Kūno kalbos specialistė įvertino Middleton ir Markle elgesį su vaikais: skiriasi kaip diena ir naktis

Cambridge'o kunigaikštienė Kate Middleton yra trijų vaikų mama: princo George, princesės Charlotte ir princo Louis. Meghan Markle turi du vaikus su princu Harry: Archie ir Lili. Tačiau ką gi abiejų mamų kūno kalba sako apie jų motinystės įgūdžius?

 

Zoe Bonser, „The Baby Show“ renginių direktorė, portalui Express.co.uk pasakoja, jog Kate ir Meghan turi labai skirtingus požiūrius į motinystę.

„Kai Sussexo kunigaikščiai pirmą kartą tapo tėvais, visas pasaulis stebėjo, kaip jie augins naująjį karališkosios šeimos narį – ir ar seks Cambridge'o kunigaikščių pavyzdžiu, – teigia ji. – Tačiau laikui bėgant tapo aišku, kad Meghan ir Kate į savo mažylių auginimą žiūri visiškai skirtingai.“

Ekspertė aiškina, kad Meghan motinystės stilius yra kur kas šiuolaikiškesnis, o Kate daugiau vadovaujasi tradicijomis.

„Meghan pasitiki savo pačios sprendimais ir turi savo motinystės stilių, kuriam karališkoji šeima nedaro įtakos. Ji susidarė savo pačios gimdymo planą ir nesirinko įprasto karališko gimdymo“, – sako ji.

Be to, Meghan Markle atsisakė fotografuotis gimdymo dieną ir savo vaikui išrinko modernų vežimėlį, o ne tradiciškai karališkoje šeimoje naudojamą klasikinį „Silver Cross“ modelį.

„Kate pažiūros yra kur labiau tradicinės, greičiausiai dėl atsakomybės, kurią vieną dieną turės prisiimti princas George“, – pasakoja motinystės ekspertė.

Anot jos, Cambridge'o kunigaikščių vaikai viešumoje visuomet pasirodo aprengti tradiciniais britiškais drabužiais, ir Kate nuo mažumės pratina juos prie fotografavimosi viešuose renginiuose.

Jai antrina ir kita motinystės guru Tiffany Norris: „Kate Middleton yra dėmesinga, jautri ir šilta mama. Ji subalansuoja jautrumą su švelniu ribų laikymusi.“

Ekspertės teigimu, Kate galima vadinti „švyturiu“ – ji padeda savo vaikams, bet tuo pačiu ir suteikia jiems laisvės, kad šie išmoktų savarankiškumo.

Palyginus su Kate, Meghan yra itin šiuolaikiška mama, sako Tiffany Norris.

„Manau, kad ji mama-galiūnė. Tai reiškia, kad ji skirs visą savo dėmesį vaikams ir užtikrins, kad iš jų kelio būtų pašalintos visos kliūtys, – teigia ekspertė. – Ji padarys viską, kad jos vaikus suptų sveika gyvensena, sportas ir psichikos sveikatos supratimas.“


Rašyti komentarą...
F
Fakta
2021-10-16 20:13:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Megan turi didelį patyrimą lovoje - ryžiems vyrams moka padaryti..
Atsakyti
0

P
Pagyvenusi
2021-10-16 20:18:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mulatė Megan turi didelį patyrimą lovoje - pagyvenusi ne vienus metus su įvairiais vyrais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų