Aistros dėl griūvančios Pugačiovos ir Galkino santuokos ir toliau nerimsta: primadona nusprendė nebetylėti

Alla Pugačiova ir Maksimas Galkinas kartu džiaugėsi beveik dvidešimt metų. Maždaug pusę šio laiko menininkai yra oficialiai susituokę. Daugelį metų žvaigždžių pora atrodė tobula, tačiau pastaraisiais mėnesiais internete pradėjo sklisti gandai, jog neva žinoma pora išgyvena santykių krizę.

12

Kiek anksčiau M.Galkinas davė atsaką tokioms kalboms, tačiau dabar nusprendė netylėti ir A.Pugačiova.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas

Alla ir Maksimas jų dažniausiai nepaiso, tačiau kartkartėmis užsimena, kad jų santykiuose, kaip ir anksčiau, karaliauja ramybė ir meilė.

Žinoma atlikėja dar kartą aiškiai pasakė, kad jos santuokoje viskas tvarkoje. Primadona paskelbė vaizdo įrašą, kuriame ji vaikšto šalia prabangiosios Galkino pilies.

Geros nuotaikos žvaigždė gerbėjams netgi dainavo savo hito „Rudens lapai“ kūrinį. Pažymėtina, kad ji prie dainos pridėjo savo mylimo vyro vardą.

„Rudens lapai ošia ir ošia sode,

Aš einu pažįstamu keliu šalia tavęs.

Laimingas yra tik tas, kuriame gieda širdis,

Kas eina šalia Maksimkos, suprask“, – dainavo moteris.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai M.Galkinas taip pat netylėjo.

Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova nusprendė išsklaidyti visas abejones. Socialiniame tinkle „Instagram“ jie paskelbė bendrą nuotrauką. Laimingi sutuoktiniai nėra panašūs į tuos, kurie išsiskiria.

„Nesulauksite, paskalūnai“, – pasirašė Maksimas Galkinas.

Primadona fotografijoje rodė liežuvį. Tokiu gestu ji parodė, kad gandai yra tik gandai.

Tiesa, dabar porai sekasi puikiai. Jie neseniai išleido savo vaikus, Harry ir Lisa, į pirmą klasę. Jie pradėjo mokytis elitinėje mokykloje, autobuse važiuoja su apsauga.

Instagrame M. Galkinas paviešino, kaip atrodė jo vaikų – Lizos bei Hario šventė.

„Mokykla. Štai ir atėjo Rugsėjo 1-oji. Ruošėsi, rūpinosi, pasipuošė ir nuėjo“, – brūkštelėjo vyras.

Vaizdo įraše nufilmuota iškilminga rugsėjo 1-osios ceremonija. Vaikučiai pasipuošę uniformomis, dailiai susišukavę bei nekantriai laukia naujų mokslo metų pradžios.

REKLAMA

Vaizdo įraše pasirodo ir M.Galkinas bei A.Pugačiova. Moteris pasipuošė baltos spalvos suknele, juoda odine striuke. Gerbėjai negailėjo gražiausių žodžių primadonai bei gyrė, jog ji atrodo kur kas jauniau.

Akį patraukė ir meilūs M.Galkino bei A.Pugačiovos apsikabinimai. Jiedu nuolat šypsojosi bei nevengė demonstruoti šiltų jausmų.

Naujienų portalas tv3.lt primena,  2011 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo “, – dalijosi Galkinas.

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

REKLAMA

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Alla dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų “, – žavėjosi komikas.

Tam tikra prasme Alla susigrąžino prarastą laiką: pasak žvaigždės, jokioje santuokoje ji nebuvo tokia laiminga kaip su Maksimu. Be to, kai gimė Kristina Orbakaitė, Primadonna dukrą dažnai palikdavo močiutės globai, dėl ko vėliau gailėjosi. Dabar dainininkė turi galimybę skirti vaikams rūpestį, dėmesį ir meilę, kurios, deja, neteko jos vyresnioji dukra.

Žavingi vaikai, protinga žmona, svaiginanti karjera – panašu, kad Maksimas Galkinas pasiekė sėkmę visose gyvenimo srityse. Ir nors internete periodiškai pasirodo žinios apie artėjančias Galkino skyrybas ir jam priskiriamus romanus, menininko aplinka neabejoja: sutuoktinių namuose vis dar karaliauja meilė ir romantika.

 


Rašyti komentarą...
L
Lina
2020-10-03 15:15:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabu.
Atsakyti
-5

M
Monika
2020-10-05 11:24:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži Ala žaviuosi... O kas jų šeimoje tik jų reikalas svarbu laimingi...
Atsakyti
-1

Регина
2020-10-05 15:12:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Здоровья счастья ВАШЕЙ СЕМЬЕ
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų