• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Prieš penkerius metus Vladimiras Friske neteko savo dukters Žannos. Mergina pralaimėjo kovą su smegenų vėžiu. Ši liga paveikė ir žinomą aktorę Anastasią Zavorotnyuk. 

6

Prieš penkerius metus Vladimiras Friske neteko savo dukters Žannos. Mergina pralaimėjo kovą su smegenų vėžiu. Ši liga paveikė ir žinomą aktorę Anastasią Zavorotnyuk. 

REKLAMA

V. Friske nuoširdžiai jaudinasi dėl aktorės ir linki, kad ši pasveiktų, pranešė portalas starhit.ru.

Visai neseniai užsienio žiniasklaida pranešė, kad Anastasia baigė gydymą klinikoje ir toliau tęsia gydymą savo dvare. Moterį slaugo jos artimieji. Tačiau anot Vladimiro, dar yra per anksti džiaugtis, kad ši išleista gydytis į namus.

„Sunku pasakyti, ar gerai, ar blogai, kai žmogus išleidžiamas iš ligoninės. Tam tikru metu mums taip pat buvo leista būti namuose. Tada Žanna pasijuto geriau, ir keturis mėnesius viskas buvo gerai. Tada įvyko staigus pablogėjimas. Ir po septynių mėnesių mes jos netekome. Nežinia, kas nutiks A. Zavorotniuk atveju. Duok Dieve, kad viskas bus gerai“, – pažymi Kopylovas.

Nepaisant visko, Ž. Friske tėtis tikisi, kad menininkė sugebės nugalėti mirtiną ligą ir net grįš į kino pasaulį. 

REKLAMA
REKLAMA

„Manau, kad Anastasijai pasiseks, nes dabar yra progresyvesnių metodų. Dabar atsirado naujos galimybės. Gal kažkas padės“, – pokalbį baigė vyras.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai rašėme apie aktorės sveikatą.

Jos vyras Peteris Chernyshevas jau ir anksčiau nuolat budėdavo prie mylimosios, o štai remiantis paskutinėmis žiniomis, Rusijos profesoriai jam netgi pasiūlė naują būdą gydyti vėžį. Teigiama, kad gydymo metu specialus virusas „nužudo“ vėžį. Vis dėlto, kadangi mylimajai kaskart darosi vis geriau, P. Chernyshevas nusprendė nerizikuoti ir leisti žmoną gydyti įprastais būdais.

REKLAMA
REKLAMA

„Mums buvo pasakyta – palaukime, jai dabar geriau, jei pablogės – galėsime pradėti“, – prisiminė P. Chernyshevo žodžius Rusijos mokslų akademijos mokslininkas Alexanderis Makarovas.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad A. Zavorotniuk vyras jos būklės viešai niekuomet neaptarinėja. Vienintelė, kuri yra apie tai prabilusi, buvo jųdviejų dukra, Anna Zavorotniuk-Stryukova.

Ši „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje laiko geltoną tulpę ir šypsosi bei prakalbo apie šį sunkų periodą, kurį tenka išgyventi jos šeimai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 „Noriu skirti šį įrašą visiems, kurie mane mylėjo ir mane palaikė šiuo, sunkiausiu mano gyvenimo periodu. Aš nuolatos jaudinadavausi dėl to, ką turiu išgyventi. Norėčiau dalimi to su jumis pasidalinti, tačiau, tikiuosi, kad suprantate, kaip tai yra sunku – todėl tai laikau giliai savo širdyje. Tačiau dabar aš atradau paramą, žinoma, tai yra mano šeima ir artimiausi žmonės. Myliu jus visus – esu giliai įsitikinusi, kad jūsų parama ir maldos padės mano geriausiai pasaulyje mamai ir ji vėl į mūsų šeimą vėl grįš laimė“, – rašė aktorės dukra.

REKLAMA

Primename, kad apie staigų A. Zavorotniuk sveikatos pablogėjimą Rusijos žiniasklaida paskelbė 2019-ųjų rugsėjį. Masinio informavimo priemonės pranešė, kad ji pateko į vienos iš Maskvos privačių klinikų reanimaciją. Netrukus įvairūs neoficialūs šaltiniai papasakojo, kad aktorė buvo dukart operuota, tačiau pasveikti galimybių nėra. Aktorės artimieji situacijos nekomentuoja.

Teigiama, kad A. Zavorotniuk reabilitacijos centre buvo tris mėnesius, o per tą laiką jos būklė nepagerėjo. 

Šaltinio teigimu, dėl naviko kairiajame smegenų pusrutulyje jai išsivystė patologijos. Pirmiausia buvo paralyžiuota dešinė ranka, dabar ir visa dešinė pusė: „Ši dalis nebus atstatyta“, – kategoriškai teigė šaltinis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų