Liucina ir Tadas Rimgailos jau sūpuoja pirmagimį: suteikė anglosaksų kilmės vardą

Liucina ir Tadas Rimgailos jau sūpuoja pirmagimį – porai antradienį gimė sūnus. Džiugia žinia Liucina pasidalino savo socialiniuose tinkluose. 

41

Pora sūnų pavadino Oskaru. 

„Panašu, kad kažką gyvenime visgi darome teisingai..

Dievas mums atsiuntė patį mieliausią ir tobuliausią APDOVANOJIMĄ – šiandien mums gimė sūnelis Oskaras Rimgaila

Magiškas kūdikėlis:

2021 07 20

11:33 val.

3.3 kg, 55cm“, – rašė Liucina Rimgailė, pasidalinusi šiltu kadru su vyru ir vaikeliu. 

Apie tai, jog kažkada norės tapti tėvais, Liucina ir Tadas sutarė dar santuokos pradžioje, bet susilaukti kūdikio neskubėjo. O dabar, pasak moters, viskas stojo į savo vietas: verslas perduotas į patikimas rankas, džiugina nuosavi namai, todėl abu natūraliai pajuto, kad jau laikas ir vaikeliui.

„Niekada iš savo šeimų ar draugų nejautėme jokio spaudimo iškart po santuokos turėti vaikų. Gal mano tėtis kartą yra paklausęs, kada padovanosiu anūkėlę, nes jam labai patinka pinti kasytes, bet aš švelniai pasakiau, kad viskam savas laikas. Tapę vyru ir žmona norėjome dar pasimėgauti buvimu tik dviese. Be to, norėjome susikurti tvirtą pagrindą po kojomis, nes tuo metu neturėjome nei savų namų, nei stabilių verslų.

O dabar tiesiog pajutome, kad jau esame pasirengę vaikelio atėjimui ir be galo džiaugiamės, jog viskas pavyko be didesnio vargo. Žinau ne vieną porą, kurios daugybę metų stengiasi tapti tėvais, todėl tikrai jaučiamės su Tadu palaiminti“, – šypsodamasi sako Liucina.

(41 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liucinos Rimgailės gyvenimo akimirkos

Moteris pasakoja, kad nėštumas lengvas, nevargina jokie negalavimai ir tikisi, kad gimdymas taip pat bus sklandus. Jo metu palaikyti žmoną nusiteikęs ir Tadas, tačiau Liucina prasitaria, jog vasarą, kada vaikelis turi gimti, vyro laukia ne vienas renginys bei šventės, todėl nežinia, ar jam pavyks ištrūkti.

„Tadas yra populiarus renginių vedėjas ir jau dabar turi daug suplanuotų darbų į priekį. Jeigu taip jau nutiks, kad negalės dalyvauti gimdyme, man pasiruošusi pagelbėti sesuo. Visgi aš nesu tikra, ar norėčiau, kad vyras būtų šalia per patį vaikelio gimimo procesą, tačiau viskas priklausys nuo aplinkybių.

Pats Tadas pasiryžęs būti aktyviu tėčiu: ir sauskelnes keisti, ir nuo pirmųjų akimirkų megzti ryšį su kūdikiu. Aš tikrai nenoriu vaikelio tik sau ir man labai svarbu, kad tėtis būtų įsitraukęs visa širdimi į jo priežiūrą, auginimą“, – nuoširdžiai sako Liucina.


Rašyti komentarą...
s
sv.petras
2021-07-20 15:43:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
kokia grazi anglo saksiska seimyna
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų