Atskleidė, kas Meghan Markle nepatiko karališkoje šeimoje: nustebino ne vieną

Meghan Markle atliko karališkosios šeimos nario pareigas nuo 2018 metų gegužės mėnesio, po vestuvių su princu Hariu, iki persikėlimo iš Jungtinės Karalystės praėjusių metų pradžioje  į Kaliforniją.

Meghan Markle sudrumstė karališkosios šeimos vandenis ir įsitikino, kad kai kurie jos nariai yra „nedraugiški ir pavydūs“, teigiama atnaujintoje Andrew Morton knygos „Meghan: Holivudo princesė“ versijoje, kur teigiama, kad Meghan buvo sunku rasti ryšį su kai kuriais karališkosios šeimos nariais, rašo mirror.co.uk.

Karališkosios šeimos nariai pasirodė nedraugiški ir pavydūs

Jis rašo: „Buvo aišku, kad Meghan pasišiaušė ir jie manė, kad su ja ir Hariu bus labai sunku dirbti. Savo ruožtu Meghan kai kurie jos nariai – bet ne Karalienė ar princas Philipas –  pasirodė nedraugiški ir pavydūs. Asmeniniu lygmeniu kai kurie Vindzoro šeimos nariai ir jų dvariškiai džiaugėsi jų išvykimu iš Didžiosios Britanijos, tačiau instituciniu lygmeniu tai buvo sunkus smūgis“.

Knygoje taip pat teigiama, kad Meghan gyvenimas karališkojoje šeimoje kaip institucijoje atrodė „pasikartojantis ir, tiesą pasakius, be jokios vaizduotės“.

Morton priduria: „Jos pačios pastangos, ypač „Grenfell“ kulinarijos knyga ir kapsulių kolekcija, kurią ji prižiūrėjo „Smart Works“, buvo projektai, su kuriais ji norėjo dirbti – ir jie galėjo vykti už karališkojo pasaulio ribų“.

Po to, kai paliko karališkąją šeimą, Meghan davė interviu Oprah Winfrey, kuriame teigė, kad institucijoje trūksta paramos ir ji jautėsi izoliuota, kai jai kilo problemų dėl savo psichinės sveikatos.

Ji taip pat tvirtino, kad vienas iš karališkosios šeimos narių pakomentavo dėl netrukus gimsiančio kūdikio odos spalvos. Šių metų pradžioje „Channel 5“ laidoje „40‑metė Meghan: kopimas į valdžią“ karališkasis autorius Tom Quinn sakė, kad Meghan norėjo „supurtyti“ karališkąją šeimą.

Jis sakė: „Manau, kad Meghan problema buvo ta, kad ji buvo pikta ir nusiminusi. Manau, kad atėjusi į karališkąją šeimą, ji galvojo, kad gali juos supurtyti ir jiems tai patiks, kad jie darys viską, ką daro Meghan“.

Jis tęsė: „Kai taip neatsitiko ir jėgos stojo prieš ją, tai ją taip nuliūdino, kad tas interviu (su Oprah Winfrey) buvo vienintelis būdas, manau, tikrai vienintelis būdas atkeršyti ir parodyti viską savo akimis. Tačiau manau, kad vėliau ji pagalvos, kad nereikėjo sudeginti visų tiltų“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų