Paaiškėjo, kas tapo išvaizdžiausiu vyru: tai lėmė keli bruožai

Nepaisant to, kad visų skonis skirtingas, kai kurie žmonės gražūs daugeliui – ne išimtis ir garsenybės. Visai neseniai paaiškėjo, koks vyras tapo gražiausiu planetos vyru.

10

Pasirodo, kad juo tapo filmų „Saulėlydis“ žvaigždė, dėl kurio jau ir anksčiau ne viena mergina varvino seilę. Tai – Robertas Pattinsonas.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo, kas tapo išvaizdžiausiu vyru: tai lėmė keli bruožai

33 metų žvaigždė įveikė tokius gražuolius, kaip Davidas Beckhhamas, Bradas Pittas, George’as Clooney. Tiesa, šiems rinkimams buvo naudojamas speciali graikiška skalė pagal senovinius graikų metodus. Anot mokslininkų, aktoriui atiteko net 92,15 proc. patrauklumo iš 100.

Kaip teigia specialistai, tai susiję su aktoriaus kakta, akių vieta, smakru, nosies platumu ir ilgiu. Būtent visos šios kūno dalys laikomos gražiausia, ką turi R. Pattinsonas.

Pagal šią skalę, trečią vietą užėmė Bradley Cooperis, trečią – B. Pittas, ketvirtą – G. Clooney, šeštą – Hughas Jackamanas. Paskui juos išsirikiavo D. Beckhamas, Idris Elba, Kanye Westas ir Ryanas Goslingas.

Ekspertai vėliau komentavo, kad R. Pattinsonas nesunkiai įveikė konkurentus vien dėl to, jog turi įspūdingą žandikaulį. O štai G. Clooney ekspertus nustebino: „Kai tau yra beveik 60 metų, ir vis tiek patenki tarp geriausiai atrodančių vyrų, tai tik įrodymas, kad turi natūraliai įspūdingą išvaizdą.“


Rašyti komentarą...
I
Irena
2020-02-07 13:30:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
George pats ryškiausias vyras.

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų