Orgijomis su vaikais kaltinamo Jacksono gyvenime buvo slapta mylimoji: pasakė, kas jį pražudė

Kuo toliau, tuo daugiau mįslingų faktų apie Michaelo Jacksono gyvenimą lenda į viešumą. Visai neseniai savo gero bičiulio stojo ginti aktorius Macaulay Culkinas, tvirtinęs, kad jam niekuomet neteko patirti seksualinio priekabiavimo iš bičiulio.

33

Tiesa, praėjusią dieną savo istoriją „Mirror“ papasakojo moteris, teigianti buvusi slapta popmuzikos legendos mergina – Shana Mangatal.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prabilo slapta Jacksono mergina

Mergina žiniasklaidai tvirtino, kad jų santykiai užsimezgė praėjusio amžiausiaus dešimtame dešimtmetyje. Nors Shana tikėjosi, kad santykiai truks ne vienerius metus, o viską vainikuos tuoktuvės, meilė ir aistra išblėso ir jie pasuko skirtingais keliais.

Shana tvirtai gynė tariamai buvusio mylimojo garbę – ji tvirtino, kad santykiai su mažais berniukais jo tikrai nedomino. „Jis troško moterų, tai buvo akivaizdu. Michaelas buvo aistringas, mylėjo moteris ir rodė joms dėmesį“, – sakė ji.

Mergina taip pat paneigė ir dviejų vyrų – Jameso Safechucko ir Wade’o Robsono mestus kaltinimus žvaigždei.

Robsonui tebuvo penkeri, kai jis susipažino su scenos karaliumi. Vyras tikino, kad būdamas vos 7-erių, jis Jacksono jau buvo supažindintas su alkoholiu ir pornografija. Vyras teigia, kad atlikėjas turėjo Pyterio Peno lentą, už kurios masturbuodavosi, žiūrėdamas į vaiką.

Safechuckas buvo dešimtmetis berniukas, kai prasidėjo jo draugystė su Jacksonu. Garsus atlikėjas naktimis pasilikdavo vaiko lovoje ir atlikdavo jam oralinį seksą, kol šis miegodavo.

„Šiek kaltinimai yra šlykštūs. Būtent tai jį ir pražudė. Jis mėgo leisti laiką su vaikais, tad su jais miegoti vienoje lovoje jam neatrodė keista. Gal jis buvo kiek naivus ir nesuprato, kad kai kurie žmonės turi kitus motyvus... Jam dėl šių pareiškimų dužtų širdis, bet vaikų jis niekuomet nekaltintų“. Tai jį pražudė, – sakė moteris.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
Z
Zita
2019-02-06 16:22:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
BE KOMENTARU
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų