Neseniai mama tapusi Liucina Rimgailė – apie motinystę, sunkias dienas ir vyrą: pasikeitė požiūris į tam tikrus niuansus

Desertinės „Liu Patty“ savininkė Liucina Rimgailė su vyru Tadu Rimgaila liepos 20-ąją tapo tėvais. Porai gimė sūnus, kurį pavadino Oskaru. Naujienų portalui tv3.lt moteris prabilo apie motinystę ir vyrą.

12

L. Rimgailė neslėpė, jog būti mama – unikalus jausmas.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liucina Rimgailė su vyru Tadu Rimgaila

Pasak pašnekovės, dabar jos gyvenime prioritetai susiklostė kitokia tvarka: „Manau, kad kiekvienai mamai būti mama – geras, išskirtinis ir unikalus jausmas. Nėra net su kuo palyginti šį jausmą.

Veiklos yra nemažai, tačiau kartais net norėtųsi jos daugiau. Visos veiklos nusistumia į antrą planą, nes pirmoje vietoje yra vaiko poreikiai. Kai jie yra patenkinti, tuomet galiu pradėti galvoti apie savo dalykus.“

Paklausta, ar nekankino bemiegės naktys, L. Rimgailė džiaugėsi, kad vaikas ramiai miega naktimis. „Bijau džiaugtis garsiai, nes dažniausiai būna, kad pasidžiaugi ir viskas apsiverčia aukštyn kojom, bet tikrai labai geras ir ramus vaikas. Aišku, kad reikia keltis naktimis, nes tai yra vaikas, bet tikrai man pačiai miego užtenka“, – šyptelėjo ji.

Kalbėdama apie motinystės džiaugsmus, desertinės „Liu Patty“ savininkė atskleidė, jog tai yra malonumas, tačiau kartais būna ir sunkių momentų.

„Nėra nieko sudėtingo motinystėje, išskyrus – kūdikio sveikatos problemas. Jei vaikui yra gerai, tuomet ir mamai – gerai. Jeigu vaikas sunegaluoja, tuomet ir mamai būna sunkios dienos. Kai vaikas negali pasakyti, kas jam yra, tuomet mamoms dar labiau skauda. Kol vaikas sveikas, tol motinystė yra malonumas“, – pasakojo neseniai mama tapusi Liucina.

Nepaisant to, jog pora visai neseniai tapo tėvais, tačiau jiedu moka puikiai pasiskirstyti laiką, todėl jokie darbai nenukenčia. 

„Aš esu mama, todėl natūralu, kad daugiau būnu su vaiku. Aišku, kad yra tokių situacijų, kai vyras mane pavaduoja. Vyro darbai yra nenukeliami, kada jam reikia juos atlikti, tada jam reikia ir negalima jų nukelti. Kartais ir man reikia atlikti darbus, kurių negalėčiau padaryti su vaiku, tačiau Tadas visada padeda ir prižiūri jį. Aš galiu tikrai ir nagus susitvarkyti, ir su draugėmis susitikti. Viską labai draugiškai susitariame“, – apie laiko pasiskirstymą kalbėjo pašnekovė.

Baigdama pokalbį apie motinystę, L. Rimgailė užsiminė ir apie savo vyrą Tadą: „Vyras tikrai nepasikeitė kaip asmenybė. Yra tam tikri niuansai, dėl kurių jo nuomonė pasikeitė. Tas pats požiūris į šeimas su mažais vaikais. Kai neturi savų vaikų, tuomet galvoji „nu kaip čia tos šeimos nesusitvarko? Kaip čia to vaiko nenuramina?“ Dabar supranta, kad būna visko, kai nepavyksta nuraminti taip greitai vaiko ir panašiai. Jis tikrai išsilydęs dėl vaiko“, – džiaugsmingai sakė ji.


Rašyti komentarą...
.
..???
2021-10-14 19:21:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas jie tokie? Daug šeimų susilaukia naujagimių.

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų