Paaiškėjo, kas palieka „Didįjį šou burbulas“: nustebino ne vieną

Šį sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo dar vieną tiesioginę „Didžiojo šou burbulas“ laidą, kurios metu projekto dalyviai atliko hitais tapusias dainas.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį su projektu atsisveikino dar vienas dalyvis. Šį sekmadienį iš projekto iškrito šokėjai Violeta DaQueen ir Auggi.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai

Projekte visų dalyvių likimus nulemia žiūrovai, tad jų sprendimu praėjusį sekmadienį „burbulą“ palikti teko Ruslanui Kirilkinui ir prie šou dalyvių prisijungė Irena Starošaitė.

Prasidėjus naujai savaitei, dalyviai pradėjo ruoštis savaitgaliui. Antradienį Mindaugas Rainys dalyviams atskleidė, jog pasirodymų tema šią savaitę – sportas.

Traukiant burtus paaiškėjo, kurie dalyviai yra laisvi, jiems suteikta kūrybinė laisvė. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: Aleksandrui Ivanauskui-Farai, Mariui Jampolskiui, Miai, Norbertui, Gabrielei Rutkauskienei-Vashai, šokėjams Violetai DaQueen ir Auggi.

Dainininkui Radžiui burtai lėmė, kad šis turės atlikti Stasio Povilaičio dainą „Žirgai“. Justinas Lapatinskas išraukė Marijono Mikutavičiaus dainą „3 milijonai“. Irenai Starošaitei atiteko Shakiros daina „Waka Waka“. Šokėjai Justinas ir Ieva ištraukė Eurolygos himną. Žygiui ir Gabijai burtai lėmė, kad šie atliks Skamp dainą „Sportas“.

Primename, kad kas iškris, o kas verti tęsti kovą – sprendžia tik žiūrovai. Už savo mylimus veidus jie gali balsuoti ne tik sekmadienį telefonu, bet ir visą savaitę internetu, naujienų portale tv3.lt.

Naujienų portale tv3.lt balsavimo pradžia skelbiama kiekvieną sekmadienio naktį, pasirodžius visiems dalyviams ir šou vedėjams pranešus, jog balsavimas portale yra pradėtas. Balsavimas tęsiasi iki kito sekmadienio 19:00 val. 

Vienam dalyviui galite skirti vieną balsą per dieną. 

Portale tv3.lt atiduoti balsai sudaro 50 proc. rezultato – kitą dalį nulems žiūrovai, skambinantys trumpuoju numeriu sekmadienį, „Didžiojo Šou Burbulas“ transliacijos metu.

Balsuoti galite čia.


Rašyti komentarą...
n
nuomone
2021-04-19 09:45:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai sis projektas prasidejo, susidare toks ispudis, kad jis bus aukstesnio lygio nei pries tai buvusieji. Bet kai pamaciau, kad iskrenta balsingiausi, talentingiausi atlikejai, o vidutinybes lieka nusivyliau. Puse is ju nera ka ziureti ir klausyti. Jau tiek atsibode ir nudrozti iki negalejimo. Iskrito balsingoji Kristina, po to Anatolijus, Ruslanas, kurie tikrai turi balsus ir dainuoja gyvai. Patinka Norbertas, Mia, Ustin ir Ieva. Bet ka ten veikia Radzis, Fara nesuprantu. Radzis tai apskritai tik savo senas, na dar kartais Povilaicio dainas dainuoja ir visuose balsavimuose pirmauja. Sudetingesne daina jam apskritai neikandama, nes jam tik baliuskose dainuoti. Tai toks ir lygis. Baisu.
Atsakyti
-2

T
Tai
2021-04-19 09:56:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik pensininkes ta Radzi ir palaiko. Jos paskutinius eurus del jo pasiryzusios paaukoti. Buvo slykstu klausyti kaip Radzis gyresi, kad pagyvenusios moterys po koncertu jam rankas buciuoja. Kazkokia fanatiska meile ir cia jau ne talente ar balse esme. Geriau tokiu nekviestu, bet, matyt, pinigeliai byra nes uz Radziuka reikia balsuoti. :))) Bet pacio sou verte tai ziauriai sumenkina.
Atsakyti
0

B
Brima
2021-04-18 20:01:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
PŠŠŠ.
.kada susileis tas burbulas?
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų