Nauja „Didžojo šou burbulas“ dalyvė pribloškė senbuvius: tapo staigmena visiems

Šį sekmadienį TV3 ir TV3Play eteryje įvyko ketvirtoji „Didžiojo šou burbulas“ laida. Jos metu paaiškėjo, kuriam dalyviui su projektu teks atsisveikinti. 

6

Taip pat šiandien atskleistas ir paslaptyje laikytas žmogus, kuris jau nuo šio vakaro papildys „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių gretas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Indrė Launikonytė

„Didžojo šou burbulas“ vedėjai Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis paskelbė, kad tai – Indrė Launikonytė.

Prasidėjus naujai savaitei, dalyviai pradėjo ruoštis savaitgaliui. Antradienį Mindaugas Rainys dalyviams atskleidė, jog pasirodymų tema šią savaitę – sportas.

Traukiant burtus paaiškėjo, kurie dalyviai yra laisvi, jiems suteikta kūrybinė laisvė. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: Aleksandrui Ivanauskui-Farai, Mariui Jampolskiui, Miai, Norbertui, Gabrielei Rutkauskienei-Vashai, šokėjams Violetai DaQueen ir Auggi.

Dainininkui Radžiui burtai lėmė, kad šis turės atlikti Stasio Povilaičio dainą „Žirgai“. Justinas Lapatinskas išraukė Marijono Mikutavičiaus dainą „3 milijonai“. Irenai Starošaitei atiteko Shakiros daina „Waka Waka“. Šokėjai Justinas ir Ieva ištraukė Eurolygos himną. Žygiui ir Gabijai burtai lėmė, kad šie atliks Skamp dainą „Sportas“.

Naujienų portale tv3.lt balsavimo pradžia skelbiama kiekvieną sekmadienio naktį, pasirodžius visiems dalyviams ir šou vedėjams pranešus, jog balsavimas portale yra pradėtas. Balsavimas tęsiasi iki kito sekmadienio 19:00 val. 

Vienam dalyviui galite skirti vieną balsą per dieną. 

Portale tv3.lt atiduoti balsai sudaro 50 proc. rezultato – kitą dalį nulems žiūrovai, skambinantys trumpuoju numeriu sekmadienį, „Didžiojo Šou Burbulas“ transliacijos metu.

Balsuoti galite čia.

Kaip vyksta pasiruošimas sekmadienio pasirodymams, kokios intrigos, emocijos ir diskusijos verda, siekiant tapti geriausiu, kaip atrodo šou pasaulio užkulisiai – galite stebėti kiekvieną dieną 24 val. per parą per naujos kartos televiziją – Go3. O sekmadienio tiesioginius TV šou pasirodymus kviečiame stebėti per žiūrimiausią televiziją TV3 ir TV3 Play 19.30 val.!


Rašyti komentarą...
Žibutė
2021-04-18 23:01:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Spirkim Farą lauk, jau kam ten ne vieta, tai tikrai ne vieta.
Atsakyti
-6

P
Pasiutelis69
2021-04-18 23:04:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ta Indre?
Atsakyti
-2

i
iš kur
2021-04-18 23:27:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
tokia veikėja išlindo ir vaizduoja daininkę?tokių pas mus yra?
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų