Nemalonumų sulaukusi Šalčiūtė vėl nepasirodė teismo posėdyje: imsis griežtesnių veiksmų

Socialinių tinklų žvaigždei Monikai Šalčiūtei iškelta administracinio nusižengimo byla, moteris jau trečiąjį kartą nepasirodo Vilniaus miesto apylinkės teismo posėdyje.

Šįkart teismas nusprendė imtis griežtesnių priemonių – nutarta taikyti atvesdinimą.

Pasak Vilniaus miesto apylinkės teismo, gegužės 11-osios rytą prie nuotolinio posėdžio turėjusi prisijungti M.Šalčiūtė vėl jame nepasirodė. Todėl, nematant kitų išeičių, paskirtas atvesdinimas. Teismui iškilo keblumų susisiekti su socialinių tinklų žvaigžde, ji neatsiliepė, todėl apie posėdį buvo informuota elektroniniu paštu.

Primename, kad pirmasis teismo posėdis įvyko kovo 2-ąją, kuris buvo transliuotas nuotoliniu virtualiu būdu per „Zoom“ platformą, tačiau M.Šalčiūtė neprisijungė, tad šis posėdis buvo perkeltas į kovo 29-ąją.

Perkeltas posėdis taip pat praėjo be M.Šalčiūės, mergina ir vėl nepasirodė, tačiau prieš pat teismo posėdį ji kreipėsi į teisininkę ir pranešė, kad nė nežinojo, jog jai yra iškelta byla, o apie tai ją informavo socialinių tinklų vartotojas.

M. Šalčiūtei iškelta byla pagal LR ANK 505 str. 1 d. t.y. Kliudymas įstatymų įgaliotiems pareigūnams įgyvendinti jiems suteiktas teises ar atlikti pavestas pareigas, jų teisėtų reikalavimų ar nurodymų ir kolegialių institucijų ar valstybės pareigūnų sprendimų nevykdymas. 

Pasak teismo, mergina nevykdė nurodymo ir  VMI nepateikė prašomų dokumentų už 2017, 2018 ir 2019 metus. Toks nusižengimas gali užtraukti baudą nuo 80 iki 780 eurų.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-05-11 12:27:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip ir neparašyta už ką patraukta ir koks nusižengimas... Ar čia taip sugalvojo iškviesto, o po to šiai neatvykus apie baudas gąsdinimai prie kurių liaudis jau seniai pripratusi...
Atsakyti
-4

P
P
2021-05-11 11:59:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su policija, antrankius uzdejus.
Atsakyti
-3

P
Paulius
2021-05-11 13:30:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikėtų jei įvykdyti mirties bausmę sušaudant už nusikaltimus Lietuvoje.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų