margarita drobiazko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „margarita drobiazko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „margarita drobiazko“.

Šokėjos ant ledo Drobiazko pilietybės byla lieka neatversta dėl didelio teismo darbo krūvio

Šokėjos ant ledo Margaritos Drobiazko bylą dėl atimtos Lietuvos pilietybės įstrigo teisme – nors skundas teismui buvo paduotas dar pernai spalį, jis kol kas neišnagrinėtas, byloje net nepaskirtas posėdis. Teismas teigia, kad taip atsitiko dėl labai didelio darbo krūvio.

Drobiazko bylą teismas įtraukė Migracijos departamentą ir Pilietybės reikalų komisiją

Į šokėjos ant ledo Margaritos Drobiazko bylą dėl atimtos Lietuvos pilietybės teismas įtraukė Migracijos departamentą ir Pilietybės reikalų komisiją. „Lapkričio 7 dieną yra priimta teismo nutartis įtraukti į bylos nagrinėjimą kaip trečiuosius suinteresuotus asmenis Migracijos departamentą prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Pilietybės reikalų komisiją, išsiųsti jiems skundo kopiją ir pasiūlyti iki 2023 m. lapkričio 23 d. pateikti atsiliepimus į skundą“, – BNS antradienį info...

Teismas priėmė nagrinėti Drobiazko skundą: iškart atmetė vieną šokėjos prašymą

Vilniaus apygardos teismas  išplatino pranešimą, kuriame teigia, kad priėmė nagrinėti pareiškėjos Margaritos Drobiazko skundą, tačiau atmetė jos prašymą laikinai sustabdyti Lietuvos Respublikos Prezidento 2023 m. rugsėjo 15 d. dekreto Nr. 1K-1447 galiojimą Pateikiame Vilniaus apygardos teismo išplatintą pranešimą.
80 2023-10-23

Drobiazko teismui pateikė skundą dėl Nausėdos sprendimo atimti jai Lietuvos pilietybę

Šių metų rugsėjo 15 d. šokėjai ant ledo Margaritai Drobiazko buvo atimta Lietuvos pilietybė. Visgi pati sportininkė su tokiu sprendimu kategoriškai nesutinka.  Prezidentui Gitanui Nausėdai pilietybę iš M. Drobiazko atimti rekomendavo Pilietybės reikalų komisija, kuri argumentavo, kad buvusi sportininkė viešai reiškia palaikymą karą Ukrainoje vykdančiam Kremliaus režimui. Praėjus daugiau nei mėnesiui M. Drobiazko savo socialiniuose tinkluose pasidalino savo reakcija į tokį sprendimą.
252 2023-10-22

Pusė gyventojų nepritaria pilietybės atėmimui iš Drobiazko

Pusė Lietuvos gyventojų (51 proc.) nepritaria Lietuvos pilietybės atėmimui iš čiuožėjos Margaritos Drobiazko, rodo penktadienį LRT paskelbta „Baltijos tyrimų“ apklausa. Jos duomenimis, sprendimui atimti pilietybę iš M. Drobiazko pritaria kiek daugiau nei trečdalis (35 proc.) šalies gyventojų. Dar septintadalis (14 proc.) apklausos respondentų neturėjo nuomonės arba neatsakė į šį klausimą.

Žalimas kritikuoja sprendimą dėl Drobiazko: taip nukreipiamas dėmesys nuo svarbesnių problemų

Prezidento sprendimas atimti pilietybę iš ledo šokėjos Margaritos Drobiazko kelia ir teisinio pagrįstumo, ir net paprasčiausios logikos klausimų. Problemą TV3 laidoje „Dienos komentaras“ gvildena VDU Teisės fakulteto vadovas Dainius Žalimas. Sakėte, kad prezidento sprendimas atimti Lietuvos pilietybę iš M. Drobiazko yra populistinis.

Čmilytė-Nielsen įvertino prezidento dekretą dėl Drobiazko pilietybės atėmimo: tai politinis sprendimas

Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sako, kad prezidento Gitano Nausėdos sprendimas atimti Rusijoje gyvenančiai ledo šokėjai Margaritai Drobiazko Lietuvos pilietybę yra politinis ir buvo nuspėjamas. „Sprendimas buvo nuspėjamas. To, tiesą pasakius, ir tikėjausi“, – Eltai šeštadienį teigė V. Čmilytė-Nielsen.

Prezidentas atėmė išimties tvarka suteiktą Lietuvos pilietybę iš Drobiazko

Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį pasirašė dekretą, kurio iš šokėjos ant ledo Margaritos Drobiazko atėmė išimties tvarka suteiktą Lietuvos pilietybę. „Prezidentas pasirašė dekretą“, – BNS sakė šalies vadovo atstovas Ridas Jasiulionis. Atimti Lietuvos pilietybę iš M. Drobiazko ketvirtadienį rekomendavo Pilietybės reikalų komisija, argumentuodama jos viešai reiškiamu palaikymu karą Ukrainoje vykdančiam Kremliaus režimui.

„Kažkiek baugu, kaip tai vyksta“: Vanagas ir Drobiazko į Kaune vyksiantį čempionatą neatvyks

Viena tituluočiausių Lietuvai atstovavusių šokėjų ant ledo porų Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko į Europos dailiojo čiuožimo čempionatą Kaune neatvyks, sako Lietuvos čiuožimo federacijos prezidentas Vytautas Jasutis. P. Vanagas ir M. Drobiazko gyvena Rusijoje. „Niekas negali paneigti mūsų geriausios visų laikų poros nuopelnų šiam sportui.
2023-09-15

Nausėda atsakė, kada panaikins Drobiazko pilietybę: tą padarys iki svarbaus susitikimo

Prezidentas Gitanas Nausėda žada neužtrukti pasirašyti dekretą dėl Lietuvos pilietybės atėmimo iš šokėjos ant ledo Margaritos Drobiazko. „Duokite man tiesiog laiko, jo man tikrai nereikės daug, manau, kad tą padarysiu dar išvykdamas į Jungtinių Tautų Generalinę Asamblėją Niujorke“, – penktadienio rytą žurnalistams Vilniuje sakė šalies vadovas. Jungtinių Tautų lyderiai į susitikimą JAV renkasi kitą savaitę.
REKLAMA
REKLAMA

Drobiazko išplatino viešą laišką – kalbėjo apie laisvę turėti savo požiūrį, kartojo jau anksčiau išsakytas mintis

Ketvirtadienį posėdžiavusi Pilietybės reikalų komisija pateikė rekomendaciją prezidentui Gitanui Nausėdai, siūlydami panaikinti išimties tvarka suteiktą Lietuvos Respublikos pilietybę ledo šokėjai Margaritai Drobiazko. Po šio sprendimo socialiniame tinkle „instagram“ viešą laišką išplatino ir pati Rusijoje gyvenanti čiuožėja. Pradžioje ji pasidalino nauju įrašu.

Teisės ekspertų nuomonės dėl Drobiazko pilietybės panaikinimo išsiskiria: nesutaria, ar tai pažeidžia tarptautinę teisę

Pilietybės komisijos sprendimą rekomenduoti prezidentui iš ledo šokėjos Margaritos Drobiazko atimti Lietuvos pilietybę, teisės ekspertai vertina skirtingai. Buvęs Konstitucinio teismo (KT) teisėjas Dainius Žalimas sako, kad toks sprendimas prieštarauja tarptautinei teisei, tačiau vienas iš Lietuvos Konstitucijos kūrėjų, Mykolo Romerio universiteto (MRU) profesorius dr.

TV3 Žinios. Tragedija Vilniuje – po atliktos odontologijos procedūros mirė moteris; Nausėda žada Drobiazko pilietybę atimti artimiausiu metu

Tragedija Vilniuje – šešiasdešimties metų moteris prastai pasijuto po jai atliktos odontologijos procedūros. Privačioje klinikoje ją skubiai gaivino odontologas su anesteziologu, vėliau reanimobiliu moterį išvežė į ligoninę – ten ji mirė. Prieš procedūrą dantų gydytojo kėdėje pacientei buvo suleisti vaistai. Ar jie galėjo turėti įtakos nelaimei, aiškinasi teisėsauga.
2023-09-14

Asanavičiūtė sutinka su Pilietybės reikalų komisijos sprendimu dėl Drobiazko: šokėja aktyviai palaiko Kremliaus režimą

Seimo narė Dalia Asanavičiūtė džiaugiasi Pilietybės reikalų komisijos sprendimu panaikinti Lietuvos Respublikos pilietybę ledo šokėjai Margaritai Drobiazko. Įstatymo pakeitimus, numatančius galimybę panaikinti išimties tvarka suteiktą pilietybę iniciavusi politikė pabrėžia, kad čiuožėja savo veiksmais aktyviai palaiko Kremliaus režimą. „Su sprendimu sutinku – pagrindinis argumentas yra tai, kad ji savo veiksmais aktyviai palaiko režimą, kuris kelia grėsmę ir Lietuvai, ir mūsų visam regionui.
Aktualijos 2023-09-14

Drobiazko laiškas Kairio neįtikino: pasislėpimas už gėrio sąvokos nedera, kai pasirodymai naudojami kaip ginklas

Kultūros ministras Simonas Kairys, teigia, kad Pilietybės reikalų komisijos rekomendacija panaikinti Lietuvos Respublikos pilietybę ledo šokėjai Margaritai Drobiazko yra teisinga. Pasak jo, šokėjos išplatintame laiške pateikti argumentai, jog ji esą „nešė kultūros ir gėrio šviesą“, neatspindi realybės, kadangi jos pasirodymai buvo naudojami formuojant viešąją nuomonę priešiškoje šalyje. „Aš manau, kad pilietybė yra aiškiai apibrėžtas ryšys su valstybe.

Opozicija nemato pagrindo naikinti Drobiazko pilietybę: neatrodome kaip teisinė valstybė

Seimo opozicija kritiškai vertina Pilietybės reikalų komisijos rekomendaciją šalies prezidentui dėl ledo čiuožėjos Margaritos Drobiazko pilietybės naikinimo. Politikų teigimu, tam nėra teisinio pagrindo.

Šimonytė: informacija pasipildė ne Drobiazko naudai

Pilietybės reikalų komisija turi teisę siūlyti atimti Lietuvos pilietybę iš Rusijoje gyvenančios ledo šokėjos Margaritos Drobiazko ir tokį sprendimą priėmė, nes „informacija pasipildė ne ponios M. Drobiazko naudai“, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

Pilietybės reikalų komisija siūlys prezidentui naikinti Drobiazko Lietuvos pilietybę

Ketvirtadienį posėdžiavusi Pilietybės reikalų komisija pateikė rekomendaciją prezidentui Gitanui Nausėdai, siūlydami panaikinti išimties tvarka suteiktą Lietuvos Respublikos pilietybę ledo šokėjai Margaritai Drobiazko.
2023-09-14

Pilietybės reikalų komisija spręs dėl Drobiazko, ji pati nedalyvaus

Pilietybės reikalų komisija ketvirtadienį svarstys kreipimąsi dėl Rusijoje gyvenančios ledo šokėjos Margaritos Drobiazko Lietuvos pilietybės atėmimo. Jai išimties tvarka prieš 30 metų suteikta pilietybė naikinama pagal šiemet įsigaliojusias įstatymo pataisas, leidžiančias tai padaryti, jeigu asmuo viešai reiškia palaikymą valstybei, keliančiai grėsmę Lietuvos ar jos sąjungininkų saugumo interesams.

Gresiant pilietybės atėmimui, Drobiazko ginasi nedalyvaujanti Rusijos propagandoje – neša „kultūros ir gėrio šviesą“

Rusijoje gyvenanti ir Lietuvos pilietybę turinti ledo šokėja Margarita Drobiazko sako nedalyvaujanti Rusijos propagandoje, ji tikina skleidžianti „kultūros ir gėrio šviesą“. Taip ji kalbėjo viešai išplatintame laiške, reaguodama į oficialų kvietimą dalyvauti Pilietybės reikalų komisijos posėdyje, kur ketinama spręsti dėl jos Lietuvos pilietybės panaikinimo. „Tai, kas dabar vyksta tarp Rusijos ir Ukrainos, yra labai skaudu. Tragedija milijonams žmonių ir šeimų.

Po Drobiazko skandalo – Vyriausybės veiksmai: nustatė terminus išimties tvarka suteiktos pilietybės atėmimo procesui

Vyriausybė trečiadienį nustatė terminus išimties tvarka suteiktos pilietybės atėmimo procesui, kai tokio piliečio veiksmai kelia grėsmę Lietuvos saugumo interesams. Ši procedūra patvirtinta įgyvendinant šiemet pavasarį priimtą įstatymą, numatantį, kad kitą pilietybę turintis asmuo gali netekti Lietuvos pilietybės minimu pagrindu.

Drobiazko išsiųstas kvietimas į komisijos posėdį dėl jos Lietuvos pilietybės atėmimo

Rusijoje gyvenančiai ledo šokėjai Margaritai Drobiazko trečiadienį išsiųstas oficialus kvietimas dalyvauti pilietybės reikalų komisijos posėdyje, kur ketinama spręsti dėl jos Lietuvos pilietybės panaikinimo. „Pilietybės reikalų komisija sužinojusi apie gyvenamosios vietos adresą, kuriuo Lietuvoje registruotas Povilas Vanagas, šiuo adresu šiandien išsiuntė oficialų raštą su kvietimu į pilietybės reikalų komisijos posėdį“, – BNS pranešė Prezidentūra.

Prieš sprendžiant dėl Drobiazko pilietybės, ji turės keturias savaites pasiaiškinti

Prieš Pilietybės reikalų komisijai sprendžiant dėl pilietybės atėmimo iš Rusijoje gyvenančios ledo šokėjos Margaritos Drobiazko, ji turės keturias savaites pasiaiškinti, susirasti advokatą.
Aktualijos 2023-07-31

Kritika siūlymui iš Drobiazko atimti Lietuvos pilietybę: „Primena populistinį žaidimą“

Vidaus reikalų ministrė siūlo Prezidentui Gitanui Nausėdai atimti Lietuvos pilietybę iš šokėjos ant ledo Margaritos Drobiazko. Nors Valstybės saugumo departamentas neturi informacijos, kad ledo šokėja keltų pavojų Lietuvos nacionaliniam saugumui, tačiau ministerijos įsitikinimu, dalyvaudama Kremliaus propagandiniuose pasirodymuose Drobiazko diskredituoja Lietuvą.

Iš Drobiazko sieks atimti pilietybę: mato aiškias sąsajas su Kremliumi

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą dėl išimties tvarka suteiktos Lietuvos pilietybės ledo šokėjai Margaritai Drobiazko atėmimo. Ministerijos teigimu, M. Drobiazko dalyvavimas propagandiniuose renginiuose rodo aiškias sąsajas su Kremliumi, nors pripažįsta, kad ji pati kaip asmuo grėsmės Lietuvai nekelia.

Migracijos departamentas: Drobiazko nesilaiko priesaikos, diskredituoja Lietuvos vardą

Rusijoje gyvenanti ledo šokėja Margarita Drobiazko nesilaiko Lietuvai duotos priesaikos ir bendradarbiaudama su priešišku režimu diskredituoja Lietuvos vardą, teikime dėl čiuožėjai išimties tvarka suteiktos pilietybės atėmimo nurodo Migracijos departamentas.

Bilotaitė kreipėsi į prezidentą dėl Drobiazko pilietybės atėmimo

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą dėl išimties tvarka suteiktos Lietuvos pilietybės ledo šokėjai Margaritai Drobiazko atėmimo. Kaip penktadienį paskelbė Vidaus reikalų ministerija (VRM), ministrė į šalies vadovą kreipėsi vadovaudamasi Pilietybės įstatymu ir atsižvelgdama į kompetentingų institucijų pateiktą informaciją. Galutinį sprendimą priims prezidentas.

VRM dėl Lietuvos pilietybės atėmimo iš Drobiazko į komisiją žada kreiptis šią savaitę

 Vidaus reikalų ministerija (VRM) dar šią savaitę ketina kreiptis į Pilietybės reikalų komisiją, jog ši pateiktų savo rekomendaciją dėl pilietybės atėmimo iš ledo šokėjos Margaritos Drobiazko. „Susirinkome visą informaciją iš visų institucijų, Migracijos departamentas turėtų mums oficialiai pateikti visų institucijų pateiktos medžiagos ir informacijos įvertinimą. (...) sekantis veiksmas bus kreipimasis į Pilietybės komisiją“, – trečiadienį sakė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

VRM žada spręsti dėl Drobiazko pilietybės artimiausiu metu, VSD grėsmių neįžvelgia

Valstybės saugumo departamentui (VSD) neįžvelgus grėsmių dėl ledo šokėjos Margaritos Drobiazko, Vidaus reikalų ministerija (VRM) žada artimiausiu metu priimti sprendimą dėl jos pilietybės, antradienį skelbia LRT naujienų portalas.

Landsbergis teigia matantis pagrindą diskusijai dėl pilietybės panaikinimo Drobiazko

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sako matantis pagrindą diskusijai dėl Lietuvos pilietybės panaikinimo ledo šokėjai Margaritai Drobiazko. „Manau, kad pirmiausia, jeigu yra teisiniai klausimai dėl konstitucingumo, jie turėtų būti atsakyti (...), bet diskusijai pagrindą aš matau“, – ketvirtadienį žurnalistams sakė G. Landsbergis.

Į Seimo narių norą atimti Lietuvos pilietybę sureagavusi Drobiazko: „Tai – jų reikalas“

Antradienį LNK žinios pranešė, kad Seimo nariai inicijavo Lietuvos pilietybės panaikinimą ledo šokėjai Margaritai Drobiazko, tęsiančiai pasirodymus Rusijoje. Į tai sureagavo ir pati sportininkė. Pasaulio šokių ant ledo čempionato bronzos medalio laimėtoja Margarita Drobiazko komentavo Lietuvos Respublikos Seimo sprendimą atimti iš jos pilietybę. „Ar iš manęs atimama pilietybė? Nieko negaliu pasakyti, nes nesu informuota apie šią situaciją.
2023-06-21

Čmilytė-Nielsen: Seime yra palaikymas Drobiazko pilietybės panaikinimui

Seime yra palaikymas Lietuvos pilietybės panaikinimui ledo šokėjai Margaritai Drobiazko, sako parlamento vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen. „Ta iniciatyva buvo senokai, jau apie tai buvo kalbama, tai, matyt, mes jau priėjome prie galutinės fazės šio sprendimo. Kiek žinau, palaikymas tam, matyt, yra, tai toks sprendimas, tikėtina, bus priimtas“, – Žinių radijui trečiadienį sakė Seimo pirmininkė.

Vanagienė prabilo apie Rusijoje gyvenantį sūnų ir Drobiazko: „Ten jie dirba savo darbą, be kurio negali gyventi“

Lietuvoje kitų metų sausį vyks istorinis įvykis – pirmą kartą Kaune bus surengtas Europos dailiojo čiuožimo čempionatas. Apie šį įvykį kalbėjusi federacijos direktorė Lilija Vanagienė spaudos konferencijos metu sulaukė klausimų ir apie Rusijoje dirbantį jos sūnų Povilą Vanagą bei Margaritą Drobiazko. Iš pradžių spaudos konferencijoje klausimo šia tema sulaukusi L. Vanagienė atsakyti nepanoro, bet vėliau 15min.
288 2023-06-16

Štai ir viskas: bus galima atimti Lietuvos pasą iš Rusijos gerbėjų

Nuo šiol bus galima atimti išimties tvarka suteiktą Lietuvos pilietybę iš asmenų, kurie palaiko valstybes, keliančias grėsmę Lietuvos ar sąjungininkų saugumo interesams bei taip žemina Lietuvos vardą. Tam ketvirtadienį pritarė Seimas, priėmęs atitinkamas Pilietybės įstatymo pataisas.

Margarita Drobiazko vėl veliasi į skandalus: pasirodė besiglebesčiuojanti su Putino pakaliko žmona

Visai neseniai į skandalus su vyru Povilu Vanagu įsivėlusi dailiojo čiuožimo atstovė Margarita Drobiazko vėl internetą drebina kontraversišku poelgiu. Socialiniuose tinkluose moteris paviešino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip M. Drobiazko dainuoja kartu bei glebesčiuojasi su Putino atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmona Tatjana Navka. Moteris prie įrašo taip pat pasidalijo ir prisiminimais.
2023-02-22

Garsiausi 2022-ųjų sporto skandalai pasaulyje: Ronaldo konfliktas, rusų pašalinimas ir skandalai Katare

Paskutines dienas skaičiuojantys 2022-ieji sporto aistruoliams atnešė daug neužmirštamų reginių ir neįtikėtinų atletų pasirodymų, tačiau kaip ir kiekvienais metais sporto pasaulyje netrūko ir skandalų.  Portalas tv3.lt kviečia prisiminti garsiausiai šiemet nuskambėjusius sporto pasaulio skandalus.
2022-12-30

Metų Lietuvos sporto skandalai: chaosas LKL finale, čiuožėjų pasirodymas Rusijoje ir neramumai LFF padangėje

Paskutines dienas skaičiuojantys 2022-ieji sporto aistruoliams atnešė daug neužmirštamų reginių ir neįtikėtinų atletų pasirodymų, tačiau kaip ir kiekvienais metais sporto bendruomenėje netrūko ir skandalų.   Portalas tv3.lt kviečia prisiminti garsiausiai šiemet nuskambėjusius Lietuvos sporto skandalus. Fizinis trenerių konfliktas LKL finale Konfliktu pažymėtas buvo Vilniaus „Ryto“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ kelias link titulo.
2022-12-29

Kultūros ministras įvertino operos solisto Vyšniausko pasirodymą Baltarusijoje: „Pats į ugnį įėjo“

Naujas akibrokštas – Baltarusijoje laukiant Putino vizito, Minsko scenoje uždainavo pasaulinio lygio lietuvių operos solistas Vaidas Vyšniauskas. Dar prieš kelias dienas skundęsis negaunantis vaidmenų Lietuvoje, pirmadienį savo sprendimo dainuoti Lukošenkos pakalikams jis nekomentuoja. Kultūros ministras sako nesuvokiantis Vyšniausko sprendimo pasirodyti Lukašenkos režimui ir mano, kad didžiausia bausmė solistui, kai tautiečiai Lietuvoje nebekvies jo dainuoti į koncertus.
Aktualijos 2022-12-19

Naujasis čiuožimo federacijos prezidentas: apie Reed pilietybę ir skandalingą Lietuvos čiuožėjų pasirodymą Rusijoje

Gruodžio pradžioje šalį apskriejo žinia, kad po 16 metų vadovavimo savo postą Lietuvos čiuožimo federacijoje palieka Lilija Vanagienė. Į jo vietą stojantis TV3 sporto komentatorius ir renginių organizatorius Vytautas Jasutis papasakojo, kokius darbus planuoja federacijoje ir kaip reaguoja į gaunamą kritiką. Tęs pradėtus darbus Naujas pareigas pradėsiantis eiti Vytautas Jasutis sakė, kad Lilijos Vanagienės įdirbis yra stipriai matomas, tačiau tai nereiškia, kad federacijai nėra, kur tobulėti.
2022-12-19

Dainius Žalimas apie siūlymą atimti pilietybę pasielgus taip, kaip Margarita Drobiazko: „Mes rizikuojame pavirsti kažkuo panašiu į Lukašenkos režimą“

Seime kelią skinasi Pilietybės įstatymo pataisa, kuri leistų atimti išimties tvarka suteiktą Lietuvos pilietybę, jei ją turintieji keltų grėsmę Lietuvos interesams, palaikydami šalis agresores. Pataisą parlamente imta rengti po to, kai Lietuvos pilietybę išimties tvarka gavusi čiuožėja Margarita Drobiazko su vyru Povilu Vanagu rugpjūtį Sočyje pasirodė Putino patarėjo žmonos organizuotame šou.

Dainius Žalimas: svarstymai iš Drobiazko atimti pilietybę – priemonė garui nuleisti

Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko čiuožimas ant rusiško ledo paskatino tiek prezidentą, tiek kitus politikus prabilti apie pilietybės įstatymo pakeitimą, kad ji galėtų būti atimta. Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas aiškino, kad tokiais sprendimais Seimas karščiuojasi ir bando paslėpti savo neveiksnumą.
2022-08-20

Skandalą sukėlusi Drobiazko nutraukė tylą: „Iki pasimatymo kitą kartą“

Dar neseniai visa Lietuva pasibaisėjo ledo šokėjų Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago pasirinkimu šokti ant kruvino ledo Sočyje, Kremliaus atstovo žiniasklaidai Dmitrijaus Peskovo sutuoktinės organizuotame šou. Anksčiau šokėjai ant ledo neišreiškė jokios pozicijos, tačiau galiausiai M. Drobiazko nutraukė tylą.
627 2022-08-18

DIENOS PJŪVIS. (Ne)atimti pilietybę – ar Drobiazko ir Vanago akibrokštas padės politikams apsispręsti?

Prezidentas atėmė valstybės apdovanojimą – Gedimino ordino Riterio kryžių – iš Lietuvos dailiojo čiuožimo grandų Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko. Mat spjaudami ant karo Ukrainoje jie visgi žengė ant Rusijos ledo. Tiek prezidentas, tiek kiti politikai prakalbo ir apie pilietybės įstatymo pakeitimą, kad pilietybė galėtų būti atimta.

Daina Gudzinevičiūtė apie Drobiazko ir Vanagą: „Daug kas prarado tą pavyzdį ir savo herojus“

Prezidentas atėmė valstybės apdovanojimą – Gedimino ordino Riterio kryžių – iš Lietuvos dailiojo čiuožimo grandų Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko. Mat spjaudami ant karo Ukrainoje jie visgi žengė ant Rusijos ledo. Pasak Gitano Nausėdos, tai geriausiu atveju – politinis vištakumas, blogiausiu – spjūvis nukautų kūdikių, vaikų, moterų ir senelių atminimui. Tiek prezidentas, tiek kiti politikai prakalbo ir apie pilietybės įstatymo pakeitimą, kad pilietybė galėtų būti atimta.

Įvertino Drobiazko ir Vanago skandalą: „Jie patys save išbraukė iš mūsų visuomenės“

Garsių čiuožėjų Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago poelgis nustebino ne tik gerbėjus, tačiau ir visą Lietuvą. Sprendimas čiuožti ant kruvino Sočio ledo buvo tikras antausis Lietuvos valstybei bei jos gyventojams. „Matome, kad Lietuvoje yra žmonių, kurie savęs nesieja nei su Lietuvos valstybe, nei su lietuvių tauta“, – sako psichologas ir psichoterapeutas Gediminas Navaitis.
447 2022-08-10

Stano Povilo Vanago sprendimą vadina šeimos tragedija: „Jis nepagalvojo, kaip tai paveiks jo mamą“

Šią savaitę garsiausia visų laikų Lietuvos šokėjų ant ledo pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko atliko pasirodymą Sočyje. Pora, panašu, užmerkė akis prieš šios šalies agresiją ir sukeltą karą Ukrainoje. Kremliaus atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmona Tatjana Navka socialiniame tinkle pasidalijo informacija apie Sočyje vyksiančius „Gulbių ežero“ pasirodymus, o tarp nurodomų dalyvių buvo ir P. Vanagas su M. Drobiazko.
1162
2022-08-10

Sužinojus apie Drobiazko ir Vanago skandalą užkliuvo 1 detalė: „Visai neturi gėdos“

„Pastarųjų dienų įvykiai negali palikti abejingų. Kitaip tariant, tai, kas susiję su ledo čiuožėjais Margarita Drobiazko ir Povilu Vanagu – ne šiaip sau įvykis, o Lietuvą sukrėtęs skandalas. Ir aš, kaip Lietuvos pilietė, turiu teisę pasisakyti, ką galvoju apie tai“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Greta iš Vilniaus.
680 2022-08-10

Po Margaritos Drobiazko ir Povilo Vanago nuotraukomis plūsta komentarai: „Nebegrįžk į Lietuvą“

Praėjusią savaitę pasklido žinia, kad garsiausia visų laikų Lietuvos šokėjų ant ledo pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko atliks pasirodymą Sočyje. Pora, panašu, užmerkė akis prieš šios šalies agresiją ir sukeltą karą Ukrainoje. Kremliaus atstovo spaudai Dmitrijaus Peskovo žmona Tatjana Navka socialiniame tinkle pasidalino informacija apie Sočyje vyksiančius „Gulbių ežero“ pasirodymus, o tarp nurodomų dalyvių – ir P. Vanagas su M. Drobiazko.
1353 2022-08-10

Laima Liucija Andrikienė apie Povilą Vanagą ir Margaritą Drobiazko: „Tokie žmonės neturi moralinio kompaso“

Margaritai Drobiazko ir Povilui Vanagui neapleidus savo planų pasirodyti ant ledo Sočyje, savų planų neapleidžia ir Lietuvos valdžia. Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį išbraukė iš valstybės apdovanotųjų sąrašo ledo šokėjus Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą, tačiau bene didžiausiu galvosūkiu išlieka M. Drobiazko pilietybės atėmimo klausimas.
226 2022-08-10

Be apdovanojimų, bet su pilietybe? Ekspertas atsakė, ar Drobiazko išlaikys Lietuvos pilietybę

Mykolo Romerio profesorius, teisės ekspertas Vytautas Sinkevičius teigia, kad nėra pagrindo, kad Rusijos finansuojamose renginiuose šokusi Margarita Drobiazko netektų Lietuvos Respublikos pilietybės.
Į viršų