Kim atskleidė, koks Kanye poelgis jai kelia nerimą: niekaip negali to suprasti

Šiomis dienomis realybės šou žvaigždė Kim Kardashian yra vadinama viena didžiausių mados pasaulio ikonų, tačiau taip buvo ne visuomet. Anksčiau žinoma moteris dažniau prašaudavo pro šalį, o ne pataikydavo tiesiai į dešimtuką – būtent čia jai pagelbėjo jos vyras, reperis Kanye Westas.

5

Vis dėlto kai kada jų nuomonės apie drabužius vis dėlto nesutampa.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim atskleidė, koks Kanye poelgis jai kelia nerimą: niekaip negali to suprasti

Pasirodo, kad vienas K. Westo įprotis verčia žmoną jaustis itin nepatogiai – Kim apie tai atviravo užsienio žiniasklaidai.

Kim atviravo, kad net 54 mln. eurų atsiėjusiuose jų namuose, mylimiausias jos vyro kambarys, tikriausiai, yra jo drabužinė. 

„Jis spintoje pašalino visas drabužių pakabas ir dabar turi naują sistemą, kaip lankstyti ir tvarkingai laikyti drabužius. Tai man kelia nerimą, nes vietoje to, kad tiesiog pakabintum, jiems nuolat reikia naudoti garus, kad nebūtų susiglamžę“, – patirtimi dalijosi Kim.

Tiesa, pats Kanye tokiu savo nauju drabužių laikymu itin didžiuojasi. „Vienu metu savo drabužinėje taip galiu matyti visus drabužius“, – teigė jis.

Tiesa, pasirodo, kad barniai dėl makiažo ir drabužių poros namuose kyla ganėtinai dažnai. 

Realybės šou žvaigždė jau ne vienerius metus turi savo makiažo liniją, o ir visos jos šeimos narės be makiažo pastebimos išties ganėtinai retai. Vis dėlto pasirodo, kad makiažą naudoti jau kurį laiką nori ir vyriausia Kim atžala, North. Ne kartą mažylė jau yra pastebėta ir padažytomis akimis ar lūpomis – kritikai tuomet visada teigdavo, kad Kim taip elgtis mažametei dukrai neturėtų leisti.

Vis dėlto nekreipdama dėmesio į kritikus Kim ir toliau leisdavo dukrai bandyti skirtingus įvaizdžius, iki kol tam galo nepadarė North tėtis, K. Westas. Apie tai, kad jis uždraudė mergaitei naudoti makiažą. K. Kardashian pranešė dar rugsėjį.

Tačiau net ir praėjus mėnesiui, panašu, kad ramybė šiuo klausimu garsios šeimos namuose dar nerasta. „North norėtų išmokti dažytis, tačiau jai griežtai draudžiama, nes tėtis neleido jai jo naudoti, iki kol ji netaps paaugle. Tai – didelė diskusija ir kivirčas mūsų namuose, tačiau taip bus geriausia“, – įsitikinusi ir pati K. Kardashian.

„Manau, kad kaip mama, tu turi išmokti suprasti, kaip elgtis, ir mes suvokėme, kad nenorime, jog ji naudotų makiažą tokiame jauname amžiuje. Tačiau ji mato, kaip jos mama dažosi ir naudoja lūpų blizgius…“ – pridėjo moteris. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų