Atskleisti princesės Charlottės talentai ir pomėgiai: savo aistrą parodė būdama vos 17 mėnesių

Vaikams privalu leisti užsiimti mėgstamomis sporto šakomis bei pomėgiais, nes tai itin svarbu jų fizinei ir psichinei gerovei. Būtent aktyviai leisti laiką savo vaikus skatina ir princas Williamas su žmona Kate Middleton.

6

Užsienio žiniasklaidoje rašoma, jog jų dukra princesė Charlotte jau nuo mažų dienų užsiima tam tikromis sporto šakomis bei demonstruoja talentą.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Princas Williamas su šeima

Mažoji Charlotte atrodo gana aktyvus vaikas, besidomintis keliomis sporto šakomis. Kartą Kate Middleton pasakojo, jog mergytės aistra yra gimnastika, pranešė hellomagazine.com.

„Charlotte tikrai užsiima gimnastika, ji daro špagatus, stovi ant rankų, viską. Tai labai gerai jos pagrindiniams pusiausvyros ir koordinacijos įgūdžiams“, – sakė Kate Middleton.

Įdomu tai, jog mergaitė būdama vos 17 mėnesių jau demonstravo savo aistrą jodinėjimui. 2016-aisiaias Kate susitiko su parolimpinių žaidynių aukso medalio laimėtoja Nataša Baker, kuri leido pajodinėti mergytei drauge.

„Ji pabrėžė, kad Charlotte turi šią aistrą žirgams. Ji dės visas pastangas, kad Charlotte taptų čempione“, – apie N. Baker atsiliepimus sakė Kate.

Tiesa, princesė turi dar vieną mėgstamą pomėgį – baletą. Kiek anksčiau užsienio žiniasklaidoje buvo rašoma, kad mergaitė kas savaitę lanko privačias baleto pamokas šokių mokykloje Londone. Kate netgi nusivedė dukrą žiūrėti „Spragtuko“ į Karališkąjį operos teatrą Londono centre.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų