Net 30 kg numetusi Grigaliūnienė atvirai apie meilę sau, pokyčius lėkštėje ir maudynes jūroje ištisus metus

„Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina renginių organizatorę ir laidų vedėją Agnę Grigaliūnienę. Kokiomis nuotaikomis gyvena renginių organizatoriai, kai jų veikla dėl karantino visiškai uždrausta? 

Kaip pati Agnė sako, ji yra optimistė ir stengiasi nepasiduoti liūdnoms mintims, bet pripažįsta, kad be valstybės paramos gali bankrutuoti ne viena renginių organizavimo įmonė. 

„Labiausiai gaila būtų prarasti komandą, nes per šitiek veiklos metų tapome lyg viena didelė šeima. Bet esame kūrybiški žmonės ir ieškome išeičų, kaip išgyventi net tokiomis sudėtingomis aplinkybėmis,“ – tikina moteris.

Nors karantinas daugeliui tapo rimtu iššūkiu, Agnė pripažįsta, kad šis laikotarpis dovanojo ir džiūgių dalykų – ji po ilgų metų vėl pastebėjo, kaip keičiasi gamta pavasarį. 

„Anksčiau per darbus ir užimtumą dažnai pražiopsodavau, kada žydi žibutės, o kai jau apsidairydavau aplink – viskas žaliuodavo ir reikėdavo rinkti žemuoges! Dabar daug laiko praleidžiu su šeima gamtoje, mėgaujuosi kiekviena akimirka,“ – sako Agnė. 

Ji taip pat tikina atradusi malonumą eiti ilgus atstumus, niekur neskubėdama ir tokiu būdu galėdama „iškrauti“ susikaupusį nerimą ar blogas mintis. Ne ką mažiau prie geros savijautos prisideda ir maudynės atviruose vandens telkiniuose. Agnė jau kurį laiką maudosi ežere, o dabar ir jūroje. „Man reikia šalto vandens, nes pojūtis po tokių maudynių – fantastiškas. Viskas prisideda prie didesnio savęs pažinimo ir atradimų,“ – tikina moteris.

Taip pat išgirsite, kaip Agnei pavyko numesti net 30 kilogramų, priaugtų per antrąjį nėštumą ir kokį perversmą jos gyvenime bei lėkštėje atlieka keto mityba? 

„Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ – tai tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
n
neidomu
2020-04-24 20:14:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
kiek kokia boba numete lasiniu.......
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų