Išskirtiniame interviu Dovydas iš „120" kaip niekada atviras: asmeniniame gyvenime - džiugūs pokyčiai

„Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ rubrikoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina "X Faktorių" laimėjusios grupės „120" narį Dovydą Laukį ir atlikėją Vilių Popendikį. Karantino laikotarpiu vaikinai suvienijo jėgas ir pristato bendrą kūrinį „Dideli".

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Grupė „120“ grįžta: naujausias kūrinys privers šokti

Pasak Dovydo ir Viliaus, šiuo metu daugybė žmonių - ir jaunų, ir vyresnio amžiaus dėl karantino jaučiasi vieniši, todėl naujoji daina skiriama visiems, išgyvenantiems šį jausmą. 

„Aš kasdien sulaukiu dešimčių žinučių iš vaikinų ir merginų, kurie socialinę atskirtį išgyvena labai sunkiai. Nors dauguma jų nėra fiziškai vieni, bet viduje jaučiasi labai vieniši. Todėl norėjosi įkvėpti šiuos žmones, suteikti vilties," - pasakoja Dovydas.

Abu atlikėjai tikina, kad pinigai, gauti už dainos „Dideli" perklausas ir peržiūras, bus skirti pasirinktam paramos fondui, kovojančiam su koronaviruso pandemijos pasekmėmis.

Taip pat išgirsite, kaip karantino dienas leidžia patys Dovydas ir Vilius. Pastarasis susiduria su išties nemenku iššūkiu - nuotoliniu mokymusi, nes šiemet baigia mokyklą. Kur toliau vaikinas ketina sukti savo gyvenimo kelią?

Dovydas atskleis, kodėl naująją dainą pristato tik su Viliumi ir kur dingo antrasis grupės „120" narys Šarūnas - ar jie jau nebe scenos partneriai? 

Charizmatiškasis atlikėjas praskleis ir ypač slepiamo asmeninio gyvenimo uždangą - džiugiais pokyčiais Dovydas dalinasi išskirtinai su tv3.lt portalo skaitytojais ir žiūrovais.

„Pasikalbėkim#IŠNAMŲ“ – tai speciali tv3.lt rubrika, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis karantino laikotarpiu. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi ir ką naujo atranda.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų