Išdavė taisykles, kurių turi laikytis Kate Middleton: negali valgyti net bulvių

Kate Middleton, būdama karališkosios šeimos narė, turi laikytis daugelio iš pažiūros beprotiškų taisyklių, o viena keisčiausių taisyklių yra ta, kad kunigaikštienė, kaip pranešama, negali valgyti bulvių.

Karališkasis gyvenimas gali atrodyti lengvas, tačiau buvimas kunigaikštiene turi daug savitų apribojimų. Kembridžo kunigaikštienę Kate Middleton karališkieji gerbėjai giria už tai, kad ji visuomet elgiasi kaip tobula princesė. Puikus stilius ir žemiška asmenybė daro ją itin mylima būsimąja karaliene.

Būti Kate Middleton tikrai turi savo privalumų, tačiau kunigaikštienę taip pat riboja ilgas karališkųjų taisyklių, kurių ji privalo laikytis, sąrašas.

Nors Meghan Markle teigė, kad ji kovojo su karališkosios šeimos apribojimais, Kate į juos žiūri atsakingai, rašoma express.co.uk.

Nuo draudimų daryti asmenukes iki etiketo prieš miegą. Kate turi laikytis daugybės keistų nurodymų.

Neleidžia valgyti bulvių

Pasak buvusio karališkojo virtuvės šefo Darreno McGrady, Kate Middleton neleidžiama valgyti bulvių.

McGrady nuo 1982 iki 1993 metų dirbo Bekingemo rūmuose karališkuoju virėju ir sakė „The Telegraph“, kad nebuvo leidžiama valgyti jokių bulvių, ryžių ar makaronų.

Pasak karališkojo virtuvės šefo, karalienė nėra angliavandenių gerbėja, todėl jų niekada nebūna ant pietų stalo ir kitiems karališkosios šeimos nariams, tarp kurių yra ir Kembridžo hercogienė.

Tačiau kiti pranešimai parodė, kad Kate iš tikrųjų yra makaronų gerbėja ir per penktąjį princesės Charlotte gimtadienį 2020 m. gamino naminius makaronus.

Karališkosios gairės teigia, kad šeima turėtų vengti rizikingo maisto viešai.

Karališkosios šeimos gali apsinuodyti maistu vėžiagyviais, todėl Kate Middleton taip pat uždrausta juos valgyti.

Karališkiesiems gerbėjams taip pat neleidžiama liesti karališkųjų asmenų. Paspaudę kunigaikštienės petį, jūs ir Kate galėtume patekti į bėdą. Atsitiktiniai nepažįstamų žmonių prisilietimai yra didelis tabu vyresniems karališkosios šeimos nariams.

Kembridžo hercogienė taip pat negali eiti miegoti prieš karalienę. Kate ir kiti karališkosios šeimos nariai negali eiti miegoti anksčiau už jos didenybę.


Rašyti komentarą...
P
Pagarba
2021-10-11 06:46:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai karališkas gyvenimas ir mums jo nesuprasti,pagarba,kad puoselėja šimtametės tradicijas
Atsakyti
-1

V
Vištų pešejas
2021-10-10 17:20:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu kai užsimano jos pūtė, kad kas pakedent plunksnas, ar taip pat reikia karalienės leidimo?
Atsakyti
-1

S
Senovė
2021-10-11 00:09:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Todėl Meghan pabėgo į JAV, princesei Dianai buvo mitybos sutrikimai, ji kurį laiką sirgo bulimija, Kate akivaizdi anoreksija, pietų metu jai galima suvalgyti 3 - is šaukštus sriubos. Moterys karališkajame dvare privalo gyventi p/l naftalinines taisyklės, puoštis skrybėlėmis, plunksnomis, broškėmis ir pan.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų