Naujausiose nuotraukose Khloe Kardashian – neatpažįstama: „Ji kiekvieną savaitę atrodo kitaip“

Realybės šou „Keeping Up With the Kardashians“ žvaigždė Khloe Kardashian neretai savo gerbėjus nudžiugina naujausiomis fotografijomis. Tiesa, daugelis pastebi, kad kiekvieną sykį jos išvaizda būna kardinaliai pasikeitusi.

9

Ne išimtis ir šį kartą, kuomet ji paviešino kadrus, kuriuose pozuoja su brunetės spalvos plaukais ir atrodo visai kitaip.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Khloe Kardashian

Instagrame ji pasidalijo net keliais kadrais iš fotosesijose, kuriuose matyti kardinalūs moters pokyčiai. Nepaisant to, jog jos plaukai yra rudi, tačiau ir veido bruožai yra pasikeitę.

Gerbėjai netrukus ėmė komentuoti, kad ji atrodo pasikeitusi: „Ji kiekvieną savaitę atrodo kitaip“.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad moteris niekuomet nevengė savo išvaizdos patobulinti hialuronu ar botoksu, vis dėlto paskutinės jos nuotraukos vertė susimąstyti – nejaugi ji ryžosi ir kur kas rimtesnėms operacijoms?

Ir nors daugelis spėliojo, kad K. Kardashian iš tiesų stipriai pasitobulino išvaizdą, pasirodo, kad tai, viso labo, buvo tik fotošopas.

Gegužės mėnesio pabaigoje ji pasidalijo asmenuke iš vieno „Keeping Up With the Kardashians“ filmavimo, kuriame atrodė neatpažįstama, o visai neseniai minėta ištrauka pasirodė ir televizijoje. Deja, atrodo, kad tokia Khloe, kurią gerbėjai matė „Instagram“ asmenukėje, ir kurią pamatė vaizdo įrašo ištraukoje, yra tarsi du skirtingi žmonės.

Tiesa, jau tada, kai pasirodė asmenukė, gerbėjai moteriai buvo negailestingi. „Myliu Khloe, tačiau jai tikrai nereikia naudoti tiek „Facetune“ programėlės, jog nebeprimintų savęs“, „Aš nežiūriu „Keeping Up With the Kardashians“. Jie pakeitė Khloe?“, „Net Khloe Kardashian galva tapo kitokios formos“, „Kaip Khloe iš tiesų nori atrodytu, jei kiekvienoje nuotraukoje ji atrodo skirtinai?“ – būtent tokie komentarai po moters asmenukėmis pasipylė tada.

REKLAMA

Ne ką mažiau draugiški jie buvo ir dabar. „Khloe paremia nuodingus grožio standartus“, „Tai tikrai yra du skirtingi žmonės“, „Tai – iš tiesų labai liūdna. Kodėl ji jautė poreikį šitaip smarkiai save pakeisti?“ – rašė gerbėjai.

Khloe šių gandų niekuomet nėra pakomentavusi, vis dėlto gegužę įkyriems gerbėjams galiausiai rėžė: „Akivaizdžiai kiekvieną savaitę mėgaujuosi veido transplantacija“.

Tiesa, anot specialistų, tokie žvaigždės pokyčiai – ne vien fotošopas. Teigiama, kad ji pasidarė ir keletą papildomų veido patobulinimų, ypatingai tų, kurie liečia nosies sritį. Vis dėlto net ir patyrę chirurgai sutinka, kad kartais sunku pasakyti, kokius iš tiesų patobulinimus minėta šeima yra atlikusi – įvairūs filtrai dažnai trukdo tai suprasti. 

Vis dėlto plastikos chirurgas Dr. Arash Moradzadeh yra įsitikinęs, kad karantino metu, vos leidus operacijas, Khloe savo grožį galėjo patobulinti keliose srityse. T.y., jo teigimu, jai galėjo būti atlikta nosies operacija, įvairūs hialurono užpildai veido srityje bei riebalų pašalinimas. 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų