Neseniai mama tapusi Filmanavičiūtė pasidalijo motinystės vargais: aš išprotėjau

Dainininkė bei televizijos projektų dalyvė Dovilė Filmanavičiūtė gegužės mėnesio pabaigoje sulaukė vaikelio, savo motinystės patirtis ir išgyvenimus moteris atvirai aprašo socialiniuose tinkluose.

24

Neseniai motinystės džiaugsmus Dovilė šmaikščiai aprašė socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neseniai mama tapusi Filmanavičiūtė pasidalijo motinystės vargais: aš išprotėjau

Šmaikščiu stiliumi, nevengdama pasakojimą paaštrinančių keiksmų, žinoma moteris atskleidė, kaip per mėnesį patyrė krūvą nuotykių.

„Sėdžiu Bernardinuose po medžiu, tylesnė už vandenį, mažesnė už žolę. Esu šūdina iki alkūnių, eskimo šokolado gabalas nukrito ant tik šįryt išlygintos suknelės, vaikas kybo ant vienos rankos, ji tuoj nutirps ir nukris, kaip ir būtų kuo skųstis, bet sėdžiu va ir viskas kažkaip lafa.

Vaikui mėnuo. O kas man per tą mėnesį nutiko, tai jau žinot. Aš tiesiog išprotėjau. Kartais, kai turiu laiko, pagalvoju kas aš esu. Motina? Moteris? Žmogus? Na, žinote, tos mano senos pasakaitės. Prieš mėnesį dar sarkastiškai juokiausi, jei kas piktindavosi motinomis, kurios lauko kavinėse ant stalų sauskelnes vaikams keičia. Aš dar tiek su sveiku protu nesusipykau, bet jūs būtumėte mane šiandien parke matę.

Aš turėjau kažkaip krizę valdyti. Na, gerai, pamiršau, kad čia kriauklės su kranu nėra, fontanas žiauriai viliojo, bet atmečiau, boržomį ką tik buvau išrijus. Tai ką? Truputį pasivaliau į suknelės padalkus, vistiek jau buvo ištepta. Likusią dalį pavariau su vaiko kelnėmis. Aš gal ir šūdina, užtat jis švarus miega po tuo medžiu. Ir ką man daryt, kai aš visą gyvenimą buvau pratus iš namų išeit su raktais, banko kortele ir telefonu?


Rašyti komentarą...
M
Maitinimas krūtimi ne turi būti tabu
2019-06-29 13:03:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai kitą kartą žmonės gersite kavą viešoje vietoje irgi prisidenkite su skraiste, gal irgi ne visi jus nori matyti. Ne visi vaikai leidžiasi būti pridengti. maitinimas pats natūraliausias dalykas, ir jei tai jus trikdo čia jūsų problema ne vaiko ir ne jį maitinančios mamos. Visada galite nežiūrėti, ir tai rekomenduojama. Kad visuomenė krūtims suteikė kitą prasmę, čia pagal kiekvieno sugedimo laipsnį. Tik klausimas, kodėl niekeno netrikdo viešai demonstruojamos krūtys per TV ir reklamos stenduose?
Atsakyti
0

M
Mociute
2019-06-27 18:10:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na fainai Dovilyt,pasakyta,taip jau buna kartais,situacija tampa nevaldoma. Stiprybes,aukit sveiki.
Atsakyti
-2

N
Netobula bet mama
2019-06-27 02:46:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visos mamos skirtingos , verkia ,ne dėl to kad neturi ką veikti ,patikrinkite savo dietą. Gal valgote kas kelia pilvuko putiną,jei maitinate krūtimi. Mano vaikas turėjo pilvuko problemų nuo gimimo ,bet niekada neveikė. Aš jam tiesiog neleidžiu, man labai pradeda širdį spausti. Aš jį pakeliu ir prisiglaudžiu ir ką, ramus . Kas naujos mamukės išmoksite viską su laiku . Nenorėkite tiek daug iš savęs, juk jūs nuostabios ir jau labai viską gerai darote .
O toms boboms kurios kiša nosį į svetimus reikalus (vežimėlius) per ausį, tegul savo reikalų žiūri.
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų