Lietuvių kilmės aktoriaus apranga „Auksiniuose gaubliuose“ sukėlė audrą: priežastis, kodėl ją pasirinko – labai miela

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį įvyko kasmetiniai „Auksinių gaublių“ apdovanojimai, ir nors šįkart dėl pandemijos jie vyko virtualiai, garsenybės, o ypač – apdovanotieji – nepraleido progos pasipuošti ir pademonstruoti puikiausių savo derinių.

3

Ypatingai čia iš visų išsiskyrė lietuvių kilmės aktorius Jasonas Sudeikis. Tiesa, kitaip, nei kiti, jis šiai progai nusprendė nesipuošti ir pasirinko paprasčiausią megztinį.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuvių kilmės aktoriaus megztinis „Auksiniuose gaubliuose“ sukėlė audrą: priežastis, kodėl jį pasirinko – labai miela

Aktorius gavo apdovanojimą už savo vaidmenį komedijoje „Ted Lasso“, o netrukus po jo pasirodymo, internautai ėmė reikšti savo nuomonę. Vieni jį kritikavo už tokį nepasiruošimą ceremonijai, o kiti gyrė už paprastumą ir patį teisingiausią pandeminį įvaizdį. 

Tiesa, vėliau aktorius paaiškino, kad jis pasirinko ne šiaip sau paprastą megztinį. Pasirodo, kad tokiu būdu jis norėjo pagerbti savo seserį Kristin ir tai, kuo ji užsiima Niujorke. Minėtas megztinis su užrašu „Forward Space“ taip pat reiškia ir aktoriaus sesers valdomos šokių studijos pavadinimą.

„Manau, kad jei žmonės, kurie tau rūpi, užsiima šauniais ir įdomiais dalykais, reikia juos paremti. Tai buvo mano parama“, – vėliau sakė J. Sudeikis.

„Nežinau, ar turite brolių ir seserų, tačiau jei jie daro kažką, kuo tikite, jūs norite juos paskatinti ir negalvojate, kad tai – produkto reklama“, – dar pridėjo jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad žinomas aktorius pastaruoju metu išgyvena ne patį lengviausią laikotarpį. Aktoriai Olivia Wilde, jos buvęs vyras, lietuvių kilmės J. Sudeikis ir dainininkas Harry Stylesas papuolė į patį tikriausią meilės trikampį.

Viskas prasidėjo nuo to, jog Harry ir Olivia ėmė dirbti prie vieno projekto – moteris ne kartą išsakė pagyrimų Harry – net ir spaudai yra sakiusi, koks jis modernus, madingas ir talentingas.

Iškart po interviu „Vogue“ paaiškėjo ir kitos naujienos – Olivia ir jos sužadėtinis, Jasonas, skiriasi. Poros sužadėtuvės truko net 7 metus, o taip pat jiedu turi du vaikus – sūnų Otį, kuriam yra 6-eri, ir dukrelę Daisy, kuriai – 4 metai. Žiniasklaidoje buvo rašoma, kad porą išskyrė nepataisomi skirtumai. 

REKLAMA

Taip pat artimas poros šaltinis tąkart tikino, kad nebuvo jokių skandalų ir dramų, skyrybos nė vienam iš jų nebuvo staigmena. 

Po kurio laiko vienose vestuvėse Olivia ir Harry pasirodė drauge, negana to, jiedu laikėsi už rankučių ir tai sudrebino internetą. „Jie atrodė labai vienas kitu susižavėję ir neslėpė to nuo draugų, laikėsi už rankų ir atrodė labai laimingi. Jie susitikinėja jau kelias savaites“, – sakė šaltinis 2021 metų pradžioje.

Kaip pridėjo šaltiniai, porą itin suartino bendras projektas, prie kurio jiedu dirbo. Tuo metu buvo pranešta ir apie tai, kad, neva, Jasonui tai neturėtų būti naujiena, mat jie išsiskyrė prieš metus, tad ji neskubėjo sukurti naujų santykių.

Deja, neseniai žiniasklaidoje pasirodė ir kitokios žinios – teigiama, kad iš tiesų Harry ir yra priežastis, kodėl jiedu su Olivia pasuko skirtingais keliais.

„Neteisinga sakyti, kad Olivia ir Harry susitikinėja tik kelias savaites. Jasonas sužinojo apie ją ir Harry ir ėmė su ja šnekėtis. Olivia tada paprašė skyrybų ir naujienos tapo visiems žinomos. 

Vis dėlto iš tiesų J. Sudeikis buvo šių naujienų sužlugdytas. „Jis Oliviai dar jaučia daug meilės, todėl tikisi, kad jiems dar pavyks viską sutvarkyti“, – sakė šaltinis.

Pasirodo, kad lietuvių kilmės aktorius vis dar tikisi susigrąžinti savo sužadėtinę, o šį jos romaną vadina tiesiog „faze“.

„Jasonas neturi kito pasirinkimo, tik leisti Oliviai daryti tai, ką ji nori, tačiau jis tikisi, kad tai – tik fazė ir Olivia nustos tame dalyvauti, o Harry galiausiai ji atsibos“, – sakė šaltinis pridėdamas, kad Jasoanas sieks padaryti viską, kad tik susigrąžintų aktorę. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų