Desertinę turinti Liucina Rimgailė – apie naujas taisykles kavinėse: pastebi spragas

Nuo pirmadienio įsigaliojo nauji ribojimai galimybių paso neturintiems asmenims. Šie asmenys negalės patekti į kavines bei restoranus. Vilniuje desertinę „Liu Patty“ turinti Liucina Rimgailė atvira – nors apribojimai turi būti, ji įžvelgia nemažai padarytų klaidų. 

Žiniasklaidoje jau pirmąją naujųjų ribojimų dieną pasirodė įvairūs vaizdai, kuriuose galimybių pasų neturintys žmonės bandė prasmukti į parduotuves ir konfliktavo su apsauginiais. Liucina Rimgailė džiaugiasi – konfliktinių situacijų kol kas išvengti pavyko: 

„Dar tie ribojimai tik vieną dieną, tad kol kas iš tiesų nespėjome pajusti žmonių nuotaikų. Pas mus yra didelė dalis užsakymų išsinešimui, taip pat turime staliukus ir lauke, tad manau galima ir su tokiais apribojimais dirbti. 

Aš manau, kad jei būtų kažkokie nemalonūs incidentai, jau būčiau sužinojusi. Bet mūsų kontingentas – pirkėjai užsakovai – labai kultūringi. Labai džiaugiuosi, kad nepatenkintų klientų dar nesame turėję“, – tikina L. Rimgailė. 

Paklausta, ką mano apie naujas taisykles, moteris atvira – nors pritaria, kad apsisaugoti nuo koronaviruso privaloma, jos manymu, buvo padaryta nemažai klaidų priimant sprendimus: 

„Aš asmeniškai žinau situaciją, kurioje žmogus negali turėti galimybių paso. Turi testuotis, negali vakcinuotis. Aš matau problemą, kad nėra sutvarkyta tokių žmonių atžvilgiu. 

Taip gaunasi, kad jei žmogus nori ateiti pas mus į desertinę, jis turi prieš tris dienas susiplanuoti tokį pasibuvimą. Tada jis nueina pasidaro testą, jam geriausiu atveju sugeneruoja testą po paros ir tada jis turi pusę paros nueiti ten, kur jis nori apsilankyti. 

Tas pats galioja nėščiosioms, aš pati neseniai buvau nėščia. Aš suprantu, jog rekomendacija yra pasiskiepyti, bet tikrai ne kiekviena nori tą daryti. Didžiausia problema būtent ir yra tie, kurie nenori ar negali skiepytis. Nenorintiems nepaaiškinsi, neįrodysi, kiek apribojimų beįvestum. 

Ir su vyru kalbame apie šias problemas. Ypač įstrigo tas faktas, kad nemokamai testą žmogus gali pasidaryti tik kartą per savaitę“, teigia desertinės savininkė.

Pasak jos, dar viena valdžios klaida yra tai, kad kavinėms ir restoranams pasiruošti naujai tvarkai buvo duotos vos kelios dienos, iš kurių net pusė – savaitgalis: „Nesu Dievas, negaliu numatyti, ar atvejų skaičius kils. Mano asmenine nuomone, jis kils, ir mes kolektyve pasikalbame, kad ar nebus taip, kad vėl mus uždarys, kaip ir praeitais metais. 

Nesinori tuo tikėti. Aišku, kad geriau kažkokie sprendimai. Tik žinot, aš esu pikta, kadangi taisyklės buvo įvestos penktadienį vakare, o pirmadienį jau jos turėjo būti įgyvendintos. Jie matyt galvoja, kad tuos visus reikalavimus labai lengva padaryti. O kad sprendimų ieško ir bando padaryti, tai tikrai gerai“, – patikina Liucina Rimgailė.


Rašyti komentarą...
V
Vida
2021-09-15 23:01:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ta Liucina R.?
Atsakyti
0

j
jomajo
2021-09-15 21:25:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
vyras bijo skiepytis,pati irgi, o gamina visoki slamsta ,zmonems kisa.Maistas tai ju pavojingas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų