Parapijiečiai nepamiršta kunigo Doveikos net per karantiną: siūna ir dovanoja kaukes

Žurnalistė Renata Šakalytė kalbina vieną populiariausių kunigų Lietuvoje - Ričardą Doveiką. Šiuo metu Pilaitės šv. Juozapo parapijoje Vilniuje klebonaujantis vyras sako, kad šiųmetės Velykos bus kitokios ne tik daugeliui tikinčiųjų visame pasaulyje, bet ir patiems kunigams.

Ričardas atskleidžia, kaip per karantiną pasikeitė jo darbas, su kokiais sunkumais, baimėmis ir iššūkiais tenka susidurti kiekvieną dieną. Kunigas džiaugiasi, kad net tokiu sudėtingu laikotarpiu jo nepamiršta ištikimiausi parapijiečiai - dovanoja medicinines ar savo pačių siūtas kaukes. Tai gyvas įrodymas, anot Ričardo, kad nuoširdaus rūpesčio vienas kitais negali nuslopinti jokios pandemijos ar nelaimės.

Kunigas taip pat pataria, kaip neleisti karantinui užgožti Velykų džiaugsmo ir kaip artimųjų ilgesį paversti dovana, kurią su dideliu nekantrumu galėsime išpakuoti, kai viruso grėsmė atsitrauks.

Pasikalbėkim #ISNAMU“ – tai speciali tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis karantino laikotarpiu. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir  ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
K
Klausymas
2020-04-12 19:24:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką žmogaus gerovei ponas dype doveika per savo gyvenimą gero padarei Lietuvos žmogui ką atsakyk nesikuklink ,,,,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų