Norėdamas išgelbėti vaiką, išdaužė automobilio langą: to, ką pamatė viduje, nesitikėjo

Tikriausiai ne kartą teko girdėti istoriją apie vaikus, paliktus uždaruose automobiliuose. Šią vasarą tokių istorijų JAV buvo ne viena. Mažamečiai palikti neatsakingų tėvų dėl didžiulio karščio žūsta.

8

Vienam policijos pareigūnui atsitiko panaši situacija. Jam paskambino susirūpinęs pilietis ir pranešė, jog vieno prekybos centro stovėjimo aikštelėje yra automobilis, kuriame uždarytas kūdikis.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išdaužė automobilio langą, norėdamas išgelbėt vaiką: to ką pamatė viduje nesitikėjo

Policininkas atskubėjo į įvykio vietą nieko nelaukdamas. Priėjęs prie automobilio jis pamate, kad viduje, kūdikio lovytėje, tikrai guli vaikas. Jis buvo užklotas antklode, iš kurios kyšojo mažytės pėdutės.

Pareigūnas nieko nelaukdamas ėmėsi veiksmų ir išdaužė beveik naujo automobilio langą. Tik paėmęs kūdikį jis suprato, jog jis negyvas.

Tačiau panašu, kad jis niekada ir nebuvo gyvas, mat tai buvo lėlė. Itin tikroviška, lyg tikras kūdikis. Kai policininkas apklausė automobilio savininkę, ji patvirtino, jog šią lėlę-kūdikį ji nusipirko pati tam, kad galėtų lengviau susitaikyti su sūnaus mirtimi.

Tokios realistiškos lėlės-kūdikiai yra gaminami visame pasaulyje ir atrodo kaip tikri vaikai. Jų kaina gali svyruoti nuo tūkstančio iki kelių tūkstančių JAV dolerių.

Pareigūnas atsiprašė nukentėjusiosios, tačiau vėliau teigė, kad tikrai nesielgtų kitaip. Nesvarbu, jog ten buvo tik lėlė, tačiau kitą kartą tai gali būti kūdikis, todėl veiksmų imtis būtina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų