ž. friske

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ž. friske“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ž. friske“.

Paskutinės Friske gyvenimo akimirkos: atskleista priežastis paskatinusi ligą ir vyro nauja mylimoji

Prabėgo penkeri metai nuo garsios Rusijos atlikėjos Žanos Friske mirties. 41-erių moters gyvybę pasiglemžė smegenų vėžys. Moteris išgarsėjo 1996-aisiais. Ji dainavo sparčiai išpopuliarėjusioje grupėje „Blestiaščeje“, vėliau ėmėsi solinės karjeros ir nusifilmavo keliuose kino juostose. Liga pasiglemžusi atlikėjos gyvybę Sunki liga Ž.Friskei buvo diagnozuota netrukus po sūnaus Platono gimimo. 2013-ais aktorės galvoje buvo aptiktas neoperuojamas smegenų auglys.
2020-10-18

Nerimą kelia Zavorotniuk tolimesnis gydymosi etapas: baiminasi, kad nepasikartotų Friske likimas

Prieš penkerius metus Vladimiras Friske neteko savo dukters Žannos. Mergina pralaimėjo kovą su smegenų vėžiu. Ši liga paveikė ir žinomą aktorę Anastasią Zavorotnyuk.  V. Friske nuoširdžiai jaudinasi dėl aktorės ir linki, kad ši pasveiktų, pranešė portalas starhit.ru. Visai neseniai užsienio žiniasklaida pranešė, kad Anastasia baigė gydymą klinikoje ir toliau tęsia gydymą savo dvare. Moterį slaugo jos artimieji.
2020-08-16
Į viršų