Jautrus Cololo dukros Evitos poelgis: apdovanojimų metu skyrė dainą tėčiui

Šį ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko jau tradicija tampantys „Žmonės“ apdovanojimai, kurių metu ne tik apdovanoti ryškiausi šalies veidai,  bet ir prisiminti tie, kurių tarp gyvųjų jau nebėra.

Renginyje pasirodė ir uždainavo vos praėjusių metų gruodį netikėtai mirusio humoristo Vitalijaus Cololo dukra Evita.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jautrus Cololo dukros Evitos poelgis: apdovanojimų metu skyrė dainą tėčiui

Mergina atliko itin jautrią dainą „Pavakary“, kurią dainavo ir per tėvo laidotuves Druskininkuose. Tąkart ją palydėjo Evitos ištarti žodžiai susirinkusiems: „Tėtis nenorėtų, kad mes liūdėtume.“ 

Atlikusi kūrinį apdovanojimų metu, ašarą nubraukė ne tik pati Evita, bet ir daugybė renginio svečių.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Vitalijus kartu su žmona Inga atostogavo Ispanijoje ir lankėsi pas artimą bičiulį Valdą Burnį, dar žinomą kaip grupės „Išjunk šviesą“ vokalistą. Vyras mirė Ispanijoje, kur jam buvo atlikta operacija.

„Taip atsitiko, visiems šokas. Viskas labai netikėta, nieko negaliu papasakoti. Šeimos pageidavimu, kol kas jokių komentarų negaliu duoti. Esu šalia, yra kitų rūpesčių, viskas įvyko greitai ir netikėtai“, – apie situaciją kalbėjo Valdas.

Druskininkuose gimęs graikų kilmės V. Cololo dirbo TV3 televizijoje, kurioje vesdavo įvairias pramogines laidas, dalyvavo televizijos projektuose, taip pat vaidino kino filmuose.

Rugpjūčio 3-iąją garsiam vyrui suėjo 45-eri. 


Rašyti komentarą...
G
Gintare
2020-01-24 09:53:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Silta,gera ir jautru....bet taio gera buvo klausyti,iskilo daug minciu jautriu ir linksmu,saunuole,tetis is dangaus ziuri ir sypsodamasis didziuojasi dukra.
Atsakyti
0

E
Egidija
2020-01-25 08:48:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar jūs nematote, jog pati mergaitė irgi buvo liūdna, nėkoks čia ne linksmumas.. matosi jog neskaitote iki galo ir tyčiojatės...
Atsakyti
-2

m
meta
2020-01-25 19:06:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
virginija kalbat nesamones
man tai geda uz jusu tokius kvailus komentarus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų