Paaiškėjo, kodėl muzikinėje dvikovoje nepasirodė grupės „8 kambarys” narys bei vienas iš vedėjų – Mackevičius

Penktadienį (spalio 30 d.) vykusioje „Red Bull SoundClash“ muzikos dvikovoje, kurioje kovėsi Moniqué ir Justinas Jarutis, po 4 įtemptų raundų pergalę šventė publikos favoritas - Justinas Jarutis. Virtualiu būdu balsavusi publika nusprendė, kad populiariosios muzikos atlikėjas geriau pasirodė trijuose iš keturių muzikos dvikovos raundų ir jam atidavė daugiausiai balsų.

17

Kova buvo sudėtinga – atlikėjai ne tik turėjo išmokti atlikti vienas kito dainas, bet ir perdainuoti savas neįprastu stiliumi. Vakarui dirigavo DJ Mamania, kuris ir atskleidė tris paslėptuosius stilius: latino, electro ir funk, rašoma pranešime spaudai.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Koronavirusu susirgo grupės „8 Kambarys“ narys, Mickevičius – saviizoliacijoje

Muzikos dvikova Lietuvoje vyko trečiąjį kartą, tačiau ši buvo neeilinė – publika kovą stebėjo iš namų, o atlikėjai savo fanus matė specialiai įrengtuose LED ekranuose.

Tiesioginę transliaciją per „Zoom“ programėlę stebėjo 352 fanų - tai iki šiol didžiausias virtualių žiūrovų skaičius Lietuvoje. Renginį tiesiogiai transliavo „LNK“ televizija.

Tuščia „Žalgirio“ arena nebuvo vienintelis siuprizas, kurį šiai dvikovai pateikė dabartinė situacija. Likus vienai dienai iki renginio sužinota, kad grupė „8 kambarys”, turėjusi pasirodyti kartu su Moniqué „Kviestinio svečio” raunde, atvykti negalės - grupės nario Deivido Alejūno-Corsalio COVID-19 tyrimas buvo teigiamas.

Dėl saugumo atvykti negalėjo ir vienas iš vedėjų – Rolandas Mackevičius, kuriam dėl galimo kontakto su sergančiuoju teko izoliuotis - jį pakeitė Jonas Nainys.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų