mindaugas papinigis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mindaugas papinigis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mindaugas papinigis“.

Ironvytas ir Mindaugas Papinigis automobiliu keliavo po Norvegiją: papasakojo apie įspūdžius

Du draugai reperis ir sportininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas ir aktorius Mindaugas Papinigis grįžo iš nuotykių kupinos kelionės automobiliu po Šiaurės Norvegiją.
67 2024-04-17

Įvaizdį pakeitusi Toma Vaškevičiūtė: „Daug plaukų netekau, tačiau bent jau spalvą atgavau"

„Plaukai taip pat yra akcentas, kuris iškart pakeičia tipažą“, – taip režisierius Emilis Vėlyvis aiškina savo sprendimą savo naujojo kino filmo „Piktųjų karta“ filmavimo aikštelėje perdažyti kitomis spalvomis tamsiaplaukio aktoriaus Mindaugo Papinigio ir šviesios spalvos aktorės Tomos Vaškevičiūtės plaukus, rašoma pranešime spaudai.
2022-10-20

M. Papinigis – apie netikėtą klausimą po filmo premjeros: „Beliko atsakyti, kad tai – kino magija“

Visą šią savaitę Lietuvoje nuolat skamba režisieriaus Emilio Vėlyvio naujojo filmo „Piktųjų karta“ pavadinimas. Vieni žiūrovai nuo pirmųjų sekundžių įtraukiantį detektyvą pamatyti jau spėjo, o kiti dar tik laukia savo eilės išvysti tai, apie ką kalba visi šalis. Šį šeštadienį TV3 žaidime „galvOK“ du šioje juostoje suvaidinusius aktorius – Mindaugą Papinigį ir Donatą Šimukauską – žiūrovai turės galimybę pamatyti ir kiek kitokiame, tačiau nuo kino vis tiek nenutolusiame amplua.
2022-10-15

Mindaugas Papinigis – apie rimtus vaidmenis, laisvalaikį ir keliones: viena vieta labiausiai nustebino

Aktorių Mindaugą Papinigį (39) turbūt žino visi – nuo jo neatsiejamas išskirtinis balsas ir galybė įvairiausių vaidmenų. Tiesa, pats aktorius atviras – labiausiai jam patinka rimti vaidmenys, iš kurių gali išmokti kažką naujo. Vyras pasakoja, kad nulipęs nuo scenos jis turi daugybę kitų mėgstamų veiklų, tačiau joms ne visada lieka daug laiko.   Visai neseniai pristatytas režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Piktųjų karta“ sudrebino Lietuvos kino industriją.
2022-10-15

Grupės „Flying Saucer Gang“ narys Remis – apie kūrybą, sudėtingą laikotarpį ir ateities planus

Scenos chuliganai „Flying Saucer Gang“ pripažįsta, kad ramiai sudėję ramiai sudėję rankų sėdėti negali ir gerbėjus lepina naujais kūriniais.  Vasarą išleistos grupės dainos „Tuk Tuk“ vaizdo klipas primena trumpametražį kino filmą ir greitai tapo hitu hip hopo ir trepo muzikos žanrų mylėtojų tarpe. O prieš pat Naujuosius savo gerbėjams padovanojo virtualų koncertą.
2021-04-07

„Flying Saucer Gang“ lyderis raudonuoju kilimu žengė pasikeitęs: neslėpė jausmų naujai mylimajai

Šį šeštadienį visi muzikos mylėtojai kviečiame prie TV3 ir TV3Play ekranų – tiesiogiai iš „Žalgirio“ arenos čia bus transliuojami 10-ieji M.A.M.A muzikos apdovanojimai. Renginio nepraleido ryškiausios žvaigždės, tarp kurių – ir seniai viešumoje matyta grupė „Flying Saucer Gang“. Grupės lyderis Remigijus Daškevičiaus kartu su broliu ir kitais grupės nariais ant raudonojo kilimo pozavo spinduliuodami gera nuotaika.
2021-03-27

Papinigio premjera britų siaubo komedijoje: jis pranoko kūrėjų lūkesčius

Prieš pat Heloviną, spalio 29d. britų televizijos kanalas ITV2 pristato pirmąją siaubo komedijos „Ghost Bus Tours“ (režisierius ir vyr.prodiuseris Benas Wilsonas) seriją, rašoma pranešime spaudai. „Ieškojome Rytų Europoje aktoriaus, kuris galėtų būti ir juokingas ir baisus, meilus ir šiek tiek pašėlęs!“ – įspūdžiais apie vieno pagrindinių personažo Antono paieškas dalinosi filmavimo komanda. Lietuvių aktorius Mindaugas Papinigis kūrėjų lūkesčius ne tik pateisino, bet ir pranoko su kaupu.
2020-10-29

Sakalas Uždavinys mini ypatingą dieną: prisiminė mėgstamiausius personažus

Birželio 21-ąją Lietuvos teatro ir kino aktorius, režisierius Sakalas Uždavinys mini 58-ąjį gimtadienį. Garsus aktorius neseniai pasirodė naujame Emilio Vėlyvio seriale „Mano meilė karantinas“, savo srities profesionalas džiaugėsi, kad jam atitekęs vaidmuo buvo labai smagus ir įdomus. Anot Sakalo, suvaidinti kaimyną Joną jam nebuvo sudėtinga: „Visų aktorių personažai negimsta tą pačią sekundę, tai rezultatas po daugybės bandymų ir stebėjimų.
2020-06-21

Aktoriui Šimukauskui tenka vaidinti neeilinius personažus: papasakojo su kokiais kuriozais susiduria

Birželio 8-ąją Lietuvos žiūrovai galės pamatyti naująjį Emilio Vėliyvio serialą „Mano meilė karantinas“. Nuotaikingame seriale išvysime gerai žinomus aktorius, tokius kaip Audrius Bružas, Andrius Žiurauskas, Rimantė Valiukaitė, Mindaugas Papinigis, Sakalas Uždavinys, Aldona Vilutytė ir Donatas Šimukauskas.
2020-05-21

Bružas gerbėjams pateikė staigmeną ir uždainavo: pašonėje – žinomos Lietuvos garsenybės

Reperis Ironvytas kartu su aktoriumi Audriumi Bružu bei muzikos prodiuseriu Donatu Tamašausku-Dzouns leidosi į avantiūrą – karantino sąlygomis sukūrė dainą, o visą kūrimo procesą gyvai transliavo „YouTube“, rašoma pranešime spaudai. Tiesioginė transliacija truko 9 val. 30 min. Per šį laiką žiūrovai galėjo bendrauti su kūrėjais ir teikti savo pasiūlymus dainos temai bei muzikos stiliui. Taip ir gimė lietuviškos sutartinės principu paremtas regio, repo bei dramenbeiso stilių mišinys.
2020-04-02
REKLAMA
REKLAMA

Skyrybų įkvėptoje premjeroje – gražūs Rudoko pamąstymai apie santykius su žmona Justina

Šį trečiadienio vakarą sostinėje įvyko ilgai laukta premjera „Vedybos, skyrybos ir barsukas“, kurią įkvėpė 2019-aiasiais garsiai besiskyrusios žinomos pramogų, verslo bei politikos pasaulio atstovų poros. Į premjerą gausiai rinkosi kviestiniai svečiai. Premjeros nepraleido Žilvinas Grigaitis, broliai Lavrinovičiai su žmonomis Tatjana ir Edita, Rolandas Skaisgirys, Mindaugas Papinigis, Vytautas Medineckas-Ironvytas, Larisa Kalpokaitė, Ramūnas Rudokas su žmona Justina bei daugelis kitų.
2020-02-26

Ypatingo kvietimo sulaukęs aktorius žodžių į vatą nevyniojo: „Aš, kaip Aistė Pilvelytė – visada tikiuosi“

Žinomas socialinių tinklų veikėjas Antanas Jakimavičius trumpam pakeitė profesiją ir pasimatavo kunigo sutaną. Simboliškai pasipuošusiam vyrui buvo patikėta užduotis aplankyti visą būrį žinomų pramogų pasaulio atstovų ir įteikti jiems kvietimus į netrukus įvyksiančios lietuviškos komedijos „Vestuvės, Skyrybos ir Barsukas“ premjerą, rašoma pranešime spaudai. Kas galėjo žinoti, kad tariamo kunigo automobilio bagažinėje tyliai užsidaręs jį sekė ir.
2020-02-22

Papinigio širdis – užimta: pristatė naują mylimąją

Šį ketvirtadienio vakarą sostinėje įsikūrusiame Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko jau tradicija tampantys „Žmonės“ apdovanojimai. Į juos atvyko būrys žinomų šalies veidų, kurie pademonstravo madingiausius stiliaus derinius. Tiesa, čia pasirodė ir aktorius Mindaugas Papinigis, kuris pristatė naują širdies draugę. Į apdovanojimus aktorių atlydėjo žavi šviesiaplaukė, kuri, pasirodo, yra jo mergina. „Jos vardas Vilija.
2020-01-24

Lietuvą netrukus sudrebins skandalinga juosta suaugusiems: filmą įkvėpė žvaigždžių skyrybos?

Jau vasario mėnesį kino teatrus pasieks itin pikantiška premjera, intriguojančiu pavadinimu „Vedybos, Skyrybos ir Barsukas“. Komedijoje suaugusiems žiūrovai išvys būrį talentingiausių šalies aktorių, kurie ryžosi dalyvauti kuriant filmą „be tabu“, rašoma pranešime spaudai. „Žiūrovams viena po kitos pristatomos komedijos apie „vestuves/ bei „jaunikius“, tačiau... niekas nekalba apie skyrybas.
2020-01-16

Po gandų apie skyrybas, besilaukianti Ščiogolevaitė pasirodė viešumoje

Spalio 17-osios vakarą DOMINO! teatre buvo švenčiama dviguba šventė. Gausiai susirinkusiems teatro bičiuliams ir žiniasklaidai teatras pristatė atnaujintą, emocijų kupiną teatro prekės ženklą bei repertuaro naujoves, rašoma pranešime spaudai.
2019-10-18

Vėlyvis pasiaiškino teismui: norėjome atkreipti dėmesį į dvasininkijos problemas

Teismui antradienį pradėjus nagrinėti bylą dėl „Zero live show“ reklamos Turgelių bažnyčioje, vietiniai gyventojai vis dar išlaiko nuoskaudas dėl įžeistų religinių įsitikinimų. Į teismo posėdį Šalčininkuose atvyko visi kaltinamieji aktoriai Vitalijus Cololo, Mindaugas Papinigis, Ainis Storpirštis ir režisierius Emilis Vėlyvis. Jie kaltais neprisipažino, o E. Vėlyvis pridūrė, kad pamaldos sutrikdytos nebuvo.
Kriminalai 2019-08-06

Ironvytas pristato skandalingą klipą: „Praeiviai galėjo pamanyti, jog vyksta plėšimas“

Reperiai Ironvytas ir Dalius Dallasas savo klausytojams pristato išskirtinio skambesio kūrinį „Greiti ir pasiutę“, kurio muzikine dalimi pasirūpino prodiuseris Donatas Tamašauskas-Dzouns. Stebina ne tik kūrinio braižas, bet ir vaizdo klipas, rašoma pranešime spaudai. Retai muzikinių koloboracijų besiimtantis Ironvytas šį kartą dainą įrašė su Londone gyvenančiu ir Lietuvoje jau spėjusiu išpopuliarėti atlikėju. „Su Dalium mes susipažinome per muziką.
2019-08-02

Žymiausi šalies Mindaugai: kuris jums sukėlė daugiausia simpatijų?

Liepos 6-ąją švenčiame pirmojo suvienytos Lietuvos valstybės valdovo, kunigaikščio Mindaugo vainikavimo karaliumi šventę. Ši šventė vainikuojama ne tik karaliui Mindaugui, bet ir visiems Mindaugams.  Šią dieną didžiausias dėmesys – būtent jiems, o Lietuvoje išties nemažai iš garsių Mindaugų: vieni sukasi pramogų, o kiti – sporto bei kitose srityse. Mindauginių proga kviečiame prisiminti žinomiausius šalies Mindaugus. Vienas jų – Mindaugas Papinigis.

Serialas „Kriminalinė Maskva“ sulaukė pasaulinio pripažinimo: vaidina ir Tratas

TV serialas „Kriminalinė Maskva“, kurį pirmą kartą šalies istorijoje kartu su Švedija, Lenkija ir Suomija prodiusavo ir Lietuva, nominuotas 59-ajame Monte Karlo televizijos festivalyje kartu su Netflix ir BBC prodiusuotais darbais.
2019-05-16

Teismui perduota byla dėl skandalingos „Zero live show“ reklamos bažnyčioje

  Vilniaus apylinkės prokuratūros prokuroras perdavė teismui baudžiamąją bylą, kurioje keturi asmenys yra kaltinami trukdę atlikti religines apeigas ar iškilmes per pernykščias mišias Šalčininkų rajone, ketvirtadienį paskelbė prokuratūra.   Ikiteisminis tyrimas pradėtas po to, kai praėjusių metų rugpjūčio 15 dieną minint Žolinės šventę, į Turgelių miestelyje esančią bažnyčią užėjo trys dvasininkais persirengę vyrai – aktoriai Vitalijus Cololo, Mindaugas Papinigis ir Ainis Storpirštis.
Kriminalai 2019-04-18

Lietuviška komedija sulaukė ir Holivudo garsenybių susidomėjimo

„Tiek aplodismentų, kiek jūsų filmas, šįmet nesulaukė nė vienas“, – patikino aštuntojo tarptautinio kino festivalio „Paprasčiausiai geras kinas“ organizatoriai, dalindamiesi įspūdžiais su lietuviškos komedijos „Melagiai“ kūrybine komanda. Tradiciniame renginyje, vykusiame Jaroslavlyje, per devynias dienas publika išvydo dešimtis naujausių juostų, sukurtų skirtingose valstybėse, rašoma pranešime spaudai.
2019-04-05

Zasimauskaitę kausto baimė: prisipažino, dėl ko jai neramu

Daugiau nei metai kūrybinės komandos intensyvaus pasiruošimo ir daugiau nei pusmetis artistų repeticijų. Tiek užtruko būrys muzikos ir teatro grandų, kad šalies publikai pristatytų naujo pastatymo kultinę roko operą „Meilė ir mirtis Veronoje“. Šį kartą darbo ėmėsi režisierius Ramūnas Cicėnas, kuris iš artistų pareikalavo maksimalaus atsidavimo – parodyti ne tik tai, ką kiekvienas geba geriausiai, bet ir išsiugdyti naujų įgūdžių, net įveikti baimes ir perlipti per save.
2018-12-21

Valinskienė prabilo apie šeimą: atskleidė, kam ryžtųsi dėl vaikų

Naujo pastatymo roko operoje „Meilė ir mirtis Veronoje“ pasirodysiančių ryškiausių šalies artistų gretos plečiasi. Prie artistų komandos jungiasi Inga Valinskienė, kuriai patikėtas vienas svarbiausių kūrinio vaidmenų – žinoma moteris vaidins Džuljetos auklę, rašoma pranešime spaudai. Svarbia komandos dalimi tapo ir Povilas Meškėla, kuris rūpinsis artistų dainavimu.
2018-11-06

Kino komedijos premjeroje – ir neseniai už vairo neblaivus pagautas M. Mickevičius-Mino

„Tai vienas geriausių ir pozityviausių lietuviškų filmų, kuriuos teko matyti pastaraisiais metais“, – po komedijos „Pliusas“ premjeros kino teatre sutartinai tvirtino pirmieji ją išvydę žiūrovai, rašoma pranešime spaudai. Į kviestiniams svečiams ir rėmėjams skirtą filmo vakarą atėjo nemažas būrys žinomų lietuvių kūrėjų darbų gerbėjų.
2018-09-06

Ž. Tratas pasidorys nauju amplua – tokio posūkio nesitikėjo niekas

Paskutinę vasaros dieną Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti nauja „Šreko“ kūrėjų animacinė komedija „Du ančiukai ir žąsinas“, rašoma pranešime spaudai. Animacijos dubliažą atliko žymūs lietuvių aktoriai.  Filme „3 sekundės“ sužibėjęs Žilvinas Tratas įgarsino pagrindinę rolę – pasipūtusį vienišių žąsiną Alfį. Tai jo pirmoji dubliažo animacijoje patirtis.
2018-08-30

E. Vėlyvio komanda perkūrė „Karališkos erdvės” hitą: bučiavosi ir pareigūnai

Aplink policijos automobilį lakstantys pusnuogiai vyrai, moters siluetas besileidžiančios saulės fone ir besibučiuojantys policininkai – tokie vaizdai naujam gyvenimui prikėlė praėjusio amžiaus pabaigoje itin populiarų „Karališkos erdvės” hitą „Šešėlių valdovas”. Tiesa, klipe dainą atlieka šiuo metu populiarūs atlikėjai ir aktoriai, susivieniję į grupę „Zero Saulė”: Monique, Radistai, Inga Jankauskaitė ir Mindaugas Papinigis.
2018-08-20

Susirinko kino elitas: lietuviškos komedijos „Pliusas“ peržiūroje netrūko emocijų

„Filmavimo aikštelėje jautiesi visai kitaip, nei žiūrėdamas kino juostą, kurioje pats vaidini“, - šmaikštavo pozityviausios lietuviškos komedijos „Pliusas“, kurioje atliko vieną reikšmingiausių vaidmenų, peržiūroje apsilankęs aktorius Ramūnas Šimukauskas.
2018-07-25

Artūras Orlauskas Kaune pateko į avariją: prabilo apie jį sukrėtusį įvykį

Pavasarį kino teatrų ekranus išvysiančioje kriminalinėje komedijoje „Meilė. Miltai. Šulinys“ vieną iš trijų senelio palikimą besidalinančių brolių vaidinantis humoristas Artūras Orlauskas, vykdamas į svečius, pateko į eismo įvykį. Nors jo metu nukentėjo tik transporto priemonės, Kaune įvykęs pavojingas incidentas žinomam vyrui sukėlė itin nemalonius prisiminimus. A.Orlauskas pasakojo negalėjęs patikėti tuo, ką mato jo akys. Apie 11 val.
2018-02-27

Uždarame vakarėlyje – N. Daunoravičiaus ir V. Grincevičiaus bučiniai

Pirmadienio vakarą Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“ pirmą kartą pristatyta muzikinė komedija „Aš žvaigždė“. Raudonojo kilimo ceremonija ir filmo peržiūra sudomino ne vieną pramogų pasaulio atstovą. Organizatorių džiaugsmui, dauguma renginio svečių atsižvelgė į kvietime nurodytą aprangos kodą ir šiandien atrodė tarsi Holivudo žvaigždės. Ryškūs apdarai, plunksnos, o svarbiausia – akiniai nuo saulės.
2018-01-29

Vytautą Medinecką-Ironvytą šįryt aplankė gandrai: mylimoji padovanojo kūdikį

Pavasarį kino teatrų ekranus išvysiančioje kriminalinėje komedijoje „Meilė. Miltai. Šulinys“ smogiko vaidmenį atliekantį dainininką Vytautą Medinecką – Ironvytą šįryt aplankė ypatinga žinia – 9 val. ryto žmona Eugenija jam padovanojo dukrelę. Laimingas tėtis apie pirmagimę pasakoti nelinkęs – toks susitarimas su mylimąja. Ironvytas yra ne vienintelis komedijos „Meilė. Miltai. Šulinys“ komandos narys, kurį šios žiemos pradžioje aplankė gandrai. Gruodžio 7 d. 12.20 val.
2017-12-13

Besifilmavusiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos

Naujoje lietuviškoje kriminalinėje komedijoje „Tiuningas“ vieną iš trijų brolių, kovojančių dėl senelio palikimo, vaidinančiam Donatui Šimukauskui prireikė medikų pagalbos. „Bet juk gulėti palatoje – ne tavo vaidmuo!“, - aktoriui po dviejų lašelinių vėl atgavus veido spalvą juokavo filmavimo komandos nariai. Pats D. Šimukauskas neabejoja – jam silpna pasidarė ir galvą skaudėti pradėjo po įtempto visos dienos darbo.
2017-07-20

„Sidabrinės gervės“ dūzgėse G. Juodeika glaustėsi prie 14 metų jaunesnės mylimosios

Antradienio vakarą Vilniaus Kongresų rūmuose nuaidėjo jubiliejinė, 10-oji kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ ceremonija. Salėje susirinkusi publika galėjo apžvelgti 10-ies metų akimirkas, taip pat pasidžiaugti specialiais muzikiniais pasirodymais, o vakaro metu buvo išdalinta net 19 apdovanojimų: „Auksinė gervė“ už viso gyvenimo nuopelnus, 16 „Sidabrinės gervės“ statulėlių, „Sidabrinės gervės kiaušinis“ ir specialus prizas tiems, kas raškys pergalę nominacijoje „Publikos pasirinkimas“. Metų k...
2017-06-14

Žinomi lietuvių kino aktoriai įsiamžino linksmuose kino fondo filmukuose

Lietuvos kino fondas, sukaupęs įvairių laikų ir žanrų lietuviškus filmus, internautams pateikė nuotaikingus klipus, kuriuose netikėtomis aplinkybėmis pasirodo ekranų žvaigždės: Kęstutis Jakštas, Mindaugas Papinigis, Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė ir Toma Vaškevičiūtė.
2017-05-26

Griausmingai atidarytas baikerių sezonas: įspūdingo reginio nepraleido ir I. Mackevičienė

Šeštadienį Vilniuje itin griausmingai paskelbtas motociklininkų sezono atidarymas. Nuo vidurdienio prie „Siemens“ arenos pradėjo rinktis įvairiausios transporto priemonės, o jų gaudesys pasklido po visą miestą. Šalia arenos esanti aikštė netrukus užsipildė griausmingais motociklais. Taip pat buvo galima išvysti ir labai unikalių priemonių: nuo įspūdingas priekabas vežančių motociklų iki keistų automobilių. Reginio išvysti susirinko ir didžiulė minia žmonių. Tarp jų – ir garsūs šalies žmonės.
2017-05-06

M. Papinigis parodė, kokiu neįprastu būdu E. Vėlyvis pakvietė jį vaidinti „Zero III“

Ne tik kuriamais filmais, bet ir nuotykiais išgėrus garsėjantis režisierius Emilys Vėlyvis pristatė jau trečią filmo „Zero“ dalį. Į „Gero vakaro šou“ atėjęs Mindaugas Papinigis papasakojo apie vaidmenį, kurį atlieka E. Vėlyvio filme. „Mano personažas labai daugiabriaunis. Jis rytais skaito poeziją. Jis mėgstą techniką – labai patinka automobiliai, draugų daug turi, auksines rankas ir gerklę turi“, - pasakojo aktorius.
2017-02-01

Filmo „Zero III” premjeroje išvysite garsiausius Lietuvos žmones

Šiandien raudonojo kilimo premjera svečiams, o nuo penktadienio ir visuose kino teatruose pradedamas rodyti naujausias režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Zero III”. Per rekordiškai trumpą laiką – vos mažiau nei pusmetį – sukurta juosta, režisieriaus teigimu, bus pirmas filmas politine tema Lietuvos istorijoje.
2017-01-24

Per filmo „Zero III” anonso pristatymą prie Seimo skambėjo politiniai šūkiai

Šiandien Vilniuje Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo viešai buvo pristatytas režisieriaus Emilio Vėlyvio filmo „Zero III” anonsas. Sausio pabaigoje kino teatruose debiutuosianti juosta surinko būrį Lietuvos kino žvaigždžių ir palies elito – politikos, žiniasklaidos ir verslo – santykių temą. Paties režisieriaus teigimu, filmu jis nieko keisti neketina, tik parodo Lietuvos realybę, kurią panorėję galės keisti patys tautiečiai.
2016-12-16

Emilis Vėlyvis suvienijo žinomus aktorius: ragina balsuoti

Neseniai žymūs šalies dainininkai, aktoriai ir visuomenės veikėjai susivienijo ir nufilmavo vaizdo klipą, kuriame kviečia balsuoti ir atlikti savo pilietinę pareigą. Ne kartą internete išplitusiame vaizdo filmuke nuskamba frazė, kad kiekvienas balsas svarbus ir vertingas, o kadre pasirodo tokie veidai, kaip Marijonas Mikutavičius, Ineta Stasiulytė, Saulius Urbonavičius-Samas, Justė Arlauskaitė-Jazzu ir kiti.
2016-10-07

„Neteisėtai padarytų“ albumo pristatyme – Mindaugo Papinigio susirėmimas su muzikantais

Konfeti šūviai, ugnies kamuoliai scenoje, Mindaugo Papinigio susirėmimas su muzikantais – tai tik kelios detalės iš penktadienio vakarą Vilniaus Vasaros terasoje vykusio grupės „Neteisėtai padaryti“ antrojo albumo „Galėjo būt kitaip“ pristatymo. „Pasirodėme kaip ir priklauso mimų roko mesijams – stipriai ir įsimintinai pradėjome naują epochą ir pilna Vasaros terasa šokinėjančių ir linguojančių pasekėjų tai tik patvirtina“, - po sėkmingo antrojo albumo starto tvirtina dainuojantys mimai.
2016-07-25

„Neteisėtai padarytų“ antrojo albumo pristatyme – garsaus aktoriaus išsišokimas

Netikėtai atšilusį penktadienio vakarą spalvingoji grupė „Neteisėtai padaryti“ pristatė savo antrąjį albumą „Galėjo būt kitaip“. Ir išties: galėjo lyti, galėjo nesusirinkti gausi minia pašėlusių melomanų, galėjo į sceną neįsiveržti kino ir serialų aktorius Mindaugas Papinigis. Tik nutiko visiškai kitaip.  Dainuojantys mimai taip pat neslėpė savo kozirių, tad koncerto metu net kelis kartus keitėsi grupės sudėtis.
2016-07-22

Slapta Mindaugo Papinigio aistra maistui: sužavėsiantys receptai

Vos palikęs filmavimo aikštelę išskirtinio balso savininkas, aktorius Mindaugas Papinigis pasineria į laisvalaikio hobius. Garsus aktorius prisipažįsta dažnai stojantis prie viryklės ir taip atsipalaiduojantis. Kol kas namuose tik sau gaminantis aktorius prisipažino, kad ne tik ruošia lietuviškus valgius, bet ir pasitelkęs fantaziją gamina gurmaniškus patiekalus.
2016-07-17

Po Sausio slapyvardžiu besislepiantis rašytojas: visuomenė pasveiks tik pripažinusi esanti netobula

Nuo neatmenamų laikų egzistuoja vos keletas klišinių rašytojo portretų. Vienas jų provokuoja ir gerokai erzina skaitytoją, kuris lyg Stokholmo sindromo kamuojamas įkaitas burnodamas į rankas ima vis naują tekstą. Kitas – bohemiški ir kiek pabodę ar netgi nežinomi dėdulės, kultūros rėmimo fondus užpilantys naujomis paraiškomis, o laukdami verdikto egzistencinį liūdesį skandinantys laipsniuotuose gėrimuose.
2016-05-05

Mindaugas Papinigis: ar tai būtų Romeo, ar „marozas“ – vaidinti man visada malonu

Aktorius Mindaugas Papinigis kino ar televizijos ekranuose dažniausiai matomas panašiuose amplua. Prodiuseriai žinomą vyrą dažniausiai kviečia vaidinti niekšelius, liaudyje vadinamus „marozais“. Nieko nuostabaus, kad aktualijų serialo „Apie mus ir Kazlauskus“ kūrybinė komanda suvaidinti tokio tipo personažą pakvietė kaip tik šį aktorių. M. Papinigis seriale „Apie mus ir Kazlauskus“ nusifilmavo vienoje scenoje su aktoriumi Aisčiu Mickevičiumi.
2016-04-04

Greičiausia Lietuvos moteris Lina Grinčikaitė metė iššūkį žvaigždėms

Aktorius Mindaugas Papinigis, laidų vedėja Vlada Musvydaitė, reperis Ironvytas ir „Mis Visata 2013“ dalyvė, modelis ir tinklaraštininkė Simona Burbaitė netrukus stos į neįprastą dvikovą. Jiems iššūkį metė pajėgiausi šalies sprinteriai su olimpiete, greičiausia Lietuvos moterimi Lina Grinčikaite priešakyje. Komandos, sudarytos iš keturių narių, varžysis renginyje „Sprinto Diena. Pripučiama trasa“, kurio dalyviams teks įveikti neįprastą, net 54 metrų ilgio pripučiamą kliūčių ruožą suaugusiems.
2016-03-15

„Patriotų“ režisierius A. Šlepikas savo 50-ąjį jubiliejų norėjo atšvęsti su kauniečiais

Ketvirtadienio vakarą, Kaune įvyko Speciali komedijos „Patriotai“ išankstinė TV3 lietuviško kino teatro premjera. Joje dalyvavo ne tik gausus žinomų kauniečių būrys, bet ir filmo kūrybinė komanda, kurių tarpe ir režisierius Alvydas Šlepikas. Prieš filmui pasirodant didžiajame kino teatro ekrane, A. Šlepikas rėžė atvirą ir jaudinančią kalbą. Režisierius pasidžiaugė, kad savo 50-ąjį jubiliejų jis sutinka Kaune. „Nors vakar man ir suėjo 50 metų, savo gimtadienio dar neturėjau progos atšvęsti.
2016-01-29

Mindaugas Papinigis: kaip verslo vadybininkas tapo geidžiamu aktoriumi ir gabiu prodiuseriu?

Aktorius Mindaugas Papinigis visiems pažįstamas ne tik iš TV, bet ir iš kino ekranų. Išsiskiriantį balso tembrą turintį aktorių gerbėjai vis dažniau išvysta ne vaidinantį jam įprastą blogiuko vaidmenį, bet dirbantį už kadro. Praėjusią vasarą prodiuserio amplua komedijoje „Kunigo naudą velniai gaudo“ debiutavęs aktorius, ėmėsi ir dar vienos lietuviškos komedijos.
2016-01-18

Kodėl aktorė Rimantė Valiukaitė turi du pasus?

Šių metų sausio 29-ąją Lietuvos kino teatruose pasirodys itin linksma komedija „Patriotai“, kurioje vaidina garsiausi šalies aktoriai. Pagrindinius vaidmenis filme kuria tikros įžymybės: Arūnas Sakalauskas, Giedrius Savickas, Nerijus Gadliauskas, Ramūnas Cicėnas, Rimantė Valiukaitė, Marius Čižauskas ir kiti. Likus mažiau nei mėnesiui iki komedijos „Patriotai“ premjeros, filmą kurianti prodiuserių kompanija „Singing Fish“, šešiems pagrindiniams aktoriams pagamino vardinius, tikro patrioto pasus.
2016-01-14

Filmo „Patriotai“ kūrėjai pristato specialiai savanoriams sukurtą dainą ir klipą

Pirmadienį viešai paskelbtas nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos šauktinių sąrašas, kuris susilaukė didelio visuomenės dėmesio. Mat, jame tarp būrio Lietuvos jaunimo atsidūrė ir ne vienas žymus sportininkas: tai krepšininkai Jonas Valančiūnas ir Dovydas Redikas. Nuo svarbiausių šalies aktualijų neatsilieka ir naujos kino juostos „Patriotai“ kūrėjai, kurie pristato specialiai filmui sukurtą savanorio dainą.
2016-01-12

Žinomi šalies aktoriai naujus metus pradėjo tik su maudymosi kostiumėliais

Naujuosius ugninės beždžionės metus žinomi šalies aktoriai pradėjo itin linksmai. Prodiuserių kompanija „Videometra“ gausų savo kolektyvą ir garsiausius šalies aktorius naujus metus pradėti sukvietė į Vilniuje įsikūrusį „Vichy“ vandens parką. Čia iki pat išnaktų netrūko juoko ir pokalbių bei linksmų maudynių baseinuose.
2016-01-03

Įspūdinga „Kunigo naudą velniai gaudo“ premjera: nuo Monikos Šalčiūtės iki Kauno mero

Išvysti nuotaikingos komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ išankstinę premjerą atvyko gausus būrys pačių žymiausių šalies žmonių. Sostinės prekybos centre šventiškai pasipuošę atėjo teatro ir kino žvaigždės, kurie skubėjo sveikinti daug žadančio filmo kūrybinės grupės ir aktorių. Didžiausias dėmesys premjeroje skirtas vaidinusiems aktoriams: Mindaugui Papinigiui, Jonui Braškiui, Šarūnui Banevičiui, Jonui Griciui, Tomai Vaškevičiūtei, Astai Baukutei, Larisai Kalpokaitei ir kitiems.
2015-11-12
Į viršų