„Oskarų“ vakarėlyje – dėmesys Kardashian klanui: viena narė vos galėjo pajudėti

Visai neseniai Holivudą sudrebino kasmetinė, 92-oji „Oskarų“ teikimo ceremonija. Kaip ir kasmet, didelis dėmesys čia skiriamas ne tik patiems apdovanojimams, bet ir jų raudonajam kilimui.

19

Vis dėlto nors ceremonijos metu įvaizdžiai buvo paprastesni, daug kas nustebino apsilankę „Vanity Fair“ vakarėlyje, iškart po „Oskarų“.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Vanity Fair“ vakarėlis po „Oskarų“

Čia apsilankė dar daugiau garsenybių, o daugiausiai laurų, kaip jau įprasta, atiteko garsiajam Kardashian-Jenner klanui. Vakarėlyje apsilankė Kim Kardashian su vyru reperiu Kanye Westu, milijardierė Kylie Jenner ir ne tokia mylima klano atstovė, translytė Caitlyn Jenner su savo palydove Sophia Hutchins.

K. Jenner įvaizdis buvo pritrenkiantis, vis dėlto savo „Instagram“ paskyroje gražuolė atskleidė ir kitą to pusę – pasirodo, kad vilkėdama minėtą suknelę, jauna mergina nė negalėjo atsisėsti.

Įdomu ir tai, kad Caitlyn pasirodė su Sophia. Nors anksčiau sklandė gandai, kad jas sieja kur kas daugiau, nei tik profesiniai ryšiai, neseniai moterys paaiškino, kad tiesa – kiek kitokia. 

Anot S. Hutchins, jos ir Caitlyn absoliučiai niekuomet nesiejo romantiški santykiai. Mergina įsitikinusi, kad žmonės taip galvojo dėl to, jog jos gyvena po vienu stogu, o ir įvairiuose renginiuose pasirodydavo kartu, drauge pozuodavo ant raudonojo kilimo. 

Vis dėlto Sophia tikina, kad ji – tik artima Caitlyn draugė, o taip pat – ir jos vadybininkė. „Mes niekuomet nekomentavome savo santykių. Nemanau, kad turėčiau kalbėti apie savo seksualinį gyvenimą, nebent to norėčiau“, – interviu metu sakė S. Hutchins.

Negana to, ji atskleidė, kad šiuo metu susitikinėja su 30 metų džentelmenu, kuris mokėsi Harvarde, o šiuo metu dirba Wall Street’e. 

Tiesa, S. Hutchins atskleidė ir kitų netikėtų detalių apie C. Jenner gyvenimą. Teigiama, kad po to, kai Caitlyn pasikeitė lytį, ir iš vyro tapo moterimi, ji ir Kardashian klanas kaip reikiant susipyko, o Caitlyn ir Khloie netgi nebendravo jau 5 metus.

REKLAMA

„Aš palaikau gerus santykius su visa šeima, tačiau artimiausia esu su Kris, Kim, Kylie ir Kendall“, – sakė Sophia, akivaizdžiai nepaminėdama tiek Khloe, tiek ir vyriausios sesers Kourtney.

Minėtame interviu, Caitlyn taip pat pasidalijo šiltu komentaru apie Sophią. „Per paskutinius metus, Sophia tapo mano geriausia drauge, šeimos nare ir patikėtine. Ji – viena geriausių savo srityje. Jos vertė mano gyvenime yra nepaneigiama. Su jos verslia dvasia mums nėra ribų“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų