Lavrovas: Rusija pasirengusi santykių su ES atkūrimui

 Jeigu Europos Sąjunga nuspręs atkurti santykius su Rusija, Maskva atsakys tuo pačiu, pirmadienį pareiškė Rusijos diplomatijos vadovas Sergejus Lavrovas.

„Turime būti pasirengę bet kokiai įvykių eigai. Sprendimą turi priimti Europos Sąjunga: jeigu ji nuspręs, kad vis tik santykius reikia atkurti ir atšaukti juos trikdančius veiksmus, mes tam taip pat būsime pasirengę“, – S. Lavrovas pareiškė per spaudos konferenciją Sankt Peterburge.

Jis pabrėžė, kad šiuo metu Maskva „neturi jokių problemų dėl dabartinių santykių su atskiromis Europos valstybėmis, tiesiogine šių žodžių prasme“, ir net su dauguma Europos valstybių.

„Ir nereikia painioti Europos Sąjungos su Europa. Mes niekur iš Europos neišeiname, Europoje mes turime daug draugų, daug bendraminčių. Su jais ir toliau plėtosime abipusiai naudingus santykius“, – pareiškė S. Lavrovas.

Ministras taip pat pridūrė, kad nors „santykių nėra, bet prekybos ir ekonominių santykių plėtra tęsiasi, nors ir ne taip greitai, kaip norėtųsi, dėl Europos Sąjungos įvestų sankcijų“.

„Visa tai tik įrodo, kad gyvenimas eina, ir visos egzistavusios mūsų santykių sistemos sąmoningas ardymas ir kenkimas jai, ir naikinimas, neturi įtakos žmonių ir verslo savitarpio traukai. Tam santykiai su Europos Sąjunga neturi jokios reikšmės“, – pareiškė S. Lavrovas.


Rašyti komentarą...
K
Kremlynas
2021-02-15 17:42:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam tie jūsų pasiruošimai reikalingi?
Europa turėtų nutraukti santykius su idiotų valstybe!
Atsakyti
0

D
Durniau tu
2021-02-19 19:55:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Durniau Kremlyne mažai dar akmenų primėtė mūsiškiai į kaimynų daržą tik kas mes esame Europos kontekstę utėlė o gerklę laidom ir vaidinam didvyrius
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų