Po skandalo kūno kalbos ekspertai įvertino Timberlake'ą: rankos kai ką išduoda

Praėjusių metų pabaigoje užsienio pramogų pasaulį sukrėtė skandalas, kurio visi tikėjosi mažiausiai – pasirodo, kad tobula pora laikyti dainininkas Justinas Timberlake’as ir jo mylimoji aktorė Jessica Biel, nėra jau tokie tobuli.

4

Žinomas vyras buvo įamžintas netinkamai besielgiantis su kolege.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skandalo kūno kalbos ekspertai įvertino Timberlake'ą: rankos kai ką išduoda

Primename, kad J. Timberlake’as neseniai pastebėtas viename iš Naujajojo Orleano barų. Čia vyras lankėsi kartu su 8 metais jaunesne aktore Alisha Wainwright, su kuria šiuo metu vaidina naujojose juostoje. Pora minėtame filme vaidina įsimylėjelius. Tiesa, pasirodo, kad ir už kamerų jų jausmai niekur nedingsta, mat paparacai porą užfiksavo ne tik stipriai išgėrusią, bet ir besilankančius rankomis.

Netrukus po to, jis atsiprašė žmonos „Instagram“. Tiesa, vėliau užsienio žiniasklaidą pasiekė ir kita kiek netikėta informacija – pasirodo, šitaip viešai atsirašyti jį galimai pasakatino pati Jessica, mat jautėsi itin pažeminta.

Visai neseniai pora pagaliau kartu pasirodė ir viešumoje. Vis dėlto pasirodo, kad jų santykiai ir toliau pašliję – bent jau taip užsienio žiniasklaidai teigė jų elgesį viešumoje įvertinusi kūno kalbos ekspertė Blanca Cobb.

„Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad po Justino skandalo su kolege Alisha Wainwright jam ir Jessicai sekasi gerai. Jie maloniai šypsosi – atrodo, kad pozuoja. Taip pat tai, kad jie pasisukę vienas į kitą, rodo, kad jie su vienas kitu jaučia ryšį“, – sakė specialistė.

Vis dėlto anot B. Cobb, jų rankos parodo ir kitą pusę. Justinas savo plaštaką yra sugniaužęs į kumštį. Tai rodo, kad jis iš tiesų nesijaučia toks atsipalaidavęs, kaip galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

„Jessicos rankų nesimato, o štai Justino – sugniaužta į kumštį. Paprastai žmonės rankas šonuose būna atpalaidavę, todėl tai išduoda, kad jis jaučiasi kiek įsitempęs. Turint omenyje tai, kad tai – pirmas jo ir žmonos viešas pasirodymas po skandalo, gali būti, kad jam neramu, kaip juos priims publika“, – pridėjo ekspertė.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad tai, kad tarp J. Timberlake’o ir moters, su kuria įvyko skandalas – A. Wainwright – nieko nėra, užsienio žiniasklaidai patvirtino keli šaltiniai. „Vaizdo įrašas galėjo atrodyti vienaip, tačiau iš tiesų ten nieko nebuvo. Tai buvo tik keletas draugų ir komandos narių, kurie vieni kitus pažįsta ir nusprendė pasilinksminti. Galiausiai, jie buvo balkone Naujajame Orleane ir jis puikiai žino, koks žinomas yra. Tai tikrai tebuvo niekis“, – sakė jis.

J. Timberlake’as ir J. Biel susituokė 2012-aisiais. Nuo to laiko visi galvojo, jog jų santuoka – viena stipriausių Holivude. Justinas dažnai komentuodavo ir po savo žmonos nuotraukomis „Instagram“, taip pat mielai dalindavosi jos nuotraukomis ir pats. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų