Naujausios žinios apie Zavorotniuk būklę: vyras ir toliau nepalieka jos pašonės

Žinoma rusų aktorė  Anastasia Zavorotniuk, išgarsėjusi seriale „Mano puikioji auklė“, jau daugiau nei pusmetį kovoja su smegenų vėžiu, o žinių, apie jos sveikatos būklę, pasirodo itin retai.

5

Vis dėlto neseniai Rusijos žiniasklaidoje pasirodė naujausia informacija apie moters gydymą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naujausios žinios apie Zavorotniuk būklę: vyras ir toliau nepalieka jos pašonės

Remiantis Rusijos naujienų portalais, A. Zavorotniuk neseniai ir vėl atnaujintas gydymas chemoterapija, mat aktorės būklė pastaruoju metu pagerėjo, o dėl šios priežasties jo gydymas bus pratęstas kitoje klinikoje. 

Žinomos moters pašonės niekuomet nepalieka jos vyras, čiuožėjas Peteris Chernyshevas. Tiesa, jis savo žmonos sveikatos būklės viešai neaptarinėja, o vienintelė, kuri prabilo, buvo jųdviejų dukra, Anna Zavorotniuk-Stryukova.

Ši „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje laiko geltoną tulpę ir šypsosi bei prakalbo apie šį sunkų periodą, kurį tenka išgyventi jos šeimai.

 „Noriu skirti šį įrašą visiems, kurie mane mylėjo ir mane palaikė šiuo, sunkiausiu mano gyvenimo periodu. Aš nuolatos jaudinadavausi dėl to, ką turiu išgyventi. Norėčiau dalimi to su jumis pasidalinti, tačiau, tikiuosi, kad suprantate, kaip tai yra sunku – todėl tai laikau giliai savo širdyje. Tačiau dabar aš atradau paramą, žinoma, tai yra mano šeima ir artimiausi žmonės. Myliu jus visus – esu giliai įsitikinusi, kad jūsų parama ir maldos padės mano geriausiai pasaulyje mamai ir ji vėl į mūsų šeimą vėl grįš laimė“, – rašė aktorės dukra.

Vėliau apie A. Zavorotniuk Rusijos žiniasklaidai papasakojo ir muzikos kritikas bei „Mano puikioji auklė“ aktorės kolega, Sergejus Sosedovas.

„Aš pats Nastios nemačiau, bet sako, kad ji labai blogos būklės. Sąmoninga, situacija yra stabiliai sudėtinga. Ji kol kas gyva, ačiū Dievui. Gali būti, kad yra kažkokia viltis“, – „mk.ru“ pasakojo S. Sosedovas. 

Jis taip pat pasisakė kritikos sunkia liga sergančios aktorės artimiesiems klausimu. Aktorės fanai „Instagram“ paskyroje puolė kritikuoti jos gimines dėl informacijos apie ligos gydymo eigos slėpimą. Jie yra įsitikinę, kad būtent oficialios informacijos slėpimas lemia įvairiausių gandų, nuolat pasirodančių Rusijos žiniasklaidoje, plitimą. 

REKLAMA

S. Sosedovo manymu, Zavorotniuk artimieji nenusipelnė tokių kalbų ir elgiasi teisingai: „Tai, kad jos gydymas yra maksimaliai slepiamas – tai, aišku, teisinga. Yra asmeninės tvarkos dalykai, kurie yra asmens paslaptis. O ką rodyti, kuo girtis? Tuo, kad žmogus sunkiai serga? Žmonės žino, kad jai blogai, tačiau kam visa į visa tai plėstis? Nuo to, kad apie tai kalbės, jai geriau nebus. Aš visiškai palaikau artimuosius, kurie apriboja informaciją“, – pareiškė jis. 

Primename, kad apie staigų A. Zavorotniuk sveikatos pablogėjimą Rusijos žiniasklaida paskelbė 2019-ųjų rugsėjį. Masinio informavimo priemonės pranešė, kad ji pateko į vienos iš Maskvos privačių klinikų reanimaciją. Netrukus įvairūs neoficialūs šaltiniai papasakojo, kad aktorė buvo dukart operuota, tačiau pasveikti galimybių nėra. Aktorės artimieji situacijos nekomentuoja.

Teigiama, kad A. Zavorotniuk reabilitacijos centre buvo tris mėnesius, o per tą laiką jos būklė nepagerėjo. 

Šaltinio teigimu, dėl naviko kairiajame smegenų pusrutulyje jai išsivystė patologijos. Pirmiausia buvo paralyžiuota dešinė ranka, dabar ir visa dešinė pusė: „Ši dalis nebus atstatyta“, – kategoriškai teigė šaltinis.


Rašyti komentarą...
G
Gintarė
2020-04-25 22:10:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
kaip sekasi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų