsų „Little Big“ šeimoje. Tu visada išliksi mūsų širdyse ir amžinai gyvensi mūsų vaizdo įrašuose. Ačiū už viską. Ilsėkis ramybėje.“

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų