Netikėta žinia – Vanagas ir Drobiazko uždainuos ant ledo

Gruodžio mėnesį didžiausiuose Lietuvos miestuose Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko pristatys savo naują programą – antrąjį ledo šou „Roko simfonija ant ledo“. Jame garsiausias visų laikų roko balades atliks ne tik žinomiausi Lietuvos muzikantai, bet ir pirmą kartą ledo šou istorijoje patys šventės šeimininkai – daugkartiniai pasaulio ir Europos čempionatų prizininkai P. Vanagas ir M. Drobiazko.

35

„Tai bus mūsų su Margarita debiutas. Mes nusprendėme, kad tai nebus mūsų duetas: aš dainuosiu Margaritai, o ji – man. Tai bus dvi atskiros dainos, kurias mums padės atlikti žinomi Lietuvos dainininkai ir, žinoma, simfoninis orkestras“, – sako P. Vanagas.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Roko balades ant ledo atliks P. Vanagas ir M. Drobiazko

Šiemet žiūrovų laukia nepakartojami dailiojo čiuožimo žvaigždžių pasirodymai, skambant Vytauto Lukočiaus diriguojamo simfoninio orkestro „Vilniaus Sinfonietta“ atliekamai muzikai. Žiūrovai taip pat galės išgirsti mušamųjų instrumentų ansamblį „Ritmas kitaip“. Žinomiausias roko balades atliks Ieva Zasimauskaitė, Tadas Juodsnukis ir Česlovas Gabalis, kurį Klaipėdoje pakeis Vladas Kovaliovas.

„Tiesą pasakius, pernai, kai buvo nuspręsta, kad roko balades gyvai atliks Lietuvos dainininkai, man buvo truputį neramu. Nes kai pasirenki „Queen“ arba Ozzy Osbourne dainas, tai prisiimi labai didelę atsakomybę už tai, kad šios kompozicijos skambėtų gerai. Bet kai išgirdau, kaip Lietuvos dainininkai atlieka kultines roko dainas, aš buvau sužavėta, todėl šiemet su nekantrumu laukiu antrosios „Roko simfonijos ant ledo“, – sako M. Drobiazko.

Šou dalyvaus ir jaunosios dailiojo čiuožimo žvaigždutės. Žiūrovai galės išvysti Lietuvos jaunimo čempionės Paulinos Ramanauskaitės ir daugkartinės Lietuvos jaunių čempionės Selinos Kanedos pasirodymus.

„Tai jau tapo gražia tradicija, kai mes į savo šou kviečiame labai jaunus ir talentingus Lietuvos čiuožėjus. Taip buvo ir prieš dešimt metų, ir dabar.

Dalyvavimas šiame šou suteikia jiems galimybę šokti kartu su olimpiniais čempionais: tai ne tik didžiulė atsakomybė, bet ir didelis impulsas siekti didesnių profesinių laimėjimų. Labai džiugu, kad Lietuvos žiūrovai šiltai priima ir palaiko ne tik jau tituluotus čiuožėjus, bet ir tik pradedančias būsimas žvaigždes. Patikėkite, žiūrovų palaikymas jiems yra labai svarbus ir suteikia daug teigiamų emocijų“, – sako M. Drobiazko.


Rašyti komentarą...
A
Ar
2018-11-05 09:36:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar gražiai dainuoja Bobiazko?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų