Nepavydite Victorijai Beckham vyro? Persigalvosite

Ar galite patikėti, kad Davidas ir Victoria Beckamai susituokę jau per 16 metų? Tai dar ne viskas. Futbolo genijus ir mados ikona bei buvusi „Spice girls“ narė vis dar karštai vienas kitą myli. Ir tai yra bene nuostabiausias tobulos šeimos pavyzdys.

Savaitgalį britai šventė mamos dieną. Šventės, žinoma, nepraleido ir Beckhamų šeima. Šešių asmenų šeima šia progą nusprendė pažymėti namuose. Garsus futbolininkas socialinėje erdvėje pasidalijo labai žavia šeimyniška akimirka. Nuotraukoje – keturios Beckhamų atžalos renkančios vaisius namų kieme.

„Prieš 17 metų pradėjome kurti šeimą. Šie mažyliai turi pačią nuostabiausią mamą, kurią be galo myli. Ir aš ją myliu dėl daugelio priežasčių, tačiau didžiausia jų – ji man padovanojo keturis pačius šauniausius vaikus. Kaip pasakytų mūsų mažieji, gražios mamos dienos“, – „Instagram“ dalindamasi nuotrauka rašė karščiausiu pasaulio vyru tituluojamas D. Beckhamas.

Susigraudinote? Štai vyresnėlio Brooklino sveikinimas mamai: „Nuostabios mamos dienos, mamyt. Tu myli, apsaugau ir kasdien mane įkvepi. Myliu tave be galo“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų