Ant raudonojo kilimo suspindo Stasiulevičiūtė: pademonstravo išvaizdos pokyčius

Šį ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko jau tradicija tampantys „Žmonės“ apdovanojimai.

33

Renginio metu pagerbti ir apdovanojami žmonės, kurie savo darbais ir pasiekimais turtino, švietė ar netgi keitė visuomenę. Šiuose apdovanojimuose pasirodė ir Ieva Stasiulevičiūtė, kuri pademonstravo išvaizdos pokyčius.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ievos Stasiulevičiūtės pokyčiai

Kaip visuomet, renginio nepraleido ir daugybė žinomų Lietuvos pramogų, verslo, kultūros bei sporto atstovų.

Tarp jų – ir Simona Burbaitė, Mantas Tautvaišas, Dovilė Filmanavičiūtė, Eduardas Fedotovas ir Rūta Mackevičiūtė, Milita Daikerytė, Deimantė Kazėnaitė, Vilius ir Violeta Tarasovai, Karolina Meschino, Vidas Bareikis, Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė, Justinas Jarutis, Dalia Ibelhauptaitė, Ramūnas Rudokas su žmona Justina, Eglė Malinauskaitė, Gediminas Žilinskas bei daugelis kitų.

Iš pradžių svečiai pozavo fotografams ant raudonojo kilimo, bendravo su seniai matytais kitais veidais, o vėliau ceremonija persikėlė į salę, kurioje prasidėjo apdovanojimai tiems, kurie jų nusipelnė labiausiai.

Tiesa, daugybės dėmesio sulaukė žinoma televizijos ir radijo laidų vedėja I.Stasiulevičiūtė. Ji kaip visuomet nustebino nepriekaištinga išvaizda. Moteris buvo pasipuošusi geltonos spalvos suknele, kuri atidengė jos pečius. Akį traukė ir lieknos ir grakščios jos kojos. Daug dėmesio ji sulaukė ir ne tik dėl suknelės, bet ir dėl naujos šukuosenos. I.Stasiulevičiūtė mėgsta eksperimentuoti su savo šukuosena, todėl į apdovanojimus atvyko pasikeitusi. Dabar moteris turi trumpus ir šviesius plaukus.

Moters pokyčiai – galerijoje.


Rašyti komentarą...
A
A.
2020-01-24 12:42:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkokia nelaiminga, nei čia spindi nei ką, eilinė motryte.
Atsakyti
0

s
stilistas
2020-01-24 11:43:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai ar visi paleistuviai ten susirinko
Atsakyti
-2

P
Pirda
2020-01-24 16:10:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu baisu. O kas ją barskina?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų