Muzikos verslas Lietuvoje grįžta į prieškrizinį lygį

„Muzikos verslas Lietuvoje po truputį atsigauna ir grįžta į prieškrizinį lygį. Savo agentūroje šiuos metus matuojame 2008-ųjų metų apimtimis“, – teigia M.P.3 muzikos agentūros vadovas Vaidas Stackevičius. Šiemet dešimtmetį švenčianti agentūra metų pradžioje buvo pažadėjusi augimą ir sėkmingai tęsi pažadus.

„Nors ne visiems pavyko atlaikyti sunkmetį, tačiau išsilaikiusiems turėtų sektis jau lengviau“, – įsitikinęs agentūros vadovas. „Atsinaujinome ir mes patys – kuriame naujus projektus, pradėjome aktyviau veikti kaimyninėse šalyse, ką tik atidarėme atnaujintą M.P.3 interneto svetainę ir „Facebook“ puslapį.“

Pasak Vaido Stackevičiaus, šie leidybiniai metai M.P.3 agentūrai gali tapti pačiais aktyviausiais per visą kompanijos gyvavimą. Šiemet M.P.3 išleido kol kas perkamiausią metų lietuvišką albumą – Donato Montvydo „Donny Montell“. Artimiausiu metu pasirodys ilgai laukta „Biplan“ kompaktinė plokštelė EP „Meilė“, kuri bus pristatyta liepos 24 dieną Vilniuje koncertu „Vienuolyno kieme“. Rudenį bus išleistas „Biplan“ rusiškų dainų albumas „Плиус/Минус“, skirtas Rusijai ir Ukrainai. Metų pabaigos planuose – „Anties“ DVD bei „Sielos“ naujų dainų albumai.

REKLAMA

Suaktyvėjo ne tik leidybinė, bet ir koncertinė M.P.3 agentūros veikla. „Liepos mėnuo bus įsimintinas „Anties“ koncertinėmis gastrolėmis po Lietuvą, kurios prasideda šį šeštadienį Palangoje. Iš viso bus surengti septyni šios grupės koncertai liepą ir vienas rugpjūtį. Tai – nepaprastos svarbos įvykis mėgstantiems ypatingus renginius“, – pažymi Vaidas Stackevičius.

Praėjusių metų pabaigoje agentūra pradėjo bendradarbiavimą su Lietuvos-Norvegijos grupe „Rasabasa“ – organizuoja šios grupės koncertus ir platina įrašus. „Rasabasa“ vis daugiau groja Lietuvoje, o šį mėnesį pasirodys dviejuose didžiausiuose Latvijos muzikos festivaliuose – „Summer Sound“ Liepojoje ir „Positivus“ Salacgrivoje.

Vienu labiausiai intriguojančių M.P.3 projektų šiemet pretenduoja tapti koncertų ciklas „170 km“, kuriuo stiprinamas Lietuvos ir Baltarusijos kultūrinis bendradarbiavimas, atveriamos sienos. Po šio projekto vėliava šiemet jau įvyko trys anšlaginiai Baltarusijoje draudžiamos grupės „Krambambulya“ koncertai Vilniuje, sulaukę ne tik Lietuvos, Baltarusijos, bet ir didelio Vokietijos žiniasklaidos dėmesio.

Rugpjūčio 3 dieną „Krambambulya“ sugrįš į Lietuvą ir šįkart pasirodys festivalyje „Galapagai/Roko naktys“ Zarasuose. Iki metų pabaigos M.P.3 surengs ir daugiau geriausių baltarusių grupių koncertų, o artimiausiu metu ketina į šį projektą, kurį nuo šiol vadins „Feel Free“, įtraukti Latvijos, Estijos ir Ukrainos atlikėjus.


Rašyti komentarą...
r
replica
2012-07-05 12:26:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Many people would be a fish without living in the river, just like without uk replica handbags. Many people think that replica louis vuitton handbags are perfect accessory to match their dress and reflect their personality. Certainly, there is no woman does not care about styles of Replica watches. They are afraid that the Replica watches UK will be outdated soon. However, with an exclusiveMiu Miu handbags,you would never face this problem.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų