DiCaprio pirmąkart viešai pasirodė su mergina, bet ant raudonojo kilimo kartu nepozavo

Vos prieš kelias valandas Holivudą sudrebino kasmetiniai „Oskarų“ apdovanojimai, kurių nepraleido ir ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės.

7

Čia apsilankė ir legendinis aktorius Leonardo Dicaprio. Ir nors ant raudonojo kilimo jis pasirodė vienas, ceremonijos metu jam kompaniją palaikė jo mylimoji – gražuolė manekenė Camila Morrone.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. DiCaprio pirmąkart viešai pasirodė su mergina, bet ant raudonojo kilimo kartu nepozavo

Tai – pirmasis toks viešas jų pasirodymas drauge.

Leo ir Camila susitikėja jau kurį laiką, ir nors paparacai dažnai užfiksuodavo jų atostogas drauge, jie niekad iki tol kartu nėra atvykę į viešą renginį.

Vis dėlto daug kas mėgsta pašiepti šį aktorių ir jo santykius, mat garsenybė nesusitikinėja nė su viena moterimi, kuriai daugiau, nei 25 metai. Camilai šiuo metu 22 metai.

Įdomu tai, kad Camila ir Leo susipažino dar tada, kai mergaitei tebuvo 12 metų. Tada juos supažindino Alas Pacino, kuris – senas jo draugas. 

Tiesa, DiCaprio dėmesio tą vakarą netrūko ir be to – atsiimdamas apdovanijimą už geriausio antraplanio aktoriaus vaidmenį justoje „Once Upon A Time… In Hollywood“, kurioje vaidino kartu su Leonardo, Bradas Pittas negailėjo pastarajam gražių žodžių.

Visą vaizdo įrašą galite pamatyti čia – L. DiCaprio taip pat čia pastebimas su mergina:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų