Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pirmą kartą nuo karo pradžios pirmoji Ukrainos ponia Olena Zelenska parodė savo naujausias nuotraukas. Moteris virtualiai kalbėjosi su kolegomis bei skyrė padėką.

Pirmą kartą nuo karo pradžios pirmoji Ukrainos ponia Olena Zelenska parodė savo naujausias nuotraukas. Moteris virtualiai kalbėjosi su kolegomis bei skyrė padėką.

REKLAMA

Iš nuotraukų matosi, kad O. Zelenska labai pavargusi. Jos išvaizdą veikia stresas, baimė dėl savo vaikų ir vyro prezidento Vladimiro Zelenskio bei susirūpinimas milijonų ukrainiečių gyvybėmis. Nepaisant to, moteris atrodo puikiai, skelbė unian.net.

„Kaip gera girdėti draugų balsus. Kaip svarbu užduoti paprastą klausimą „kaip sekasi?“ ir pačiam į jį atsakyti. Tai svarbu kiekvienam iš mūsų kiekvieną karo dieną. Kalbėjausi per video nuorodą ne tik su kolegomis, bet su giminingomis dvasiomis – pirmąja Lietuvos ponia Diana Nausėdiene ir pirmąja Prancūzijos ponia Brigitte Macron.

Teko išklausyti daug padėkų už tai, kaip greitai reagavo į karą Ukrainoje, kaip priėmė mūsų moteris ir vaikus – jie jau iškeliavo į vietinius darželius ir mokyklas“, – instagrame rašė ji.

REKLAMA

Ji taip pat pažymėjo, kad tokiomis karinėmis sąlygomis užsimezgusi draugystė bus pati stipriausia.

„Ačiū, draugai. Nekantriai laukiu, kada galėsiu apsikabinti asmeniškai“, – pridūrė pirmoji Ukrainos ponia.

Primename, jog kiek anksčiau moteris davė atvirą interviu Čekijos leidiniui „Respekt“, kurio metu papasakojo, ką reiškia būti prezidento žmona.

Ji yra ne tik jų vaikų mama, bet ir žmona, kuriai per Rusijos invaziją taip pat tenka susidurti su sunkiais iššūkiais. 

„Baimė ir savos šeimos saugojimas nėra vienintelis dalykas, kurį dabar reikia daryti. Su komanda stengiamės kiekvieną dieną padėti mažiesiems ukrainiečiams patekti į saugią vietą. Taip buvo sukurta iniciatyva „Gyvenimo kelias“, kuri kartu su Sveikatos apsaugos ministerija, Lvivo vaikų ligoninės gydytojais, užsienio gydytojais, savanoriais evakuoja vėžiu sergančius vaikus iš Lvivo į Europą, kad jie ten galėtų toliau kovoti su liga“, – sakė pirmoji ponia.

REKLAMA
REKLAMA

Olena pridūrė, kad ji ypač aktyviai dalyvauja evakuojant našlaičius, be tėvų globos likusius vaikus ir vaikus su negalia. Ji prižiūri visą procesą, kad jie būtų saugiai pristatyti į Europos miestus.

„Ir dar viena iš mano misijų yra pranešti visam pasauliui, kad Ukrainoje vyksta tikras karas, kad miršta tūkstančiai suaugusiųjų ir vaikų. Ir toliau raginu visą tarptautinę bendruomenę netylėti“, – sakė prezidento žmona. 

„Dabar visas pasaulis bando išsiaiškinti tokio rusų nežmoniškumo priežastį“, – sakė ji.

Pirmoji Ukrainos ponia Olena kalbėjo apie įsibrovėlių žiaurumus Ukrainoje ir sakė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas virsta maniaku.

Pasak pirmosios ponios, V. Putinas, gavęs valdžią, įsivaizduoja save likimų arbitru ir pritaria visiems žiaurumams, kuriuos įsibrovėliai daro Ukrainos teritorijoje.

„Dabar visas pasaulis bando išnarplioti tokio rusų nežmoniškumo priežastį. Mano versija pirmiausia atspindi, kaip Rusijos valdžia elgiasi su savo kariais ir apskritai su žmonėmis. Tai pavaldinių žeminimo ir nebaudžiamumo mišinys. O kai toks pažemintas pavaldinys gauna jėgų. Putinas tampa maniaku, keršija pasauliui“, – sakė Olena.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų