Paaiškėjo, kokia tvarka „Mis Lietuva 2013“ dalyvės pasirodys finalo metu

Pagaliau konkurso „Mis Lietuva 2013“ dalyvės traukė burtus ir paaiškėjo, kokia tvarka jos pasirodys finalo metu. Jau antrą mėnesį merginos intensyviai ruošiasi didžiajam renginiui. Finalininkės neslepia jaudulio ir skatina savo gerbėjus, draugus ir artimuosius jas palaikyti iškilmingoje šventėje.

„Manau, kad „Mis Lietuva 2013“ turi būti drąsi, ryžtinga, inteligentiška ir, žinoma, graži asmenybė. Būtent tokia aš ir esu, tad noriu laimėti šį konkursą“, – savo privalumus vardina Vilmantė Simanavičiūtė.

Kryptingai savo tikslų siekianti Simona Burbaitė teigia, kad laimėjus karūną, išsipildytų viena jos didžiausių svajonių. Eglė Žukaitytė į save žvelgia kritiškai, tačiau, anot jos, tai – privalumas: „Vieniems esu graži, kitiems – per aukšta. Vieniems – prasta, kitiems – simpatiška. Aš nesu tobula, nes tokių žmonių nebūna. Prašau mane palaikyti ir mylėti“.

Pasak Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės, jos stipriausias ginklas karūnos link – vidinė harmonija: „Manau, esu verta karūnos, nes esu harmoninga ne tik savo vidiniu grožiu, bet ir charakterio savybėmis. Siekiu užsibrėžtų tikslų ir stengiuosi juos įgyvendinti kuo nuoširdžiausiai ir geriausiai“.

REKLAMA

Jauniausia konkurso dalyvė septyniolikmetė Karolina Augutytė neslėpė jaudulio numerių traukimo metu: Ištraukusi antrą pasirodymo numerį K.Augutytė labai apsidžiaugė: „Būtent šio numerio ir norėjau. Palaikykite mane finalo metu. Tikiuosi nugalėti. Konkurse dalyvauju dėl mamos. Laimėjusi karūną, išpildyčiau jos didžiausią svajonę“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų