REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
4
Lietuvos Garbė (nuotr. TV3)

Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ jau šešioliktus metus kvies paminėti vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir apdovanos paprastus Lietuvos žmones už nepaprastus jų žygdarbius.

4

Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ jau šešioliktus metus kvies paminėti vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir apdovanos paprastus Lietuvos žmones už nepaprastus jų žygdarbius.

REKLAMA

Daugiau nei penkiolika metų gyvuojanti tradicija pagerbia tuos, kurie tyliai daro gerus darbus – padeda į nelaimę patekusiems, savanoriauja, aukojasi vardan kitų gerovės, garsina Lietuvą savo talentais, meno ar mokslo pasiekimais. Tai – žmonės, kuriais galime ir turime didžiuotis. Pagerbkime juos kovo 11 d.!

„Praėjusieji metai daugeliui buvo kitokie. Jie nepašykštėjo iššūkių ir išbandymų. Tačiau, yra dalykų,

kurių niekas negali pakeisti. Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ – ilgametė TV3 televizijos tradicija, kasmet suburianti tautą pagerbti tuos, kurie atliko nepaprastus žygdarbius. Jie gyvena tarp mūsų, dažnai niekieno nepastebėti, nes yra per kuklūs, kad garsiai kalbėtų ar girtųsi apie save. Tačiau, tai mūsų televizijos galia – parodyti visai šaliai jų pasiaukojančius darbus, drąsias širdis ir įkvepiančias istorijas“, – sakė TV3 Grupės vadovė Laura Blaževičiūtė ir kvietė minėti Kovo 11-ąją kartu su „Lietuvos garbės“ apdovanojimais.

REKLAMA
REKLAMA

Kad dabar, kaip niekad, svarbu pastebėti gerus darbus, pritarė ir renginio „Lietuvos garbė“ partneriai.

„Šiandien, kai Lietuva ir pasaulis susiduria su neregėtais iššūkiais, lengva nepastebėti daugybės prasmingų ir žmogiškų poelgių su kuriais susiduriame kasdien. Jau vien ko vertas didžiulis Lietuvos medikų pasiaukojimas – kiekvienas jų vertas apdovanojimo. Šie metai mums visiems – išskirtiniai, dėl to ir nusprendėme šiemet prisidėti prie apdovanojimų, nes suprantame vilties ir gerumo pavyzdžių svarbą šiandien, kai visiems reikia įkvėpimo“, – sako Pranas Kuisys, „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius.

REKLAMA

„Didžiuojamės, kad Lietuvoje yra nuostabių žmonių, kurie daro didžius darbus. O dar svarbiau, kad šie darbai būtų pamatyti ir tinkamai įvertinti. „Lietuvos garbė“ būtent apie tai ir yra – visuomenei atskleidžiami nepaprasti paprastų žmonių darbai. Mums didžiulė garbė būti šalia šių iškiliausių žmonių. Didžiausia „Volfas Engelman“ vertybė, kuria vadovaujamės savo kasdieniame darbe, yra džentelmeniškumas. O tikras džentelmenas visuomet ras būdą prisidėti prie prasmingų darbų. Todėl mūsų parama projektui – natūralus ir lauktas žingsnis“, – kalbėjo „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak M. Horbačausko, tai dar vienas būdas tarti „ačiū“ savo gerbėjams: „Metų sandūroje gavome didžiulį komplimentą iš auditorijos – atlikto reprezentatyvaus tyrimo duomenimis, „Volfas Engelman“ prekės ženklas yra palankiausiai vertinamas alaus prekės ženklas Lietuvoje. Esame tikri, jog ilgametis įdirbis, prisidedant prie svarbių kultūrinių ir socialinių projektų, davė tokį rezultatą. Todėl ir toliau tęsiame prasmingus darbus“, – sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Iškilmingi projekto „Lietuvos garbė“ apdovanojimai rengiami kasmet kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šventinės ceremonijos metu apdovanojami paprasti Lietuvos žmonės, kurie savo tyliais, bet kilniais darbais, didvyriškais poelgiais, drąsa ir pasiaukojimu keičia

mūsų gyvenimus ir mūsų šalį. Renginys tampa didžiule švente ne tik jo dalyviams, bet ir TV3 žiūrovams. Projektą organizuoja žiūrimiausia televizija TV3, „Go3|BITĖ“ ir „Volfas Engelman“.

Kovo-11 – išskirtinė diena mūsų valstybei ir kiekvienam jos žmogui. Švęskime ją kartu su Nacionaliniais apdovanojimais „Lietuvos garbė“ – kovo 11 d., 19.30 per TV3

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų