Neseniai mama tapusi Žuolytė atskleidė savo vaikelio vardą

Socialinių tinklų žvaigždė, tinklaraštininkė bei trenerė Inga Žuolytė vakar sulaukė geriausios dovanos – gimtadienio išvakarėse jai ir jos sužadėtiniui Adomui gimė berniukas.

98

O šiandien itin su savo sekėjais atvira žinoma moteris pasidalijo ir kitomis detalėmis.

(98 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Besilaukianti I. Žuolytė vaikeliui jau sugalvojo vardą: prabilo apie pasikeitusį gyvenimą

Pasidalijusi miela savo naujagimio nuotrauka, po ja I. Žuolytė rašė: „4100g, 54cm, sveikas atvykęs, mūsų angele, Gabrieliau.“

„Koks gražus vardas“, „Nuoširdžiausi sveikinimai! Šaunuolė! Ramių naktelių jums!“, „Super moteris! Labai džiaugiuosi, kad pasiryžai be nuskausminamųjų. Tikras gyvenimo skonis. Nuostabus sūnelio vardas – aukit sveiki“ – tokie ir panašūs komentarai netrukus pasipylė po neseniai mama tapusios Ingos nuotrauka.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau I. Žuolytė savo gerbėjams vaizdo įraše atskleidė, ko laukiasi. Ilgą laiką slėpusi, ji prisipažino, kad tai – berniukas.

Dažnai asmeninio gyvenimo akimirkomis su kiek daugiau nei 66 tūkstančiais sekėjų „Instagram“ tinkle bei 30 tūkstančių „Facebook“ paskyroje besidalijanti mergina žinią apie nėštumą pranešė dar birželio mėnesį.

Žinią apie nėštumą ilgą laiką slėpusi Inga, galiausiai, nusprendė ja pasidalinti su savo gerbėjais. Vis dėlto to ji nedarė dėl vienos priežasties.

„Neskubėjau žinios pranešti, nes kol nėra pilvo, atrodo, kad yra beprasmiška tai skelbti. Be to, pirmi nėštumo mėnesiai yra labai nesaugūs, dėl to nesinori užbėgti įvykiams už akių ir skelbti anksčiau laiko, kol tai nėra saugu“, – teigė I. Žuolytė.

Anksčiau kalbina Inga taip pat neslėpė, jog nėštumo metu savęs į griežtus rėmus nestato.

„Gėda prisipažinti – kadangi dirbu su mityba, esu trenerė, visiems turėčiau rodyti pavyzdį, tačiau šiuo atveju tikrai taip nėra. Esu atsipalaidavusi ir sau leidžiu absoliučiai viskuo mėgautis. Sakau, kad iš bendro po nėštumo priaugto svorio, kokie 4-5 kilogramai bus tikrai ne nuo vaiko, o nuo maisto ir netaisyklingos mitybos.

REKLAMA

Bet aš visiškai savęs dėl to negraužiu. Paskutiniai 5 mano gyvenimo metai buvo nuolatinis apytiksliai 15 kilogramų metimas ir priaugimas, todėl puikiai žinau, kad su maitinimu tas svoris greit nukris, o taip pat vėl grįšiu prie normalios mitybos. Tiesiog viskas priklauso nuo to, kiek pastangų įdėsiu. O šiam laikotarpiui, kadangi maistas yra tas vienas iš likusių džiaugsmų – nes nėštumas yra pateisinimas viskam – aš tuo tiesiog naudojuosi“, - teigė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų