Paneigė Meghan kalbas apie šaltai ją priimusius šeimos narius: vienas žmogus ja ypač rūpinosi

Pernai iš karališkosios šeimos pasitraukę princas Harry su žmona Meghan Markle interviu kalbėjo, kad kai kurie šeimos nariai su jais elgėsi ypač nemaloniai. 

Šeimos gerbėjai iškart puolė spekuliuoti, kad tai greičiausiai – princas Čarlzas su žmona. Tačiau dabar aiškėja detalių, kurios rodo, kad bent jau kunigaikštienė Camilla kaip tik bandė su Meghan sutarti. 

Karališkosios šeimos biografai tikina, jog vyresnieji šeimos nariai, ypač Camilla stengėsi naują šeimos narę priimti kuo šilčiau. 

Pasak neoficialios biografijos „Meghan: Holivudo princesė“ autoriaus Andrew Mortono, Camilla, pasinaudodama kūno kalba, siuntė Meghan ženklus, siekdama nuraminti kunigaikštienės nervus. 

A. Mortonas tikina, jog šie faktai paneigia kunigaikštienės kaltinimus, jog šeima jos nepriėmė. Biografas pateikė ir pavyzdį – princo Čarlzo 70-ojo gimtadienio pokylyje Camilla laikė Meghan už rankos. 

„Tą dieną Kornvalio kunigaikštienė Camilla, kuri dar anksčiau padėjo ir Kate apsiprasti prie karališkojo protokolo, be žodžių pasiuntė žinutę pasauliui, jog Meghan – viena iš jų“, – teigė rašytojas. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų