REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienį – pirmasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodys du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukia aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turės žiūrovai. 

Sekmadienį – pirmasis tiesioginis žiūrimiausio TV3 projekto „Lietuvos talentai“ pusfinalis, kuriame pasirodys du arba tris „taip“ per atrankas išgirdę dalyviai. Laukia aistrų kupina kova, kurioje itin svarbų balsą turės žiūrovai. 

REKLAMA

Išskirtinį pasirodymą šiam sekmadieniui ruošia „bėgančiu saksofonistu“ pramintas Žygimantas Skvarčevskis. Dalyvis scenoje pademonstravo vieną keisčiausių talentų per visą šou istoriją. Tiesa, pasirodo, kad publikai jo netikėtas gabumas patiko – vaikinas pasakoja sulaukęs labai daug palaikymo. Žmonės gyrė jį už drąsą bei išskirtinumą, rašoma pranešime spaudai. 

Ir nors Žygimantas su dideliu nekantrumu laukė pasirodymo pusfinalyje, prasidėjus karui Ukrainoje, jo mintys pasisuko visai kitur – už viską svarbiau vyrui tapo ištiesti pagalbos ranką tiems, kuriems jos dabar reikia labiausiai. Didelė dalis šou dalyvio darbuotojų gyvena Ukrainoje. Žygimantas nusprendė, kad jiems negalima likti tėvynėje – reikia pamėginti išvykti. Verslininkas pasiūlė prieglobstį Lietuvoje bei pradėjo organizuoti gelbėjimo operaciją.

REKLAMA
REKLAMA

„Kadangi buvo atvejų, kai motinos liko vienos su vaikais, nusprendėme, kad jos pačios negali iš ten išvykti saugiai. Joms būtina padėti“, – pasakoja Žygimantas, kuris ir pats į Kijivą vyko jau 3 kartus.

REKLAMA

Žygimantas ne tik užmezgė draugystę su ukrainiečiais, bet ir sugalvojo jiems pasiūlyti kartu pasirodyti „Lietuvos talentų“ scenoje. Dauguma Žygimanto bičiulių ukrainiečių yra muzikantai, todėl jis pusiau juokais, pusiau rimtai pasiūlė prisidėti prie jo pasirodymo.  Kas iš to išėjo, pamatysite jau šį sekmadienį. 

„Aš negalvoju apie didvyriškumą. Man gera prisidėti, gera padėti. Kai kuriuos žmones aš ilgiau pažįstu, kai kuriuos mačiau pirmą kartą. Noriu juos priimti, kad jaustųsi gerai ir šiltai. Man šiuos žmones atnešė likimas, tad būkime kartu ir darykime pasirodymą kartu. Tai yra mano darbas, aš tuo gyvenu“, – nauja bičiulyste džiaugiasi Žygimantas.

REKLAMA
REKLAMA

Pagal projekto formato taisykles, visi du ar tris „taip“ gavę dalyviai patenka į kitą etapą. Tačiau tai nėra pusfinalis, tai – teisėjų apsisprendimo etapas. Apie jį yra informuojami visi patekę dalyviai, nors žiūrovai to ir nemato. Kitame etape teisėjai dar kartą peržiūri ir palygina visus dalyvius bei apsisprendžia, kurie patenka į tiesioginius pusfinalius.

Šį sezoną į pusfinalius patenka 30 dalyvių. TV3 televizijos žiūrovų laukia net trys tiesioginiai pusfinaliai, kuriuose pasirodys po 10 dalyvių. Iš kiekvieno pusfinalio į superfinalą pateks po 2. Vienas bus tas, kuris surinks daugiausiai žiūrovų balsų, o kas taps kitu laiminguoju, išrinks scenos profesionalai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Didžiojoje kovoje pusfinalių nugalėtojai susitiks su „auksinį mygtuką“ pelniusiais dalyviais. Viso superfinale kovos 10 dalyvių, o nugalės tik vienas... Pagrindinis šou prizas – ne tik šlovė ir žiūrovų simpatijos, bet ir 10 tūkst. eurų!

Pirmasis „Lietuvos talentų“ pusfinalis – sekmadienį, 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų