REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kūno kalbos ekspertas teigė, kad Meghan Markle bandė „kontroliuoti save“ prieš žengdama į karalienės Elžbietos II laidotuvių procesiją.

Kūno kalbos ekspertas teigė, kad Meghan Markle bandė „kontroliuoti save“ prieš žengdama į karalienės Elžbietos II laidotuvių procesiją.

REKLAMA

Per procesiją karalienės karstas iš Bakingemo rūmų keliavo į Vestminsterio rūmus, kur jis ilsėsis iki karalienės laidotuvių pirmadienį (rugsėjo 19 d.), rašo dailystar.co.uk.

Karstas buvo parskraidintas iš Škotijos, kur jis buvo paliktas Švento Džilzo katedroje Edinburge, nes karalienė mirė Balmoralio pilyje Aberdynšyre. Karališkosios šeimos nariai dalyvavo visuose renginiuose po karalienės mirties, ir daugelis džiaugėsi matydami Harry ir Meghan, Sasekso hercogą ir hercogienę, vėl leidžiančius laiką su šeima.

Vienas nedidelis fragmentas, kurį užfiksavo kameros, kai karalienės karstas buvo gabenamas į Vestminsterio rūmus, parodė, kiek daug ši akimirka reiškė Meghan.

REKLAMA
REKLAMA

Matyti, kaip ji giliai įkvepia, ištiesina pečius, kai jos akys sukaupia ryžtą, beveik taip, tarsi bandytų susikaupti.

Dienraščiui „Daily Star“ kalbėdama Adriana Karter sakė, kad gilus kvėpavimas „gali reikšti, kad asmuo nori nusiraminti įtampos metu. Tai taip pat gali būti stiprių emocijų slopinimo technika“.

REKLAMA

Ji manė, kad Meghan psichologiškai ruošiasi ir įsijaučia į situaciją, kad galėtų dalyvauti tokioje emociškai įtemptoje akimirkoje, palaikydama savo gedintį vyrą, kai ją stebi tiek daug žmonių.

Adriana pridūrė: „Meghan giliai įkvėpė, kad nusiramintų ir suvaldytų save prieš pradėdama atlikti savo vaidmenį šalia Harry.“

„Beviltiškai svarbus“ gestas

Princas Harry ir Meghan Markle, pagerbę karalienę, tarsi sujaukė karališkąją rikiuotę tam, kad susikabintų rankomis, šis susikabinimas atrodė „beviltiškai svarbus“, sakė kūno kalbos ekspertė.

REKLAMA
REKLAMA

Vakar karalienės karstas paskutinį kartą paliko Bakingamo rūmus ir iškeliavo į Vestminsterio salę, kur 20 minučių trukusioms pamaldoms vadovavo Kenterberio arkivyskupas, lydimas Vestminsterio dekano. Per pamaldas karališkosios šeimos nariai stovėjo išsirikiavę priešais karstą, gulintį ant violetine spalva dengto katafalko, kurį kiekviename plačios raudonos platformos kampe supo po aukštą geltoną žvakę. Priekyje stovėjo karalius ir karalienė konsorte, paskui juos – karalienės vaikai, princas Williamas su žmona Kate (naujieji Velso princas ir princesė) ir Harry bei Meghan.

Kai trumpos jaudinančios pamaldos baigėsi ir karalienės artimieji paliko salę, Sasekso hercogai buvo vieninteliai iš karališkųjų porų, kurios, abiem nusilenkus prie karsto, tvirtai laikėsi už rankų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasak kūno kalbos ekspertės Judi James, jų rankų laikymo gestas buvo labai pastebimas ir regis, kad jiems itin reikalingas.

Ji „Mirror“ sakė: „Pamaldose žmonos prisijungė prie savo vyrų, tačiau ir čia buvo palikti dideli atstumai tarp jų, siekiant sukurti oficialumo atmosferą. Jie visi stovėjo už karsto, tarp jų buvo gal dviejų žingsnių dydžio tarpai. Nebuvo jokių žvilgsnių ar neverbalinių signalų. Endriu stovėjo vienas, griežtai sutelkęs dėmesį.“

Kai poros išėjo, atrodė, kad jos laikosi šios rikiuotės, išskyrus Harry ir Meghan, kurie priartėjo ir ištiesę rankas per tarpą laikėsi vienas kito.

„Jie naudojo susikibusias rankas kaip būdą suteikti vienas kitam paramą, paguodą ir nuraminimą, o einant paskui Williamą ir Kate ir tikriausiai artėjant akimirkai, kai pokalbis su jais bus neišvengiamas, susikibimas jiems atrodė beviltiškai svarbus“, – sakė J. James.

REKLAMA

Anksčiau tą pačią dieną karalius Karolis III, trys jo broliai Endriu, Edvardas ir sesuo Anne bei petys į petį stovėję karalienės anūkai Peteris Phillipsas, Williamas ir Harry palydėjo mirusios karalienės karstą iš Bakingamo rūmų.

Procesijoje taip pat dalyvavo Anne vyras viceadmirolas seras Timas Laurence‘as, princesės Margaret sūnus grafas Snowdenas ir karalienės pusbrolis Glosterio hercogas.

Brolių santykiai – gerėja?

Harry ir Williamą, kurių santykiai pastaruoju metu pašliję, einančius paskui princo Filipo karstą per jo laidotuves praėjusių metų balandį išskyrė jų pusbrolis ir princesės Anne sūnus Peteris.

Tačiau šįkart rikiuotė leido suprasti, kad santykiai tarp brolių galėjo atšilti, teigia J. James

REKLAMA

Ji pridūrė: „Karališkoji šeima per visą procesiją ir pamaldas buvo sustatyta kaip „Raudonosios strėlės“: karalienės vaikai ėjo priekinėje linijoje, o Williamas, Harry ir Peteris Phillipsas ėjo už jų. Tarp Williamo ir Harry buvo didelis erdvinis tarpas, nes Williamas ėjo už savo tėvo, o Harry užpildė vidurinį tarpą.“

Šį kartą Peteris tarp brolių įsiterpęs nebuvo, tai, pasak kūno kalbos ekspertės, rodė jų santykių atšilimą, nors nei jie, nei kiti karališkieji asmenys neturėjo jokios galimybės bendrauti.

Anksčiau į pamaldas automobiliu kartu su Kate Middleton atvažiavo karalienė konsorte Camilla, Meghan sėdėjo kitame automobilyje kartu su Vesekso grafiene Sophie.

Kate, praeidavo pro gedinčių žmonių minią Londone, užfiksuota žvelgianti žemyn į žemę. Tuo tarpu Meghan atrodė visiškai sugniuždyta.

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų