Papinigio širdis – užimta: pristatė naują mylimąją

Šį ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko jau tradicija tampantys „Žmonės“ apdovanojimai. Į juos atvyko būrys žinomų šalies veidų, kurie pademonstravo madingiausius stiliaus derinius.

15

Tiesa, čia pasirodė ir aktorius Mindaugas Papinigis, kuris pristatė naują širdies draugę.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mindaugas Papinigis pristatė naują širdies draugę

Į apdovanojimus aktorių atlydėjo žavi šviesiaplaukė, kuri, pasirodo, yra jo mergina. „Jos vardas Vilija. Mes jau kuris laikas esame kartu“, – naujienų portalui tv3.lt sakė Mindaugas.

Kaip visuomet, renginio nepraleido ir daugybė žinomų Lietuvos pramogų, verslo, kultūros bei sporto atstovų. Tarp jų – ir Simona Burbaitė, Mantas Tautvaišas, Dovilė Filmanavičiūtė, Eduardas Fedotovas ir Rūta Mackevičiūtė, Milita Daikerytė, Deimantė Kazėnaitė, Vilius ir Violeta Tarasovai, Karolina Meschino, Vidas Bareikis, Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė, Justinas Jarutis, Dalia Ibelhauptaitė, Ramūnas Rudokas su žmona Justina, Eglė Malinauskaitė, Gediminas Žilinskas bei daugelis kitų.

Iš pradžių svečiai pozavo fotografams ant raudonojo kilimo, bendravo su seniai matytais kitais veidais, o vėliau ceremonija persikėlė į salę, kurioje prasidėjo apdovanojimai tiems, kurie jų nusipelnė labiausiai.


Rašyti komentarą...
S
Stasys
2020-01-24 20:56:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aktoriai, nejuokinkit rimtą gyvenimą nusiteikusiu ir pragyvenusiu žmonių, Jeigu Tau mergina ar moteris kaip kojines tai ir kaitaliok (amžius savo daro)
Atsakyti
0

L
Laima
2020-01-25 09:18:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai dabar ir rašys apie visas moteris ir vyrus ,kas su kuo permiegojo. Jau darosi šlykštu
Atsakyti
0

B
Bronius
2020-01-25 09:21:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip kuilys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų