„Super mamytės“ jos nekenčia: vieniša mama pasmerkta dėl to, kad puikiai atrodo

Kai kurie dėl grožio yra pasirengę padaryti viską – būtent taip gali pasirodyti išgirdus vienišos mamos Tracy Kiss istoriją. Moteris plastinėms operacijoms išleido daugiau, nei 57 tūkst. eurų, ir dabar tikina, kad nuolat jaučia kitų moterų, o ypatingai – mamų – neapykantą.

Kaip sako 33 metų Tracy, moterys ją kaltina tuo, jog neva ši bando pavogti jų vyrus.

Per pastaruosius 15 metų Tracy buvo atlikta krūtinės operacija, braziliškas sėdmenų pakėlimas, nosies ir akių operacija, o taip pat patobulinta ir intymi vietelė.

Ir nors pati Tracy savo išvaizda pagaliau yra patenkinta, ji negali atsistebėti, kaip stipriai jai to pavyduliauja kitos moterys. 

„Jos mane vadina pasibjaurėtina porno žvaigžde, barbe ir bloga motina. Kai kurios galvoja, kad noriu nuvilioti jį vyrus, tačiau aš nesu kalta, kad jie į mane žiūri. Sunkiai dirbau dėl savo išvaizdos, o nemaža dalis mano operacijų buvo ir dėl sveikatos“, – teigia ji.

Tracy pasakojo, kad net į mokyklą nuveždama savo du vaikus ji nuolat jaučia kitų moterų pavydžius žvilgsnius. 

Tiesa, ne ką maloniau elgiasi vyrai. Po to, kai Tracy atsisako su jais nueiti į pasimatymą, jie šiai atšauna, kad ji – tikra bjaurybė. Vieniša mama pripažino, kad anksčiau tai ją privesdavo net iki ašarų.

„Mokykloje mane žmonės vadindavo bjauria – tikrai nebuvau graži ir populiari mergina“, – sakė Tracy papasakodama, kodėl ryžosi visiems patobulinimams.

Tiesa, ne visos jos buvo sėkmingos. Pavyzdžiui, krūtų implantai Tracy vos nekainavo gyvybės: „Mano organizmas tarsi išsjiungė, ėmė slinkti plaukai. Atrodžiau kaip sena močiutė. Implantai mane nuodijo“, – teigė ji.

Prie daugybės operacijų, Tracy dabar mėgaujasi ir kitais patobulinimais, tokiais, kaip botoksas, injekcijoms lūpoms, riebalų nusiurbimas bei kitomis.

„Kai kurie žmonės atostogauja, o aš mieliau tvarkausi savo kūną. Niekuomet į save nežiūrėjau mielai, todėl kai kitos moterys elgiasi bjauriai, nemanau, kad jos tai daro iš pavydo. Skalėje nuo 1 iki 10, aš tematau save kaip 5“, – pripažino ji.

REKLAMA

Moteris socialiniuose tinkluose dabar turi sukaupusi daugiau nei 700 tūkst. sekėjų. Tiesa, net ir šie nėra jai malonūs – daugelis jų tikina, kad moteris savo vaikams rodo blogą pavyzdį.

„Mane vadina paviršutiniška, nemalonia ir savanaude. Žmonės tikina, kad esu bloga mama, tačiau mano vaikai – laimingi, malonūs ir sąžiningi. Jie niekada neturėjo tėvo, todėl viską jų gyvenimuose darau aš“, – teigia Tracy. 

Šiuo metu Tracy turi ir antrąją pusę, tačiau paskutinįkart susitikinėjo prieš 6 metus. „Mano vaikai žino, kad skiriuosi nuo jų draugų mamų, tačiau mano dukra teigia, kad manimi didžiuojasi“, – šypteli ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų